• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot Tool Detaylı Anlatım

ben 8 li pt yapıyorumda buff listesi ortak bunun :S

ben clericc ve warrior buffların hepsni bir arada yapsam ve sadece cleric ve warriordan start buff desem olurmu ? warior sace basabldklerini basar dimi ? cleric buff felan denemesin aman :D

Son düzenleme:
ben 8 li pt yapıyorumda buff listesi ortak bunun :S

ben clericc ve warrior buffların hepsni bir arada yapsam ve sadece cleric ve warriordan start buff desem olurmu ? warior sace basabldklerini basar dimi ? cleric buff felan denemesin aman :D

Ordan bastırmak istediğin buffları seç clerick ci için clerick bufflarını seçip kaydet sonra onları clerick charına seçip yolla ,wairorada bastırmak istediğin buffları seçip kaydet sürelerini ayarlayıp onuda wairor charına yolla start buff diyebilirsin sonra

Ordan bastırmak istediğin buffları seç clerick ci için clerick bufflarını seçip kaydet sonra onları clerick charına seçip yolla ,wairorada bastırmak istediğin buffları seçip kaydet sürelerini ayarlayıp onuda wairor charına yolla start buff diyebilirsin sonra

2 sorum olacak. buffları ayarladım tamam. sonra bu buffları clerice bastırmak için nasıl ona yollıcam
bide bi ibot auto buff programında süre seçilse ble biri ölüp relenince tekrar buff veriyodu bu da öyle yapıyomu yoksa sace süre gelincemi ?

2 sorum olacak. buffları ayarladım tamam. sonra bu buffları clerice bastırmak için nasıl ona yollıcam
bide bi ibot auto buff programında süre seçilse ble biri ölüp relenince tekrar buff veriyodu bu da öyle yapıyomu yoksa sace süre gelincemi ?

aşağıda apply to yazan yerden clerickci olan charın nickini seç,bide res skilinide seçmeyi unutma oda bu söylediğim yerin üstünde oraya tik koyup skilli seç buffların sürelerini fazla uzun yapmanı tavsiye etmem str ınt bufflarını 5dk da bir verdir body soul buffları 10dk da bir verdirmeni tavsiye ederim adam ölse bile 5dk içinde tekrar buffları verir.

pt buffu çok ezik bence. 1. buffu veriyo bi adama 2. buff healing cycle onu vermiyo. akut13un paylastıgı pt buff mukemmeldi o da artık guncellenmiyo :(

İbot toolsda şifre leri kaydediyor bu şifreleri nasıl öğrenebiliriz örneğin config(ibot tool) içinde
LoginID=ibot
LoginPassword= YABANCI YAZILRAR VAR ONLARI NASIL ÖĞRENCEM

pt buffu çok ezik bence. 1. buffu veriyo bi adama 2. buff healing cycle onu vermiyo. akut13un paylastıgı pt buff mukemmeldi o da artık guncellenmiyo :(

Bende böyle ayarlı sıkıntı çıkmıyor sen ayrıca healing cycle bastırıyorsun onunda süresini 17 sn yap dene bi.

İbot toolsda şifre leri kaydediyor bu şifreleri nasıl öğrenebiliriz örneğin config(ibot tool) içinde
LoginID=ibot
LoginPassword= YABANCI YAZILRAR VAR ONLARI NASIL ÖĞRENCEM

bunu açmak için ne yapcaz hç bşi anlamadım :D hs client filan aççazmı loader veya ibotu açcazmı yoksa ibot yerine ibot toolmu aççaz acıll yardım

bunu açmak için ne yapcaz hç bşi anlamadım :D hs client filan aççazmı loader veya ibotu açcazmı yoksa ibot yerine ibot toolmu aççaz acıll yardım
,
Hs clienti açıcaksın sonra ibottool u charın bilgilerini girip Launch ibot a bascaksın ama ibot tool Silkroad Klasöründe olsun İbotta.

couldn not find file D:\Silkroad\srodir.ini diye hata veriyo nasıl yapıyodk bnu ??

ben herşeyi ayarladım ama 1 kere buff basıyo sonra bitince tekrar o bufu basmıyo birde 30 dk ve 5 dk da basması için delaya ne yazıcam :))

ben herşeyi ayarladım ama 1 kere buff basıyo sonra bitince tekrar o bufu basmıyo birde 30 dk ve 5 dk da basması için delaya ne yazıcam :))

30dk bir basması için 1800 yapıcaksın ama tavsiye etmem pain verceksen mesela 50 ayarla 5dk içinde 5 kez dener daha iyi olur fence içinde 100 yap 5dk içinde 300 yazıcaksın

teşekkürler

Öncelikle bu programı 4 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım çoğu kişininde ibotta party buff sorunu olduğu için bilgimi paylaşayım dedim,anlatıma geçelim.

