• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İBOT Recep İvedik Alarm Ses PAKETİ [ BAŞKA YERDE YOK ! ]

SES PAKETİNİ BEĞENDİNİZ Mİ ?

• Kullanılan toplam oy
    32

NewDivide

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Kas 2010
Puanı
19
Evet Beyler İbot Alarm Sesleri için Recep ivedik Seslerini montajladım.

Bu Paket Tamamen Kendi Yapımımdır [ç]alıntı değildir.

SES PAKETİ YAPIM AŞAMASINDAYKEN FOTOGRAFLARI :

96500626.jpg

62036018.jpg

19847631.jpg

Bu Paket Başka yerde yoktur sadece sizde vardır.(Tabi Şimdilik , Çünkü [ç]alıntı yapılacağına yüzde yüz Eminim :D )

KURULUM :

Zaten Bilmeyen bir kaç kişi vardır ama yinede Ses Paketinin içine resimli anlatım yaptım ordan yararlanabilirsiniz.

SES PAKETİNİN ÖZELLİKLERİ :

# 1 Tane DC Alarm Sesi.
# 2 Tane Char Ölünce Alarm Sesi.
# 2 Tane Char LeveL Atlayınca Alarm Sesi.

SES PAKETİNİN ÖZELLİĞİ :
LeveL Atladığınızda , Öldüğünüzde veya DC yediğinizde Recep Abimiz sizinle konuşacak :D Böylece hem Eğlenecek hemde Charınız arka planda kasılırken DC yerse , LeveL Atlarsa veya Ölürse Haberiniz Olacak..

YÜKLEMEK İÇİN :

nqbwnd.gif
Download İBOT Recep İvedik ALARM Sesleri Tarkan rar

Link Kısaltılmıştır..5sn sonra İndirme Linki Gelecektir.Bu ne burda İndirme Linki yok demeyin :)

Virus Total : VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

------------

Türk Komedisinin unutulmaz ismi , Filmlerini Bir Ressam edasıyla yapan her filmden anlamlı mesajlar veren Şaban'ı da Alarm Ses Paketine Recep İvedikle Beraber Ekledim.

Bunu deneme amaçlı yapmış olmama rağmen sizler paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.

Bu paketi Ek Paket olarak düşünebilirsiniz.Çünkü sadece LeveL Atlayınca Çalan Alarm Sesi var.

YÜKLEMEK İÇİN :

nqbwnd.gif
Download İBOT RECEP İVEDİK ŞABAN ALARM SESİ Tarkan rar

Virüstotal Tarama Sonuçları :

VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

----------

TG Kesen Türkleri Alarm Sesi Yaptım.Çünkü Onlar bizden biri , samimi , saf ve temiz tamam biraz küfürlü ama hangimiz küfür etmeyiz ki yani Tam bize örnekler Tam Türkler :)

Bazıları bu sözlerimden hemen anladı kimlerden bahsettiğimi ama anlamayan bilmeyen varsa aşağıda verdiğim linkten ilk önce video yu izlesin :)

MaxiGame Online Game Platform - Tel Cekimi TG KEsimi [+18] :) Komedi (SEsi acin )

Yinede küfürden etkilenecek küçük kardeşlerimiz için +16 yaş sınırı koydum ve Küfürlü ve Küfürlü 2 Parçaya ayırdım isteyen istediğini indirsin :drunks

KÜFÜRSÜZ :

# 1 Tane DC Alarm Sesi.
# 1 Tane TG Çıkınca Alarm Sesi.
# 1 Tane Unique Çıkınca Alarm Sesi

YÜKLEMEK İÇİN :

nqbwnd.gif
Download İBOT KESEN TÜRKLER ALARM SESİ Tarkan rar

KÜFÜRLÜ (+16) :

# 2 Tane DC Alarm Sesi.
# 3 Tane TG Çıkınca Alarm Sesi.
# Elite Denir (Bu Alarm Sesi Olarak Koymadım Ama Elitenin Tarifini Yapış Şekilleri Hoşuma Gitti. :) )

