• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlginç Test ( %98'lik kısımdan mısın yoksa %2'lik mi ? )

wallaha ilk aklımda kırmızı bi çekiç canlandı ama bn siyah çanta dedım kırmızı cekıc aklıma geldıgı an dejavu oldum baska bı ark yapmısdı sankı ondan sıyah cantaya gecdım bole bı karmasık durum :D

Ben bunu oncedende yaptım vıdeo olarak ızledım kırmızı balta geldı :D Kasap mı olcam acaba :D

Bunu daha önce çok ama çok kez çözdüm ilk çözüşümde gerçekten aklımın ucundan geçen sadece kırmızı çekiç çıktı ağızımdan çok garip !

Kırmızı Fare Nede Olsa Elimde O An Bir Fare Vardı Ama Gerçekten Çook İlginç :D :d %2 haa Ama Kırmızı Tuttuğuma Göre %48 de Olabilir :D :D

"Kırmızı Araba" Dedim ama Alet diyormuş öyle araba geldi birden aklıma :D

Geri