• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot Tool Detaylı Anlatım

Sürekli dc yiyor bu sorunu nasıl halledeceğim?Yada nerde hata yapıyorum.Dün yoktu kastı bugün sürekli dc yiyor.On saniye kalamıyor oyunda.

İbottool kullandığımdan beri cavede görev veremiyorum .Nerde hata yapıyorum?yada ibot tool kullanıp cavede sorunsuz görev veren varsa yardım rica ediyorum.NPCyi bulamıyor halbuki herşey doğru...

Son düzenleme:
@HAYABUSA
İbotToolu ibotla aynı yere koyman gerekiyor.Sorunu cevabı bu.

Neyse benimde bir sorunum var.İbotTool 2.5.5.2 sürümü geldi.Loader6 istiyor.Onuda kurduk sorun yok.Loader6 ile normal çalıştırdım açtı.İbot Toolu açtım bir nolu adamı gireyim dedim.İbotu açtı loader6 yı açtı.Loader5 de otomatik olarak açıp kapadığı gibi açıp kapamadı, loader6 benim çalıştırmamı bekledi.İbotTool 2.5.5.2 yi sorunsuz kullanan varmı nerde hata yaptım yada ne yapmam lazım.bence İbotTollda hata var şu an loaderi açıp 16000 -16005 gibi port nolarını verip loader 6 yı açamıyor.bat dosyalarından biri eksik.Varsa düzgün açtım diyen biri, bana yardım ederse sevinirim...

Benim bilgisayararımın RAM i 4gb fakat en fazla (Run client programındaki normal SRo ile beraber) 4 tane char açabiliyorum. Eğer ben 8 tane çar acarsam bilgisayar çöker :D Bunun bir çözümü var mı? İbot tool ile 8 tane çhar acabilir miyim?

@HAYABUSA
İbotToolu ibotla aynı yere koyman gerekiyor.Sorunu cevabı bu.

Neyse benimde bir sorunum var.İbotTool 2.5.5.2 sürümü geldi.Loader6 istiyor.Onuda kurduk sorun yok.Loader6 ile normal çalıştırdım açtı.İbot Toolu açtım bir nolu adamı gireyim dedim.İbotu açtı loader6 yı açtı.Loader5 de otomatik olarak açıp kapadığı gibi açıp kapamadı, loader6 benim çalıştırmamı bekledi.İbotTool 2.5.5.2 yi sorunsuz kullanan varmı nerde hata yaptım yada ne yapmam lazım.bence İbotTollda hata var şu an loaderi açıp 16000 -16005 gibi port nolarını verip loader 6 yı açamıyor.bat dosyalarından biri eksik.Varsa düzgün açtım diyen biri, bana yardım ederse sevinirim...

Uploaded with ImageShack.us

ne denediysem aynı son sürüm bot son sürüm tool

S.a bnde anlattığınz gbi yaptım 1. çarımı açıyorm ama 2. çarımı açarken aynı şeklde ıd pw yazıp launch ibot diyorm edx ve ibot açılıyor edx den launcha basıyorm oyun açıılıyor tam karakterimi seçecekken oyundan atıyor

Egro sen baktın mı çalışıyor mu? Benim anladığım kadarıyla uzun sureler güncellenmemiş...

ibot tool çalışmıyo durdurdu deyip kapanıyo arasıra tekrar açınca çarları göstermiyo bütün çarları kapatıp tekrar açmam gerekiyo bunu çözümü yokmu?

sorun sende bilader :haha:crw::pispis

----------

onca resim ekledim nasıl çalıştığı konusunda bilgiler yazdım anlattım sonuçta anlayan var anlamayan bir kişi bile olmasaydı derdim sorun bende

sorun sende bilader :haha:crw::pispis

----------

onca resim ekledim nasıl çalıştığı konusunda bilgiler yazdım anlattım sonuçta anlayan var anlamayan bir kişi bile olmasaydı derdim sorun bende
ben anladım anlamadım değil herşeyi yapıyorum ama çok sorun çıkıyor :D ayrıca sorun bende değil benim pc de :D

düzelt adventecd system care ile ccleaner programlarını kullan

düzelt adventecd system care ile ccleaner programlarını kullan
adventec system care i daha önce denedim Smart Ram ilk gün ram kullanımını düşürdü gibi gösterdi ama sonradan hiç bi işe yaramadı abim de o daha çok kastırıyo pc i dedi sildirtti :D pc benim değil abimin çok bişey yapamıyom ama ccleaner falan işe yararsa kurayım onu

Geri