• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İleriki zamanlarda dövme yaptırmayı düşünüyorum sizce nasıllar?

Oğlum günahmış münahmış demeyin. Derialtı dövmeleri abdesti bozmaz. Çünkü deri gözeneklerini kapatmıyor. İbadetimi de yaparım diyorsan derialtına yapılanlardan yap. Ben onlardan yapcam ama çok pis acıtıyor, arkadaşlardan duydum. Masraflı olsada en iyisi bu. Vücut sorununu aştıktan sonra adama önce küçük bir bölgeye dövme yaptır. Alerjik tepkime göstermiyorsa tamamını rahat yaptırırsın. :'( Hepsini yaptırdıktan sonra tepkime gösterirse babayı yersin benden söylemesi ;)
Evet zaten derinin üstüne yapılan dövme yokmuş bildiğim kadarıyla. O yüzden abdeste zarar vermiyormuş ama yaptırmak günah diye biliyorum hatta Peygamber Efendimizin "Lanet olsun dövme yapanlara da yaptıranlara da" diye sözü varmış ama ne kadar doğru bilemem

bildiğim kadarı ile özel sektörde omuzda boyut olarak;
images
izin veriliyor, ve renkli vs olması sıkıntı. çok sert kuralları olmayan şirketler; resimdeki gibi kabul ediyor. Zamanında iş görüşmesinde bu sorunu yaşayan bir sürü arkadaşım oldu. eğer gömlek giydiğinde örtüyorsa veya çok az bir kısmı (renk siyah olmak şartı varmış ki ne alaka anlamadım :D) gözükürse tolerans tanıyabiliyorlarmış. Şu inşaat işi bir bitsin bende 3d düşünüyorum :D işe gireyim de bi :D

bildiğim kadarı ile özel sektörde omuzda boyut olarak;
images
izin veriliyor, ve renkli vs olması sıkıntı. çok sert kuralları olmayan şirketler; resimdeki gibi kabul ediyor. Zamanında iş görüşmesinde bu sorunu yaşayan bir sürü arkadaşım oldu. eğer gömlek giydiğinde örtüyorsa veya çok az bir kısmı (renk siyah olmak şartı varmış ki ne alaka anlamadım :D) gözükürse tolerans tanıyabiliyorlarmış. Şu inşaat işi bir bitsin bende 3d düşünüyorum :D işe gireyim de bi :D

Omzundaki dövmeyi zaten nerde görebilirki özel şirket :D

Evet zaten derinin üstüne yapılan dövme yokmuş bildiğim kadarıyla. O yüzden abdeste zarar vermiyormuş ama yaptırmak günah diye biliyorum hatta Peygamber Efendimizin "Lanet olsun dövme yapanlara da yaptıranlara da" diye sözü varmış ama ne kadar doğru bilemem

Deri üstüne yapılan var ve onlarda geçici dövmeler :'(

Geri