• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbota Yeni Eklenen Özellikler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ALYANS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
38

1. 11 degree itemleri 12 degreeye çevirmek için düşen itemleri toplama satma ve depo ayarı.

2. Envylerden düşen forgotten worl dimension hole itemlerini toplama ayarı.

adszggggggggcopycopy.png

nsayfacopy.png

scripreccopy.png

2. sekmeyi açıyoruz.

dilt40.jpg

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra clientte id pas server seçmeden direk girebilirsiniz.

Eğer auto relog kısmını işaretlerseniz oyundan düştükten sonra otomatik bağlanabilirsiniz.

Start Train script now butonu şehirdeyken npcleri dolaşmadan doğrudan kasma scripti
başlatılarak kasmaya götürmek içindir. Yanındaki ok işaretli buton ise doğrudan
kasmaya ayarlı bölgeye gitmesi içindir giderken önünde engel varsa takılabilir.

Specialty goods box'ları toplamak içindir. Toplatmak istemiyorsanız işaretleyin.

Oyunda specialty goods boxları toplamak isteyip toplayamıyorsanız klavyeden S tıklayın job
bölümünde Trader pouch lv1'i uplayın. Toplanan specialty good box'lar bunun içine toplanacaktır.

otobuycopy.png

Costantinople Hotan ve janganda bulunan stall npc'sinden otomatik elixir satın alma

Auto buy item: Seçeneği işaretleyip almak istediğiniz türdeki elixiri seçiniz.

Price is: Fiyat belirleme satırı.

+50K: Tıklayarak belirlemek istediğiniz fiyatı 50'şer k arttırır

+100K: 100 k arttırmak için

+1m: 1'er m arttırmak için.

Önemli: Eğer otomatik elixir satın alma programı çalışıyor ise cliente dokunmayınız.

İşleyişi: Consignmente (stall npc'si) gidip elixir için arama yapın ve botu çalıştırın işlem bitinceye kadar bekleyin. Belirlenen fiyatın altındaki elixirleri satın alacaktır.

Stall Network'ü açmak ve Elixir araması yapmak için:

jg3ae1.jpg

2a5b4nt.jpg

PM Cmd Filter Özelliği

PM Cmd Filter PM Yoluyla Bir Kişinin Diğerine Komut Vermesi Olayıdır. Örneğin Siz Kişiye /startbot Yazdığınız Anda Yazdığınızı Kişinin Botu Startlanır. /stopbot Yazdığınız Anda Durur. Ancak Sizin Bir Kişiye Komut Verebilmeniz İçin o Kişinin Botunda PM Cmd Filter Bölümüne Kayıt Edilmeniz Gerekir. Her İstediğiniz Kişiye Komut Veremezsiniz

PM Cmd Filter Özelliği Botta "Others Data" Bölümünde Gizlenmiştir Açmak İçin "DONATE" Butonuna Basmalıyız.

1.Donateye Basıyoruz.
ibot2.png

3.Komut Verecek Kişiyi Ekliyoruz...
ibot3.png

Komutlar:
/startbot: Kişinin Botunu Başlatır.
/stopbot: Kişinin Botunu Durdurur.

/joinpt: PT Attığınızda Kabul Eder.

/inviteme: Sizi PT ye Davet Eder.

/leavept: PT Den Çıkar.

/backtotown: Towna Işınlanır.

/help: Komut Listesini Açar.

/logout: Oyundan Çıkar.

Unutmayın Bu Komutları Kişiye Yaptırmamız İçin Kişinin Sizi Listeye Eklemesi Gerekir!

İYİ FORUMLAR...

Dont target all mobs

Seçenek işaretlendiğinde moblara dalmaz kasma alanı içerisinde dolanır lure yapmak için idealdir.

Yere düşen itemleri toplamak için işe yaramaz.

