• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İleriki zamanlarda dövme yaptırmayı düşünüyorum sizce nasıllar?

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Tabii o sırta yapılanı yaptırmak bir hayli masraflı ve cesaret işi ama güzel geldiği için attım :D

Img170806_lee_van_cleef.jpg

The-Good-Bad-and-Ugly-Movie-Tattoo-Design.jpg

co_kun%20_akre%20lee%20van%20cleef%20tattoo.jpg

vinny4.jpg

images

Clint_Eastwood_Portrait_Tattoo_by_NickDAngeloTattoos.jpg

En iyisi ismini yazdır veya isminin ilk harfi . soy adının ilk harfı :D

Sana bir şey söyleyeyim eğer üstüne başına herhangi bir yerine bu dövmeden yaptırırsan ileride kendini döversin ne yapmışım ben diye :D Kalıcı dövme şakaya gelmez :D

Sana bir şey söyleyeyim eğer üstüne başına herhangi bir yerine bu dövmeden yaptırırsan ileride kendini döversin ne yapmışım ben diye :D Kalıcı dövme şakaya gelmez :D

Ben kendimi çok iyi tanıyorum :D pişman olma ihtimalim yok malesef :D zaten bu dövmelerden utanıcak hale gelirsem gidip intihar edeyim ben :DHa derim sarkarsa resimler kayarsa pişman olabilirim evet :D

Ben kendimi çok iyi tanıyorum :D pişman olma ihtimalim yok malesef :D zaten bu dövmelerden utanıcak hale gelirsem gidip intihar edeyim ben :DHa derim sarkarsa resimler kayarsa pişman olabilirim evet :D
Şimdiden geçmiş olsun hep yaptıracak olanlar önceden böyle deyip sonra pişman olanlar çok acı çekeceksin lazerlerle ileride :D

sadece şunu belirtmek isterim; gösterdiğiniz dövme bir hayli zahmetli ve masraflı.. boyutu arttıkça fiyatı artacak, tabi bu işlem yaş 30+ gelince evlenince akrabalar ve en önemlisi eşin; " bu ne böyle ? sildirir misin" dediğinde cebinden çok daha fazla para çıkacak. Ersan yaşının kaç olduğunu bilmiyorum ama eğer -25 isen geçici dövmeler ile bu isteğini bastır derim :) bende şuan 3d dövme düşünüyorum ama hele bir yaş 25+ olsun, iş güç hayatıma yön vereyim, o zaman yaptıracağım.

koluna yaptırmak istemişsin; kola dövme iş hayatındaki en büyük sıkıntı, yazın kısa kollu gömlek t-shirt giyince o dövme orada gözükecek. Ben işveren olsam (ki hiçbir işveren dövmeli adam istemez) dövmeyi gördüğüm gibi kovarım. Çünkü bizim halk da dövme biraz serseriliğe kaçıyor gibi algılanıyor. onun için dövme yaptıracağın yeri iyi seç :)

Son düzenleme:
:DASD yanlış konuya gelmişim :D

Ps: hiç güzel değil kendi fotonu yapsaydın keke

Neden her yaptıgın işte çok keskin konusuyosun? 17 yaşındaki aklınla 40 yaşındaki aklın bir olacaksa zaten buyur şimdiden intihar et

sadece şunu belirtmek isterim; gösterdiğiniz dövme bir hayli zahmetli ve masraflı.. boyutu arttıkça fiyatı artacak, tabi bu işlem yaş 30+ gelince evlenince akrabalar ve en önemlisi eşin; " bu ne böyle ? sildirir misin" dediğinde cebinden çok daha fazla para çıkacak. Ersan yaşının kaç olduğunu bilmiyorum ama eğer -25 isen geçici dövmeler ile bu isteğini bastır derim :) bende şuan 3d dövme düşünüyorum ama hele bir yaş 25+ olsun, iş güç hayatıma yön vereyim, o zaman yaptıracağım.

koluna yaptırmak istemişsin; kola dövme iş hayatındaki en büyük sıkıntı, yazın kısa kollu gömlek t-shirt giyince o dövme orada gözükecek. Ben işveren olsam (ki hiçbir işveren dövmeli adam istemez) dövmeyi gördüğüm gibi kovarım. Çünkü bizim halk da dövme biraz serseriliğe kaçıyor gibi algılanıyor. onun için dövme yaptıracağın yeri iyi seç :)
şöyle sırtına bi örümcek yaptır üstünede elise yaz bare :D

Dövme yaptıracaksan baştan uyarayım. Sürekli aynı vücutta kalmalısın. Çünkü sen şimdi şişmanken dövme yaptırıp zayıflarsan çok kötü görüntü olur. Tersi de geçerli. Ben ideal kiloya geçtikten sonra az çok kas yapıp bu dövmeyi sırtıma yaptırmayı düşünüyorum. Tekrar diyorum yaptıracaksan vücudunun aynı kalmasına dikkat et.

sons-of-anarchy-logo.jpg

Şimdiden geçmiş olsun hep yaptıracak olanlar önceden böyle deyip sonra pişman olanlar çok acı çekeceksin lazerlerle ileride :D

Ben de kendimi azcık tanıyorsam pişman olmucam.İleride bulucam seni :D

----------

Neden akrabalarımı dinliyeyim ki benim bedenim benim kararım :P

----------

Neden her yaptıgın işte çok keskin konusuyosun? 17 yaşındaki aklınla 40 yaşındaki aklın bir olacaksa zaten buyur şimdiden intihar et

Bence sen fazla keskin konuşuyorsun.Bir şey derdim ama küstahlığa kaçacak boşver :)

----------

:DASD yanlış konuya gelmişim :D

Ps: hiç güzel değil kendi fotonu yapsaydın keke

Öyle bir şey yaparsam 2-3 gün sonra intihar ederim :D

Dövme yaptıracaksan baştan uyarayım. Sürekli aynı vücutta kalmalısın. Çünkü sen şimdi şişmanken dövme yaptırıp zayıflarsan çok kötü görüntü olur. Tersi de geçerli. Ben ideal kiloya geçtikten sonra az çok kas yapıp bu dövmeyi sırtıma yaptırmayı düşünüyorum. Tekrar diyorum yaptıracaksan vücudunun aynı kalmasına dikkat et.

sons-of-anarchy-logo.jpg

İşte benimde tek düşüncem vücut konusu.Şişmanlamak zayıflamak vs. O sorunu aştımmı mutlaka yaptırırım.

Geri