• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İETT Şoförüne uçan tekme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Embriyo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim anlamadığın taaa yazın önceden olmuş konuyu bizim basınımız neden şimdi ortaya çıkarıyor anlamış değilim :/

O sürücüye vuran adama gelirsek kelimeler yetersiz kalır ordaki herkezin canıyla oynamış

Ben adamdan yana çıkacam bence söförü almak lazım içeri adamı taciz eden şöför.İnsan oğlunun ayarları ile fazla oynamayacaksın öle bir anda çifteyi koyar öle herkez baka kalır.
Benim anlam veremediğim o abla ortalık toz duman olmuşken neyin mücadelesini veriyor adamın gözü dönmüş kaç kişi zapt edemiyor dır dır dır.Eleman kurtulsa onada giydirecek haberiyok.

Benim anlamadığın taaa yazın önceden olmuş konuyu bizim basınımız neden şimdi ortaya çıkarıyor anlamış değilim :/

O sürücüye vuran adama gelirsek kelimeler yetersiz kalır ordaki herkezin canıyla oynamış

Bence can ile oynayan şöför adam uyarıyor sinirliğim diyor cevap ne yapacan.

Bakın bu şöförde intahar etmeye çalışan adamı zapt ediyor.Arada büyük fark var.

Artık hiç bir şey eskisi gibi değil herkes kendini, haddini bilecek.
Otobüs şoförü isen adam gibi muamele yapacaksın müşterine,
Doktor isen hasta yakınına fırça atmayacaksın,
Polis isen olay yerinde suçlu, suçsuzu ayırmadan saldırmayacaksın.

Eğer böyle olmaz ise işte Şekil A adamın kafasını gözünü kırarlar.

Artık hiç bir şey eskisi gibi değil herkes kendini, haddini bilecek.
Otobüs şoförü isen adam gibi muamele yapacaksın müşterine,
Doktor isen hasta yakınına fırça atmayacaksın,
Polis isen olay yerinde suçlu, suçsuzu ayırmadan saldırmayacaksın.

Eğer böyle olmaz ise işte Şekil A adamın kafasını gözünü kırarlar.

aynen katılıyorum haddini bileceksin.
Eşek dürter gibi dürtersen adamı oda eşşeklik yapıp çifteyi atar.

Adam sadece dokunmuş dürtme yok ki abi aşağı in diyo ayrıca şoför haklı bence o koltukta kaç tane o adam gibisine rastlıyodur hergün Allah bilir herkes sinirini başkasından çıkarırsa ohoo işimiz zor hem ilk dik dik konuşan o çifteyi vuran kişi nasıl şoförü suçladınız anlamadım tamam dese az kaysa kenara tüm sorun bitmiş olurdu

Adam sadece dokunmuş dürtme yok ki abi aşağı in diyo ayrıca şoför haklı bence o koltukta kaç tane o adam gibisine rastlıyodur hergün Allah bilir herkes sinirini başkasından çıkarırsa ohoo işimiz zor hem ilk dik dik konuşan o çifteyi vuran kişi nasıl şoförü suçladınız anlamadım tamam dese az kaysa kenara tüm sorun bitmiş olurdu

Ben şoför suçlu demedim. Sadece adamın kızmasının tek açıklaması o olabilir. Ya da adamın zihinsel sorunları vardır

şurda savunduğunuz kişiye adam napsın sesli bir ortam olduğu için dokunarak uyaryor dokunduğu yerde okadar abartılıcak bi yer değil napsın ? aracı sürerken ayağa kalkıp omuzuna mı dokunsun? hadi onu geçtim bu adam otobüs kullanıyor kim bilir kaç kişi var sen şoföre tekme atmayı doğru buluyorsan bişi demicem artık isterse ana avrat küfür etsin adamın onu yapmaya hakkı yok

şöförü suçlayanlar aynısını siz otobüsteyken sizin şöföre yapsalar napıcak merak ediyorum.

Dokunup aşşağaya in demesi bir küfürmü?? bir hakaretmi adam sabahın 6 7 sinde başlayıp akşam saat kaçlara kadar aynı yolda direksiyon sallıyor kendini bir şey sanan müptezel sinirliyse ne olucak onun sinirini yerler ordakiler tutup çekerken aradan biri şerefsi z felan dedi he şimdi dövücekler dedim ama dövmediler keşke linç etselerdi o uçan tekme ile otobüs taklada atabilirdi ama adam allahdan iyi sürücüymüş öyle birşey olmadı gerçekten aciz böyle insanlar bunlar hiç birşeyi haketmiyor..

Edit= Sürücüyü geçtim otobüsün içindekiler şikayetçi olsa bir ton ceza alır ordaki milletin hayatıyla oynuyor ne küfürler edicemde etmıyorum sitedeyiz.

Son düzenleme:
Ben adamdan yana çıkacam bence söförü almak lazım içeri adamı taciz eden şöför.İnsan oğlunun ayarları ile fazla oynamayacaksın öle bir anda çifteyi koyar öle herkez baka kalır.
Benim anlam veremediğim o abla ortalık toz duman olmuşken neyin mücadelesini veriyor adamın gözü dönmüş kaç kişi zapt edemiyor dır dır dır.Eleman kurtulsa onada giydirecek haberiyok.
Şoför yan aynayı göremiyorum diyor sen nasıl o vatandaşı savunuyorsun? Ben olsaydım o şoförün yerinde o adama dava açardım.

adam aynayı göremediği için inmesini istiyor onlarca insan var orda aynasız arabamı sürülür adamın verdiği cevaba bakarmısın :D lee sin in uçan tekmesi sanki ya

Geri