• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İBOT Recep İvedik Alarm Ses PAKETİ [ BAŞKA YERDE YOK ! ]

SES PAKETİNİ BEĞENDİNİZ Mİ ?

• Kullanılan toplam oy
    32

Kardeşim Kızmana Gerek Yok Sadece Söyleyeyim Dedim Hemde Mesaj Sayın Az Diye Belki Bilmiyosundur Diye Dedim Yani Kızmana Gerek Yoktu :D :D :D Bide pcde Virus Programı Taraması Varsa Tara Koy İlla İnternetten Yapma Bence :D

müzik dosyasında virus arayan masum köylü :D .rar uzantılı şekilde rarlamış zaten. rardan klasöre çıkart gizli dosyaları görmeyi etkinleştir, klasör seçeneklerinden bak bakalım klasörün içine virus var mı yokmu... winampa at bak ses gelmiyorsa codeclerin güncel değildir.

ellerine sağlık emek vermişsin. 1 tecrübe puanı benden...

müzik dosyasında virus arayan masum köylü :D .rar uzantılı şekilde rarlamış zaten. rardan klasöre çıkart gizli dosyaları görmeyi etkinleştir, klasör seçeneklerinden bak bakalım klasörün içine virus var mı yokmu... winampa at bak ses gelmiyorsa codeclerin güncel değildir.

ellerine sağlık emek vermişsin. 1 tecrübe puanı benden...
Tek Benim Yorumu Okuyupta Mesaj Yazma Lütfen Orda Bahsettigim Adam Konusuna Eklememisti Saban ı Dedim Niye Eklemedin oda Hazır Deil Hemde Virustotal 20MB Yukarısını Kontrol Edmiyor Dedi Bende Yorumumda Fazla Ugrasma Varsa Virus Programın Onla Tarat Koy Dedim Lütfen Yorumları Okuyup Düşünerek Yorum Yazınız...

# Konu GünceL.

Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar :)

Geri