YÜKLEMEK İÇİN :

nqbwnd.gif
Download İBOT KESEN TÜRKLER ALARM SESİ Tarkan KÜFÜRLÜ (+16) rar

# Son Güncelleme ile Paketlerimizde Toplam ;

# 6 Tane DC Alarm Sesi.
# 3 Tane Char LeveL Atlayınca Alarm Sesi.

# 4 Tane TG Çıkınca Alarm Sesi.

Artık içlerinden birini seçersiniz. :)

NOT: Niyetim videodaki insanları küçümsemek değildir sadece bizi yansıttığı için hoşuma gitti :)

###

Recep İvedik Filmlerini ayrıntılı izlemek : 8 saat 32 dk.

Montaja uygun yerleri seçip oraları kesip montajlamak : 3 saat 10dk

Konuyu düzenlemek ve upload etmek , virüs tarama sonuçlarını eklemek : 29 dk

Konuyu Onaylanmasını beklemek : 7 saat 24 dk

Üye memnuniyeti : Pahabiçilemez
:)

Hepinize İyi Eğlenceler..

By Tarkan Ö.

Son düzenleme:
Konu Onaylandı.

Eline Sağlık.

emirle onun muhabbetini yapıyorduk elıne saglıkxd

Güzel Mesajlarınız için teşekkürler şu an aynı tarz daha farklı bir şekil üzerinde çalışıyorum onuda paylaşacam istek olursa :)

Türk Komedisinin unutulmaz ismi , Filmlerini Bir Ressam edasıyla yapan her filmden anlamlı mesajlar veren Şaban'ı da Alarm Ses Paketine Recep İvedikle Beraber Ekledim.

Bunu deneme amaçlı yapmış olmama rağmen sizler paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.

Bu paketi Ek Paket olarak düşünebilirsiniz.Çünkü sadece LeveL Atlayınca Çalan Alarm Sesi var.

# 1 Tane DC Alarm Sesi.

YÜKLEMEK İÇİN :

nqbwnd.gif
Download İBOT RECEP İVEDİK ŞABAN ALARM SESİ Tarkan rar

http://www.virustotal.com/file-scan...b4827fc92136865e5477fb9b74efc3c7de-1308859334

Son düzenleme:
Kardeş Güzelde Sabanıda Konunun İçine atsana?

Kardeşim Şabanı Ayrı paylaşmamın nedeni ;

# Şabanı deneme amaçlı yapmış ve bu konuyla ayrı olması.
# Virüstotal'in en fazla 20mb lık dosyaları tarayabiliyor olmasından dolayıdır.

virstotal.jpg

Ayrıca

nickli arkadaşlar neden beğenmediğinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Kardeşim Şabanı Ayrı paylaşmamın nedeni ;

# Şabanı deneme amaçlı yapmış ve bu konuyla ayrı olması.
# Virüstotal'in en fazla 20mb lık dosyaları tarayabiliyor olmasından dolayıdır.

nickli arkadaşlar neden beğenmediğinizi yazarsanız sevinirim.

Kardeşim Kızmana Gerek Yok Sadece Söyleyeyim Dedim Hemde Mesaj Sayın Az Diye Belki Bilmiyosundur Diye Dedim Yani Kızmana Gerek Yoktu :D :D :D Bide pcde Virus Programı Taraması Varsa Tara Koy İlla İnternetten Yapma Bence :D

TG Kesen Türkleri Alarm Sesi Yaptım.Çünkü Onlar bizden biri , samimi , saf ve temiz tamam biraz küfürlü ama hangimiz küfür etmeyiz ki yani Tam bize örnekler Tam Türkler :)

Bazıları bu sözlerimden hemen anladı kimlerden bahsettiğimi ama anlamayan bilmeyen varsa aşağıda verdiğim linkten ilk önce video yu izlesin :)

MaxiGame Online Game Platform - Tel Cekimi TG KEsimi [+18] :) Komedi (SEsi acin )

Yinede küfürden etkilenecek küçük kardeşlerimiz için +16 yaş sınırı koydum ve Küfürlü ve Küfürlü 2 Parçaya ayırdım isteyen istediğini indirsin :drunks

