• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot SanalPC siz Kurulum [Clientless 20.04.2013]

Client ile girerken herşeyi yapıyorum botu açıyorum edx den giriyorum ıd şifre yazıyorum , karakter seçiyorum start diyorum tam girerken sro_client.exe çalışmayı durdurdu diyor sorun nedir ?

Umarım işe yarayacaktır. :)

----------

Ya ne kadar büyük bir yanıltmaca var başlıkta, kahretsin. Ben sanıyordum ki client ile sanal pc kurmadan kurulum yapacağız, halbuki sanal pc kurarak kurulum yapma videosunun linkini koymuş, Zaten ben de biliyordum onu. Hey Allahım. Clientless girmeyi zaten biliyoruz, çok basit ne var onda yani? Hey Allahım, Çok kızdırdınız beni!!! "Sanal PC'siz Kurulum" deyince insanın aklına doğal olarak client ile giriş yapmak geliyor, Zaten sanal pc olmadan clientless giriliyor, amacı ne ki bu başlığın. Boşu boşuna üye ettiniz beni. Oynamayacağım lan sro mro, CRAP!..

----------

Bu arada üyeliğimi müyeliğimi falan siliniz, Ne saçma bir başlık. Onu zaten öğrendim, Demek ki sanal pc kuracağım artık. Silin üyeliğimini, ha bir de başlığı değiştirin yanıltmayın insanlar. SHIT!!!

Kardeşim herşeyi yapıyorum Oyuna giriyo çar girme yeri Geliyo giriyorumm Çar geliyo sonra tıkklıyorum Starta basıyorum oyundan atıyoor Günlerdir uraşıyorumm Nolur yardımmmmm

arkadaslar vıdeoda gordugunuz gıbı vıdeoyu ypan kısıde clıent acmıyor sdce ibot kurulumu yapıyor kendısıde acamamıs kı sroya gırdıgnı gostermemıs :crw:

arkadaslar vıdeoda gordugunuz gıbı vıdeoyu ypan kısıde clıent acmıyor sdce ibot kurulumu yapıyor kendısıde acamamıs kı sroya gırdıgnı gostermemıs :crw:

evet baksana konuyu açıp gitmiş yardımda etmiyor bota parada vermek istemiyorum napacağız şimdi :pff:

Konu sahibi arkadaş konu ile ilgilenmez ise konuyu arşive alacağım.

Deneyip çalıştırabilen arkadaşlar var ise lütfen konuya yazsınlar teşekkürler.

----------

Özelden anlatırmısın dosyalarını fln versen nasıl bot hıç kullanmadım hep ibot kullanmıştım.

Özelden dahil olsa link zaten yasaktır ama konu forumumuzda zaten mevcut.

Buyurun link ;

https://www.maxigamerz.com/f27/agbot-ek-dosyalar-download-186470/#post2263763

Geri