• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlginç Test ( Einstein Zekâ Seviyesi )

yemin ediyorum 10 tane doğru çıktı 1 kez okuyun dediği için hepsini iğice düşündüm:
1.soru çok kolaydı
2.bu soru hep sorulur
3.soru zordu ama aklıma şu geldi 3.sınıfa giderken sabahçıydım çalar saatle çok oynardım ordan bildim.
4.bu soruyu bilmem zor oldu ama yine bir anımla karşılık verdim 8.sııf matematik hocamsayesinde yarıma bölmek=2 ile çarpmak
5.sadece şaşırtma
6.kibrit yanmadan hiçbiri yanamaz
7.bunuda babamın laflarından bildim güneye doğruysa balkonlar güneş girsin diye e neden güneş girer soğuk diye ayıda karışınca anladım
8.buda tamamen şaşırtmaca iyi oku anlıosun
9.musa diyince bir durdum yalan yok bunu 2. defa okudum bu nuh değilmiydi dedim 0 nuh ***ürmüştü hayvanları dedim
10.Chicago' dan hareket eden 43 yolculu bir otobüs
kullanıyorsunuz. cümlesini okuyunca anladım okudum okudum ben dedim.
hani açıkla falan derler

Kimse yalan söylemesin 5 doğrusu olanlara söylüyorum kime gösterdiysem okulda 3 doğurudan fazla çıkmadı yani kimse bombalamasın
gibi arkadaşlar için.

9 buldum demek ki harbiden benim kafa bozukmuş, arkadaşlar deli derdi de inanmazdım

Geri