• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İETT Şoförüne uçan tekme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Embriyo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Haklı olan her türlü şöfördür.. Adam sanki parmakladı sadece dürtmüş. Belli adamda birşeye sinirli, sinirinide şöförden çıkarıyor. Diyelim adam haklı, ama haklı olduğu halde tekme atarak mı cevap verecek ?? Böyle bir hakkı yok!

Ama adam iyi tekme atıyo hakkını yemeyin gençler.

----------

Ama bide şöyle bişi var bazı şöförler çok artist oluyo bana da artislik yapanlar oldu öyleleri dayağı hakediyo.

buda bu söför hakkında konuşuyoruz ve haberlerde gördüm gerekli adli işlerler yapılmış söfor işten çıkarılmış

Şoför yan aynayı göremiyorum diyor sen nasıl o vatandaşı savunuyorsun? Ben olsaydım o şoförün yerinde o adama dava açardım.

Tamamda ben de farklı bir şey söylüyor demedim.
Birine bir şey söylemin bir çok yolu var.Bu şöför gibi söylersen hele ki adam bak sinirliyim diye uyarıyorsa dayak kaçınılmaz olacaktır çünki kişi ne yaptığının farkında değildir ve tahrik edilmektedir.
Şöför beyfendi abi usta muhterem vs kelimeler kullansa deseki aynayı göremiyorum aşağıya inmeniz münkü gibi cümleler kursa şöförden yana çıkarım.
Kalkıp adamı dürtüp şii aşağı in aşağı dersen karşı tarafın uyarısı görmezden gelir sinirliysen ne yapacan ne yapan der adamı tahrik etmeye devam edersen o tekmeyi bu gün değilse yarın illa yersin.

Dokunup aşşağaya in demesi bir küfürmü?? bir hakaretmi adam sabahın 6 7 sinde başlayıp akşam saat kaçlara kadar aynı yolda direksiyon sallıyor kendini bir şey sanan müptezel sinirliyse ne olucak onun sinirini yerler ordakiler tutup çekerken aradan biri şerefsi z felan dedi he şimdi dövücekler dedim ama dövmediler keşke linç etselerdi o uçan tekme ile otobüs taklada atabilirdi ama adam allahdan iyi sürücüymüş öyle birşey olmadı gerçekten aciz böyle insanlar bunlar hiç birşeyi haketmiyor..

Edit= Sürücüyü geçtim otobüsün içindekiler şikayetçi olsa bir ton ceza alır ordaki milletin hayatıyla oynuyor ne küfürler edicemde etmıyorum sitedeyiz.

Siz hep sonuca bakıyorsunuz.
Kıvılcımı yakana bakacaksınız.
Ceza kanunda tahrik diye bir şey var.Tahrik etmeyeceksin.sen küfür edildiğinde kızarsın ben biri beni dürtüğünde onun için kendine göre insanlara hareket etmeyeceksin.
Usul erkan bilmezsen illa birini cileden cıkartırsın böyle olaylara sebep verirsin.
Adam durduk yerde şöföre ne bir şey söylüyor nede saldırıyor.Saldırma sebepleri belli şöför.O halde o adam giden araçta şöför e tekme attıyor suçlu ise o adamı o konuma getiren de bir okadar şuçludur.
Video 'yu izlerseniz adam tekmeyi attıktan sonra duraksıyor ve ne yaptığının farkına varıyor araç durana kadar bir daha saldırmıyor.Şöför aracı durdurup saldırınca bir daha karşılık veriyor.
Bence şöför adamın başını yaktı.Adam sinirli ve tahrik altında ne yaptığının bilinçinde olmadan şöföre bir anlık hamle yapıyor.Şuçlu dibine kadar şöför.

hırsızın hiç mi suçu yok fıkrasına döndü otobüs kullanan biriyle konuşmak bile tehlikeli adam kavgaya girmiş olaydan sonra şöför de sinirlenip otobüsü son sürat benzin istasyonuna çarpıp onlarca kişiyi öldürse haklı mı olacak? ama adam sinirlendirdi zaten hakkı var değil mi?

hırsızın hiç mi suçu yok fıkrasına döndü otobüs kullanan biriyle konuşmak bile tehlikeli adam kavgaya girmiş olaydan sonra şöför de sinirlenip otobüsü son sürat benzin istasyonuna çarpıp onlarca kişiyi öldürse haklı mı olacak? ama adam sinirlendirdi zaten hakkı var değil mi?

