• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hocam şu efsane arşivi bana da yollar mısın :D Osmangazi :D bunun için üye oldum ama sürekli giricem forumu sevdim :Dfb / hydragon :D (Ahmet Işık adım)

beyler adamın dibi yalnız ellerini öpün bu adamın :)

m2_osman_m2

Hocam şu efsane arşivi bana da yollar mısın :D Osmangazi :D bunun için üye oldum ama sürekli giricem forumu sevdim :Dfb / hydragon :D (Ahmet Işık adım)
m2_osman_m2

İSTEDİĞİNİZ ÜNLÜYÜ SÖYLEYİN YETER :D YENİ RESİMLER GELDİKCE YOLLUYORUM

Oha lan ben bulduğumda bırak indirmeyi doğru düzgün bakmadım bile ama adamlar sırf bunlar için üye oluyor :D

Matematikten polinom sorusu sormak için girdim hangi konulara saptım. :D

-----

Fotoğrafları [MENTION=210129]OsmanGazi[/MENTION] çekmiş. :D Bende diyom nasıl hepsi onda. :D

Son düzenleme:
Prim için bu görüntüleri istedikleriyle paylaşıyorlardı biraz da istemedikleri görsün helalsin [MENTION=210129]OsmanGazi[/MENTION]

elim ayağım boşaldı kuran çarpsın [MENTION=210129]OsmanGazi[/MENTION] ye teşekkürler bu arada arşiv için:D

Resim ve caps paylaşanların yorumları silindi,tekrarında ceza puanı işler.

Gençler yapmayın etmeyin ya :haha

Ulan varya. Ne diye girdik nereye saptık. :D Hani nerde Apple'cılar, ses soluk çıkmıyor. :D

@OsmanGazi

Ö.M den link atarmısın. :D

Arkadaşlar lütfen foruma içerik koymadan doğru düzgün bir şekilde konuşun sohbet edin. Birşey paylaşacaksanız özelden paylaşın durduk yere iş açmayın başımıza.

- Mod arkadaşlar siz de çok fazla sıkboğaz etmeyin. Sadece açık içerikler paylaşılırsa müdahale edin.

Yarın banka hesabına yatan parayı sayarken [MENTION=1]Deepblue[/MENTION]
bayram_oncesi_sahte_para_uyarisi13451105120_h915386.jpg

Geri