• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu otomatik Kasmaya Ayarlama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ALYANS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
38

İbotun simgesine sağ tıklayıp kısayol oluşturuyoruz.

D:\İbot\iBot.exe SN:server no SU:hesap ID SP:hesap PW AS:karakter adı AB:1 AC:11000 HI

Server numaraları

1 Xian
2 Aege
3 Troy
4 Athens
5 Oasis
6 Venice
7 Greece
8 Alps
9 Olympus
10 Tibet
11 Babel
12 RedSea
13 Rome
14 Sparta
15 Eldorado
16 Pacific
17 Alexander
18 Persia
19 Zeus
20 Poseidon
21 Hercules
22 Odin
23 Mercury
24 Mars
25 Saturn
26 Venus
27 Uranus
28 Pluto
29 Neptune
30 Hera
31 Gaia
32 Eos
33 Phoenix
34 Ares
35 Iris
36 Titan
37 Apollo
38 Helios
39 Malazgirt[TR]
40 Petra
41 Tigris
42 Aral
43 Caspian
44 Maya
45 Azteca
46 Mena

Son düzenleme:
teşekkürler çok işime yarayacak bütün ayarları yaptıktan sonra kaydedip bu ayarları yapınca pc açılınca otomatik açılıcak yani peki 3 çar açıyorum ben o nasıl olucak?

1 çar için geçerli çünkü run client butonunu kendi aktif ediyor ve diğer çarlar otomatik açılmaz. Loader kullanman gerektiği için 1'den fazlasını malesef elle açman gerekli.

Kısayolu clientless olarak ayarlasak ve birden fazla kısayol oluştursak her biri için bilgileri farklı vererek genede 1'den fazla char açmazmı? Tabi önce client normal açıp sonra clientless alıyorsa bu olmayabilir müsait bir zamanda bir deneyim, bu olay ibot kullanıcıları için gerçektende çok faydalı bir bilgi olmuş, Teşekkürler.

evet yapabilirsin. bunun için diğer konularda auto turn off pc programlı konu var. ordan onu indireceksin. uykuya aldırıp başlatacaksın... ama başlatma yerne 1. çarı seçeceksin. sonra orda add mouse/keyboardd script die bşi var. clientless kısayollarını masaüstüne hiç bir pencerenin önüne gelmeyeceği bir yere koy. sonra record a bas onu açç sonra diğerini aç sonra bi koda basp stop tyapıyorsun. sonra uykuya alıp 5 dk sonra açılmasını söle. açar pc yi ve herçara girer...
zamanım olsa resimli anlatırdım ama üzgünüm...

Kısayolu clientless olarak ayarlasak ve birden fazla kısayol oluştursak her biri için bilgileri farklı vererek genede 1'den fazla char açmazmı? Tabi önce client normal açıp sonra clientless alıyorsa bu olmayabilir müsait bir zamanda bir deneyim, bu olay ibot kullanıcıları için gerçektende çok faydalı bir bilgi olmuş, Teşekkürler.

Clientless şekilde açabildiğin kadar otomatik açabilirsin. Herbir çar için ayrı kısayol oluşturursun ve o kısayolları başlangıç klasörüne atarsın ve pc açıldığında botun clientless özelliği çalıştığı sürece hepsinide açar.

evet yapabilirsin. bunun için diğer konularda auto turn off pc programlı konu var. ordan onu indireceksin. uykuya aldırıp başlatacaksın... ama başlatma yerne 1. çarı seçeceksin. sonra orda add mouse/keyboardd script die bşi var. clientless kısayollarını masaüstüne hiç bir pencerenin önüne gelmeyeceği bir yere koy. sonra record a bas onu açç sonra diğerini aç sonra bi koda basp stop tyapıyorsun. sonra uykuya alıp 5 dk sonra açılmasını söle. açar pc yi ve herçara girer...
zamanım olsa resimli anlatırdım ama üzgünüm...

buda güzele benziyor ama şu kısayol olayı aklıma yattı :)

Bende şimdiye kadar kullanıyodum bu yöntemi çok güzel ama geçen hafta bi 2 li çar açılsın dedim 2 tane clientless ayarladım pc açıldığında sadece biri açılıyor.Diğeri ise Gönder / gönderme seçeneği çıkan klasik hatayı veriyor ve kapanıyor.Acaba bi çözüm filan bulamazmıyız _?

Eminmisiniz_?
Clientless ile oyundayım şu an..

1 bot mu açık sende? Ben 1 tane normal açıkken 2. botu clientless olarak açıyorum bir türlü bağlanmıyor 1 tane botu clientless açınca çalışıyor olabilir 2 ve daha fazla açtığımda clientless ile açınca bağlanmadığı için çalışmıyor dedim yanlış olabilir kesin bildiklerinizi paylaşın da arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim.

ben yaptım çalışıyor çok saol kardeşim birde birşey dicem şimdi pc açılınca ibot başlıyor çara giriyor ben ibotun altada alınmasını istiyorum onu yapıcak bir program veya yöntem varmı şimdiden teşekkürler

olursa cok güzel birşeyde. Konumu dogrulayın falan diyor xD

Hedef satırında yolu yanlış yazmış olabilirsin baştan tekrar yapmayı dene.

ben yaptım çalışıyor çok saol kardeşim birde birşey dicem şimdi pc açılınca ibot başlıyor çara giriyor ben ibotun altada alınmasını istiyorum onu yapıcak bir program veya yöntem varmı şimdiden teşekkürler

Konuda vardı zaten hedef satırında kodların en sonuna HI kodunu yaz hem sroyu hemde kendini gizleyecektir.

1 bot mu açık sende? Ben 1 tane normal açıkken 2. botu clientless olarak açıyorum bir türlü bağlanmıyor 1 tane botu clientless açınca çalışıyor olabilir 2 ve daha fazla açtığımda clientless ile açınca bağlanmadığı için çalışmıyor dedim yanlış olabilir kesin bildiklerinizi paylaşın da arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim.
Bende 2 den fazla clientless açılıyor açılmasına da pc açıldığında sadece bir tanesine bağlanıyor.Diğer duruyor.Neyse zaten birden fazla çara gerek kalmadı bundan sonra tek çarda devam etcem :)

ben Clientless ile girerken botun kendi kendini alta almasını istiyorum bu mümkünmü

----------

tmm kardeşim yaptım çok saol ama şimdide 3 dk da bir dc yemeye başladı onu nasıl düzelte bilirim

ben bunu yapamadım. botu fln açıyor ama charı seçmiyor. :S herşey doğru eminim

----------

tamam chara giriyor ama bu seferde ayarları görmüyor :S

bu yöntem biraz dikkat çekici olmazmı? yani oyuna bukadar çabuk girmesini gm ler farkedebilirlermi? eğer farkederlerse bot oldunu anlarlar ve banlarlar? birde ibota ilk başladığımda id ve şifrem çalınırsa diye korkuyodum.güvenene dek epey bi zaman ezik çarları kullandım.şimdi sorun yok ama bu yolla kısayola id pw yazarken tırsmaya başladım :d

bu yöntem biraz dikkat çekici olmazmı? yani oyuna bukadar çabuk girmesini gm ler farkedebilirlermi? eğer farkederlerse bot oldunu anlarlar ve banlarlar? birde ibota ilk başladığımda id ve şifrem çalınırsa diye korkuyodum.güvenene dek epey bi zaman ezik çarları kullandım.şimdi sorun yok ama bu yolla kısayola id pw yazarken tırsmaya başladım :d
Hiç sanmıyorum :D

Geri