Hak diyenmi var suç söförde diyorum ŞUÇÇÇÇÇÇ.

Bizimkiler karıya kıza artislik olsun diye bu zihniyetle devam etsinler.Sonrada peçeteye zam gelsin.

Vay arkadaş ne kadar çok bilen insan var bu forumda ya, arkadaşlar bitti o devirler bitti öyle tartışma çıkınca artık eyvallah yemiyor. Biri sana höyt dediyse kalkıp kafayı gömeceksin yoksa gelmişi geçmişini oracıkta okuyuverirler adamın eline ;) Tabi sizin hayatınız nasıl bilmiyorum hiç gece dışarımı çıkmıyorsunuz, hiç ara mahallelerde mi takılmıyorsunuz veya bulunduğunuz semtteki mimli mahallelere de mi gitmiyorsunuz ? Şahsen ben yaşadığım şehirde böyle görüyorum, eğer bir kişiye bile eyvallah etsek ertesi gün kafa göz patlak gezmeye mahkum oluruz.

Vay arkadaş ne kadar çok bilen insan var bu forumda ya, arkadaşlar bitti o devirler bitti öyle tartışma çıkınca artık eyvallah yemiyor. Biri sana höyt dediyse kalkıp kafayı gömeceksin yoksa gelmişi geçmişini oracıkta okuyuverirler adamın eline ;) Tabi sizin hayatınız nasıl bilmiyorum hiç gece dışarımı çıkmıyorsunuz, hiç ara mahallelerde mi takılmıyorsunuz veya bulunduğunuz semtteki mimli mahallelere de mi gitmiyorsunuz ? Şahsen ben yaşadığım şehirde böyle görüyorum, eğer bir kişiye bile eyvallah etsek ertesi gün kafa göz patlak gezmeye mahkum oluruz.

Saçmalığın bu kadarı vay arkadaşdan mahkum oluruza kadar saçma bir yazı :) her önüne çıkanada kafa atamazsın adamın bir yerinden kan alırlar bilmem anlatabildimmi.

Edit= + Bu yazınla videonun arasında hiç bir fark yok ha adam arkasına dokundu diyemi? videou izleyin sırtına dokunuyor onu bunu geçtim ordaki herkesin canını tehlikeye atıyor keşke linç etselermiş bir daha değil birine böyle yapmak dışarı çıkamazdı ahlaksız

Son düzenleme:
Otobüs ve dolmuş ne yazık ki binmek isteyeceğim son ulşaım araçlarından ancak maddi durumunuz buna müsait etmiyor.Otobüste kocaman yazılar var okuyanınız varmı bilmiyorum 50 oturabilir, 100 ayaktaki yolcu sayısı.Bizimkiler ne yapıyor ? 250 kişi doluşuyoruz.(Abartı değil.Nefes alamadığım zamanları biliyorum.)

Boş olursa olsun ayakta yolcu almayacaksın.Adam aynasını göremiyor ben olsam bende dürterdim.

Ordaki 10 kişi bir adamı bile tutamıyorsa birşey demiyorum .