Öncelikle programın sitesini verelim: iBot Tool
Sitesinden programı indirip ibot'un olduğu yere atıyoruz orda çalıştırıcaz.

adszihs.jpg

1.BÖLÜM

adsz2xq.jpg

Settings Bölümünü açıyoruz.

1.Config Auto Buffer Burdan buffları seçip kimlere hangi buff'u hangi sürede vericeğimizi ayarlıcaz.

adsz6rn.jpg

-Player Bölümüne buff verilecek kişinin adı yazılacak isterseniz party bölümünden kişinin adını seçip yazmaya gerek kalmadan ekleyebilirsiniz.
-Skills burdan verilecek skili ismin üstüne tıklayıp ve Delay(süre) ayarlandıktan sonra add a basabilirsiniz.
-Ressurrect Control burdan charın hangi res skilini kullanacağını seçin
-Apply to Yaptığınız ayarların hangi karaktere uygulanacağını seçin.
-Save yaptğınız ayarı kaydede bilirsiniz.

2.Train/Lure Script Config Burdan Luremizi ayarlaya biliriz.

adsz7ic.jpg

-File Name Trainscript burdan charınız kasma alanına giderken kullandığı scripti seçiniz.
-File Name Lurescript hazırladığınız lure script'i seçin .
-Apply to ayarların uygulanacağı charı seçin ve apply'e basın.

3.Party Manager Aynı Fonksiyon ibotta'da mevcut ama isterseniz burdanda kullanabilirsiniz.

adsz8v.jpg

-Burayı fazla anlatmaya gerek yok çoğunuz ibottan bilirsiniz.

2.BÖLÜM

adsz3j.jpg

-Set Silkroad Folder (sro_client) dosyasını seçin.
-Register Ocx Files Buraya her programı açtığınızda basmanızı tavsiye ederim daha az sorun yaşarsınız.

1.Lure Script Creator

adsz9d.jpg

-Center Lurenin Başlangıç ve bitiş noktası.
-Point 1,2,3... buraya charın dolaşacağı yerlerin kordinatlarını girin her birine tek kordinat örnek: (x:23123,y:2312) bunun gibi.
-Skills Charın kullanacağı skili seçin ayrıca eklemek istediklerinizi create script deyip scriptinizi yaptıktan sonra açıp ekleyin.
-Delay Hedeflenen noktalar arasında giderken kaç saniye bekleyeceği.

2.Walk Script Creator Çok Pratik bir özellik bence kasma alanına kadar kendinizin gitmesine gerek kalmıyor,haritadan tıklayarak gittiğinizde scriptiniz hazır ama ağaç ve charın giderken takıldığı yerleri maptan göremiyorsunuz onun için yaptıktan sonra kontrol etmekte fayda var.

3.BÖLÜM

adsz4x.jpg

Charımıza İbottool ile nasıl gireceğimizi anlatacağım bu bölümde.

1.İbot Launcher

adsz5j.jpg

-Select Config Gireceğimiz charı burdan seçebiliriz ilk girişten sonra kaydeder buraya.
-Login Server Gireceğimiz server numarasını burdan seçebiliriz (1,2,3,4) 4'ü seçmenizi tavsiye ederim,ama bazen 4. serverde kapalı oluyor ozaman diğerlerinden girmeyi deneyin.
-Server Name Serverın adını burdan seçicez (argos,mena,persia vb.) hangisi ise.
-Login ID charınızın kullanıcı adı.
-Password charınızın şifresi.
-Character Charınızın nickini buraya yazın doğru olmasına dikkat edin.
-Clientless ile giriş yapacaksanız buraya basın.
-Auto (re)Login eğer client ile giriş yapıcaksanız dc yediğinizde tekrar client açıp girmesini istiyorsanız.
-Auto Start Bot oyuna girdikten sonra bot otomatik başlasınmı.

Evet Arkadaşlar Bildiğim Kadar Anlatmaya Çalıştım Sizlere Programı Yardımcı Olabildiysem Bi Teşekkür'ü esirgemeyin.

SORULARINIZI BURDAN YAZIN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM.

[NOT]ALINTI DEĞİL,KENDİ EMEĞİMDİR.[/NOT]

edx loader sorununu ibottool'la cözmusler onun ıcın nasıl kullanıcaz pekı bu programı acıklayabılır mısınız lutfen?

Geri