• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbotu otomatik Kasmaya Ayarlama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abicim Bunları yaptıkdan sonra ( D:\İbot\iBot.exe SN:server no SU:hesap ID SP:hesap PW AS:karakter adı AB:1 AC:11000 HI) Uygula mı dicez ? Öyle Kabul etmiyor Bi yardımcı olurmusun :) ?

farketmez ister uygula de ister tamam olmadıysa bi yerde eksik yada yanlış yapmıştırsın daha dikkatli yaapmayı dene takıldığın yer varsa belirt

Teşekkür Ediyorum Sayende Oranın Sorunu Çözdük Ama Başlangıca Taşıdıgım İbotu acınca '' Critical Error Loading.. '' hatası verıyor bot geliyor ancak yazı olan yerler yok bunu nasıl çözebiliriz şimdiden çok teşekkürler sanada zahmet ediyoruz ama..

botun son versiyonunu indir 99d olanı aynı klasöre rardaki tüm dosyaları at düzelir

İbotun Kendi Sitesi Olan İbotFurFan Dan D versiyonunu İndirdim Fakat Yine Aynı hata :(

indirdim suan ama yine aynı hata :( :( işlemlrde hata yaptıgımı sanmıyorum kac kere tekrarladım..

Konuyu biraz daha dikkatli okursan çok süper olacak.

Seninde konuyu dikkatli okumanı isteyeceğim ibotun kendisini değil hazırladığın kısayolu başlangıca atacaksın.
şimdi gördüm yorumdan bahsediyorsun konuyu okuduğumda clientless le ilgili birşey göremediğim için böyle söyledim.

herşeyi yaptım ama (Unhandled Joymax server error-) diye bir error veriyor !!!
ibot açılıyor silkroad açılıyor fakat otomatikolarak ID-PW yazımıyor program
elle ID-PW yi giriyorum sonra giriş diyorum arkasında program otomatikolarak karakteri seçip botu başlatıyor sonrasıda ok
sadece ID-PW girmiyor silkroadda sorun nedir acaba ???
xp sp3 kullanıyorum caspian server ibot son sürüm yüklü çar wiz 62 lvl

----------

herşeyi yaptım ama (Unhandled Joymax server error-) diye bir error veriyor !!!
ibot açılıyor silkroad açılıyor fakat otomatikolarak ID-PW yazımıyor program
elle ID-PW yi giriyorum sonra giriş diyorum arkasında program otomatikolarak karakteri seçip botu başlatıyor sonrasıda ok
sadece ID-PW girmiyor silkroadda sorun nedir acaba ???
xp sp3 kullanıyorum caspian server ibot son sürüm yüklü çar wiz 62 lvl

bu (Unhandled Joymax server error-) hatası ibot sayfasında görünüyor ayriyetten bir sekme açılmıyor ibot yada silkroad kapanmıyor silkroadda ID-PW yi girince yukarıdaki anlattğımgibi devamediyor işleme

caspian 43

----------

"C:\Program Files\ibot\iBot.exe" SN:43 SU:xaliya Sp:****** AS:XXAGLOTXX AB:1 AC:20000 HI
yazdıklarım aynen bunlar sever (Caspian)=43 olmasılazım numarası herşey bu neden silkroada girince ID-PW girmiyoki ???

caspian 43

----------

"C:\Program Files\ibot\iBot.exe" SN:43 SU:xaliya Sp:****** AS:XXAGLOTXX AB:1 AC:20000 HI
yazdıklarım aynen bunlar sever (Caspian)=43 olmasılazım numarası herşey bu neden silkroada girince ID-PW girmiyoki ???

botun klasörünü C ye at hedefteki kodu ona görede düzenle program filesta olmasın birde tırnak işaretlerini kaldır ondan sonra dene bakalım.

C:\ibot\iBot.exe SN:43 SU:x******a Sp:****** AS:XX****TXX AB:1 AC:20000 HI

gibi

botun klasörünü C ye at hedefteki kodu ona görede düzenle program filesta olmasın birde tırnak işaretlerini kaldır ondan sonra dene bakalım.

C:\ibot\iBot.exe SN:43 SU:x******a Sp:****** AS:XX****TXX AB:1 AC:20000 HI
gibi

aynen yazdığınız gibi yaptım ama silkroad açılıyo IP-PW yazmıyo gene çok uğraştım başka çarlarda denedim başka bot ve silkroadlarda olmadı gene sorun nerde olabilir ???

Oluşturdugum kısayolu başlangıç klasörüne attım. Pc yi yeniden başlattım bot açıldı fakat run client demiyor.Sadece bot açıldı ne yapabilirim?

----------

Oluşturdugum kısayolu başlangıç klasörüne attım. Pc yi yeniden başlattım bot açıldı fakat run client demiyor.Sadece bot açıldı ne yapabilirim?

WİNDOWS 7 kullanıyorum yonetici olarak çalıştırmam gerekiyor belirtmek istedim

Geri