KÜFÜRSÜZ :

# 1 Tane DC Alarm Sesi.
# 1 Tane TG Çıkınca Alarm Sesi.

YÜKLEMEK İÇİN :

nqbwnd.gif
http://adf.ly/1u1Bn

KÜFÜRLÜ (+16) :

# 2 Tane DC Alarm Sesi.
# 3 Tane TG Çıkınca Alarm Sesi.
# Elite Denir (Bu Alarm Sesi Olarak Koymadım Ama Elitenin Tarifini Yapış Şekilleri Hoşuma Gitti. :) )

YÜKLEMEK İÇİN :

nqbwnd.gif
Download İBOT KESEN TÜRKLER ALARM SESİ Tarkan KÜFÜRLÜ (+16) rar

# 6 Tane DC Alarm Sesi.

# 4 Tane TG Çıkınca Alarm Sesi.

NOT: Niyetim videodaki insanları küçümsemek değildir sadece bizi yansıttığı için hoşuma gitti :)

----------

Kardeşim Kızmana Gerek Yok Sadece Söyleyeyim Dedim Hemde Mesaj Sayın Az Diye Belki Bilmiyosundur Diye Dedim Yani Kızmana Gerek Yoktu :D :D :D Bide pcde Virus Programı Taraması Varsa Tara Koy İlla İnternetten Yapma Bence :D

Kardeşim sen mesaj sayım az olduğu için yeterli tecrübeye sahip olmadığımı düşünüyorsun ama yanılıyorsun.
Ben Silkroad-Turkiye.org da Mod'luk yaparken Silkroadmax daha yeni kurulmuştu.
Silkroad-Turkiye.org kapanınca silkroad-tr.net e MiC[R]OP nickiyle girdim ordada paylaşımlarım sayesinde hayli yükseldim ama orasıda kapandı..Ayrıca bedava sitelerden kendi silkroad sitemi kurdum reklamsız sadece benim ismimi googleye yazarak benim siteyi buldular ve 460+ üye topladım.Bütün site tasarımları ve forum konularını tek başıma üstlendim.Bütün rehberleri tek tek en baştan ben ayarladım tabi bu hayatımdan bir sürü zamanın akıp geçmesine sebeb oldu.Oyuna ve İnternet camiasına 1 - 1.5 sene ara verince konular güncelliğini kaybetti herşeyi en baştan yapmak gerekti tek başına zor olduğunu anladım bende siteyi kapattım.
Bende eski silkroadmax yeni maxigame ye geldim.Ve şuan burada Vezir-i azam nickiyle faaliyet göstermekteyim.Bu Sadece Silkroad sitelerinde olan geçmişim.Diğer Bütün forum sitelerini de sayarsak baya bi liste yapmam gerekecek yani anlıyacağın yeterli tecrübeye sahibim.Sana Oyuna göre kendimi tanıtacak olursam , beni bir Serverde 110LeveL Full Farm Char kasmış biri olarak düşün , ama o charını bırakıyor Başka bir serverde yeni bir char açıyor.Şimdi başka serverde yeni char açsa bile eski serverindeki bilgiler ondan kaybolmuyor tecrübe elde etmiş oluyor.Umarım anlatabilmişimdir.

Bu arada Site isimlerini reklam amaçlı değil , bahsettiğim sitelerin şuan aktif olmadığı (kapandığı) için verdim.