@Terk-i Diyar videodaki sen misin yoksa :pro

sonra mahkeme kapılarında eyvallah edersin

Ya şu tekme atan adamın savunalacak 1 yanı yok 1 yanı yok yani o tekmeyi başkası yese emin ol otobüsü devirirdi şansa birşey olmuyor gerçekten şans o otobüs devrilse aynı şeyleri gene söylermiydiniz acaba adam aşşağı inermisin diyor inemem niye diyor inemem sinirliyim diyor tam bir kamil atsınlar şöyle 1 2 ay içeride içerde anyayı konyayı görsün içerde bir eskitsin abiler

ya Allah aşkına ille suçlu arayacaksa suç adam da bu kadar basit! 500 T hattının sefer haritasını kaç kişi biliyor ? Bu hatta kaç dk 1 araba olduğunu bileneniz var mı ? 5-10 dk da bir 500T geçiyor. Dolu olduğunu gördüğünüzde bir sonrakine binin.. Almayınca suç alınca yine suç.. Şoförlerin günde kaç kez çalıştıklarını saat kaçta mesaiye başladıklarını kaçta bitirdiklerini haftada bazılarının hiç tatili olmadığını kaçınız biliyor ? şimdi size şunları söyleceğim:
1.Otobüse o kadar yolcu alan şoför değil binen yolculardır. Şoför durakta almadı diye beyaz masa ya şikayet edenler var. Haliyle bu kadar dolu oluyor.
2.500T hattı Tem oto yolunu ve e5 kullanıyor. Haliyle trafiğin içinde. Sürekli şerit değiştirmek zorunda kalıyorlar. Şoförün aynayı görmesi gerekiyor.
Diyeceksiniz ki madem aynayı görmesi gerekiyor neden o kadar yolcu alıyor; almayınca olay çıkıyor. Ben kaç kere denk geldim full dolu otobüse beni neden almıyorsun diye olay çıkartan adamı.
3.Şoförlerin yemek yemeyi bırak yeri geliyor tuvalete gidecek zamanları olmuyor. Bazıları istanbul'un bir ucundan bir ucuna aralıksız 2 sefer yaptıkları oluyor.

Elinizi vicdanınıza koyun da yorum yapın; günde belki 10 saat çalışan bir adamın sinir sistemi yerinden oynamışken -her ne kadar haksız olup öyle bağırsa da- giden, hareket eden otobüsde şoföre tekme atan ÖKÜZ mü haklı ?

Son düzenleme:
Siz hep sonuca bakıyorsunuz.
Kıvılcımı yakana bakacaksınız.
Ceza kanunda tahrik diye bir şey var.Tahrik etmeyeceksin.sen küfür edildiğinde kızarsın ben biri beni dürtüğünde onun için kendine göre insanlara hareket etmeyeceksin.
Usul erkan bilmezsen illa birini cileden cıkartırsın böyle olaylara sebep verirsin.
Adam durduk yerde şöföre ne bir şey söylüyor nede saldırıyor.Saldırma sebepleri belli şöför.O halde o adam giden araçta şöför e tekme attıyor suçlu ise o adamı o konuma getiren de bir okadar şuçludur.
Video 'yu izlerseniz adam tekmeyi attıktan sonra duraksıyor ve ne yaptığının farkına varıyor araç durana kadar bir daha saldırmıyor.Şöför aracı durdurup saldırınca bir daha karşılık veriyor.
Bence şöför adamın başını yaktı.Adam sinirli ve tahrik altında ne yaptığının bilinçinde olmadan şöföre bir anlık hamle yapıyor.Şuçlu dibine kadar şöför.

kendisi soförü tehtit ediyor sinirliyim diyerek

Şöför ne yaparsa yapsın hareket halindeki araçta onca insanın hayatını riske attı o tekme atan şahıs.Sinirliysen sinirlisin herkezin bir siniri var ama yapacağın hareketinde yerini bil.Orada artislik hareket yapacağım diye o kadar insanın hayatını riske sokamazsın.Durağa geldiğinde araç durduğunda dövüşeceksen dövüş gücün yeterse ama hareket halindeyken çok riskli hareketler bunlar.Hiç bir haklı yönü yok bence.

ya adamın %100 suçlu arkadaşım kimse savunamaz bu pisliği ben gene söyledim gene söyleyim o adam sabahın köründe kalkıyor şoför saatlerce aynı istikamette direksiyon sallıyor arkadaşın dediği gibi yemek yiyemiyor onu geçtik wc zor o adam sinirlenmiyorda bu pislike ne oluyor keşke linç etselermiş ama nerde

Geri