Accept all invites(4/4)

Accept all invites(8/8)

Bu seçeneklerden hangisi işaretli ise o türden herhangi birinden gelen partiyi kabul eder.

iBot ana sekme
2c0rvd.jpg

Generalde Zerk , Champ zerk , Giantta zerk , 3 Mob daldığında zerk yakma seçenekleri..
zxw60h.jpg

Envy Giant Type seçeneği eklendi.
33tt1c4.jpg

Son düzenleme:
ibota genelde event falan olduğunda yenilikler geliyor bu yenilikleri bu konuda belirteceğim neyin ne olduğunu kullananlar buradan hemen bakabilecekler.

Valla bu iBotun yapımcılarına helal olsun adamlar bedavaya üst düzey hizmet veriyolar. ^^

pull özelliğide geldikten sonra ibottan kralı yok diyorum arkadaşlar yapamadığı şey yok.

ibottan kral bot tanımıyom checkten checke süper hatasız char kasıyo süper ya bide beleş

Gerçekten güzel bot ama hatasız kastığı doğru deyil bende ise sürekli farklı hatalar alıyorum sıklıkla aldığım hata ise run cilient veya loaderden girerken sunucyla bağlantınız kesildi bu ibot tamamen silip yüklediğim zaman işe yarıyor yalnız 3-4 gün sonra gene hata modorotörlerede bildirdim hiç bir yardımları yok sağalsunlar
ibottan kral bot tanımıyom checkten checke süper hatasız char kasıyo süper ya bide beleş

lord ben hiç hata almıyor.. + öyle bir ayarladımki 5 charda pc açıldıgında kendısı oyuna girip kasmaya baslıyor

şu konuda ''ibota party buffing geldi ve tıpkı mbot gibi'' yazmasını çok isterdim

Gerçekten güzel bot ama hatasız kastığı doğru deyil bende ise sürekli farklı hatalar alıyorum sıklıkla aldığım hata ise run cilient veya loaderden girerken sunucyla bağlantınız kesildi bu ibot tamamen silip yüklediğim zaman işe yarıyor yalnız 3-4 gün sonra gene hata modorotörlerede bildirdim hiç bir yardımları yok sağalsunlar

ibot bölümüne bir kaç saniyeliğine girip bakıyor olabilirsin.

Bu dc olayı 1-2 haftadır var ve akşamları sürekli oluyor bu bizim çözebileceğimiz bir sorunda değil zaten tahminimce internetten, lagdan çünkü sebepsiz yere çıkıyor bi zaman sonra düzeliyor. Bu sorunla ilgili hergün konu açılıyor bazen çoğu konuların altına aynı sorun yazılıyo ve konulara gereksiz yorum yazılmasın diye konuları kilitliyorum çünkü soran olduğunda zaten açıklıyorum sebebini. Sen girip konulara bakmıyorsan bu bizim hatamız olamaz. Birazda girin konulara bakın boşuna emek sarfedilmiyor. ibot bölümünde takılanlar biliyor neyin ne olduğunu. Sizlerden ricam önce girin konulara en azından son yazılan mesajları okuyun belki sizin sorununuz yada çözümü yazılmış olabilir ama çok kişi konu açmayı tercih ediyor bu o kadar büyük sorunda değil benim için. Ha konu açılmış ha başka konunun altına soru yazılmış farketmiyor ben hepsini görüyorum bildiğim sorunların hepsine yardım ediyorum. Sizlerin beklentilerine bizler cevap veriyoruz bizimde beklentilerimiz var bunlara da dikkat edilirse bizde seviniriz. Hatta tek isteğim sadece konuları okuyun bunu benim için değil kendiniz için yapmış olacaksınız. öyle kişiler varki klasör nedir txt dosyası nedir bilmeden bot kullanmaya çalışıyor. E buyrun siz düşünün.

Ah birde party buffları atma olsa :D Süper olacak :D ama gelecektir elbet :D eventler sagolsun onlar sayesinde sürekli yeni özellik geliyor :D

aynen pt buffer de olursa sbottan vazgecer herkes bunu kullanır gerçekten cok iyi bi bot fakat bu aralar dc sorunu olmaya başladı hadi hayırlısı
teşekkürler...

Geri