Kardeşim sen mesaj sayım az olduğu için yeterli tecrübeye sahip olmadığımı düşünüyorsun ama yanılıyorsun.
Ben Silkroad-Turkiye.org da Mod'luk yaparken Silkroadmax daha yeni kurulmuştu.
Silkroad-Turkiye.org kapanınca silkroad-tr.net e MiC[R]OP nickiyle girdim ordada paylaşımlarım sayesinde hayli yükseldim ama orasıda kapandı..Ayrıca bedava sitelerden kendi silkroad sitemi kurdum reklamsız sadece benim ismimi googleye yazarak benim siteyi buldular ve 460+ üye topladım.Bütün site tasarımları ve forum konularını tek başıma üstlendim.Bütün rehberleri tek tek en baştan ben ayarladım tabi bu hayatımdan bir sürü zamanın akıp geçmesine sebeb oldu.Oyuna ve İnternet camiasına 1 - 1.5 sene ara verince konular güncelliğini kaybetti herşeyi en baştan yapmak gerekti tek başına zor olduğunu anladım bende siteyi kapattım.
Bende eski silkroadmax yeni maxigame ye geldim.Ve şuan burada Vezir-i azam nickiyle faaliyet göstermekteyim.Bu Sadece Silkroad sitelerinde olan geçmişim.Diğer Bütün forum sitelerini de sayarsak baya bi liste yapmam gerekecek yani anlıyacağın yeterli tecrübeye sahibim.Sana Oyuna göre kendimi tanıtacak olursam , beni bir Serverde 110LeveL Full Farm Char kasmış biri olarak düşün , ama o charını bırakıyor Başka bir serverde yeni bir char açıyor.Şimdi başka serverde yeni char açsa bile eski serverindeki bilgiler ondan kaybolmuyor tecrübe elde etmiş oluyor.Umarım anlatabilmişimdir.

Bu arada Site isimlerini reklam amaçlı değil , bahsettiğim sitelerin şuan aktif olmadığı (kapandığı) için verdim.

Yine Yanlıs Anladın Ben Senden Özür Diliyorum Tamamda Uzatıcak Bişi Deildi Bence Sadece Konuna Eklermisin Dedim Yani Mesaj Olarak Kalmasın Diye Ben Sana Tecrübesizsin Demedimki ...

Yine Yanlıs Anladın Ben Senden Özür Diliyorum Tamamda Uzatıcak Bişi Deildi Bence Sadece Konuna Eklermisin Dedim Yani Mesaj Olarak Kalmasın Diye Ben Sana Tecrübesizsin Demedimki ...

Bana Mesaj sayın düşük belki bilmiyorsun diye dedim deyince açıklama gereği duydum neyse boşyere konuyu uzatmayalım.

resident sende habire charı öldürme sonra level düşersin :D tabi farm yapıyorsan orası ayrı :D

Kullanıpta memnun kalan bu memnuniyeti yorumlarıyla dile getiren herkese teşekkürler.

Herkese İyi eğlenceler. :)

sağol eline ağlık cok guzel olmuş

Beğendiğine sevindim kardeşim :)

Başka link varmı bu linkler karışık ya...

Güzel kardeşim karışık değil ;

RECEP İVEDİK ALARM PAKETİNİ İNDİRMEK İSTİYORSAN :

EĞER ŞABANın RECEP İVEDİKLİ ÖZEL ALARM EK PAKETİNİ İSTİYORSAN :

YADA TG KESEN TÜRKLERİN KÜFÜRLÜ (+16) SES PAKETİNİ İSTİYORSAN :

YADA TG KESEN TÜRKLERİN KÜFÜRSÜZ SES PAKETİNİ İSTİYORSAN :

Tıklayıp İndirecen.İndiremiyorum diye birşey yok millet nasıl indiriyo :)
Şunu unutma Linkler kısaltılmış olduğu için tıkladığında 5sn bekletecek sonra indirme linkini verecek.
Eğer sağ üst köşede 5 den geriye doğru saymıyor "Continue" Diye yazı çıkarsa "Continue" ya basıp 5 sn geriye doğru sağmasını bekliyecen sonra tıklayıp indirme adresine gidecen bu kadar :)

Son düzenleme:
Bana Mesaj sayın düşük belki bilmiyorsun diye dedim deyince açıklama gereği duydum neyse boşyere konuyu uzatmayalım.

resident sende habire charı öldürme sonra level düşersin :D tabi farm yapıyorsan orası ayrı :D

Kullanıpta memnun kalan bu memnuniyeti yorumlarıyla dile getiren herkese teşekkürler.

Herkese İyi eğlenceler. :)

Tmm :) Bide Ailecek Senin Yeni Ses Dosyalarını Bekliyoruz :D :D

Geri