• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlk buluşma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konu güncel buluşmaya az kala yorumları alayım lütfen heyecandan ölcem :D

Allah yuzunu kara cikartmasin kardesim :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah kardeşim bu arada kız İzmir'de buluşma da orda olacak :) Yer falan belli olunca senden yardım bekliyorum çünkü izmiri bilmiyorum :)

---------------------------------------

Son düzenleme:
Ümit abi genel olarak özetlemiş ama bende sana bir kaç tavsiye veriyim herşeyden önce kendini değil onu düşünmelisin oda seni düşünüyor aynı sorular onunda kafasında var bu yüzden ilk buluşmada kasma kendini doğal ol bir çiçek al götür ama sakın her buluşmamızda alıcam evlenince hergün deme çünkü tutamazsın bu sözünü ve gözünde düşersin.

Uzun ilişkilerde en büyük temel güvendir, güveninizi asla kaybetmeyin kuşku duymayın birbirinizden. Diğer en büyük temelde asla küsmeyin bir söz söylerken iki kere düşün çünkü kızlar bizim gibi değiller çok daha farklılar senin normal söylediğin bir sözden kırılabileceğini unutma sadece onu mutlu etmeye çalış başka hiçbirşeyi düşünme, oda aynısını yapacaktır.

Kendini kasarsan saçmalarsın düşünemezsin herşeyden önce karşındaki kızı iyi tanımaya çalış huylarını, sevdiği sevmediği şeyleri öğren birbirinizi tamamen tanıyın eğer gerçekten ciddiyseniz zaten bundan sonra böyle sorunları kafana takmazsın kafaya takacak hiçbirşey yok oda insan sende insansın oda bunları düşünüyor sende sakın kişiliğin harici birşey yapma sonra başın çok ağrır. Kadınların %95'i çok konuşur sakın sözünü kesme anlatsın sende can kulağıyla dinle çünkü konuşmasını bölersen sonra 2 katını konuşurlar. :D

Son diyeceğim şudur : Allah mutlu etsin sakın acele etmeyin birbirinizi tamamen tanıyın tek bedende bir olun gerisi zaten gelecektir. Güveninizide asla kaybetmemeye bakın kuşku bile duymayın birbirinizden.

Son düzenleme:
Aç whatsapp grubu al beni de barıştırayım sizi

Hahaha istemsizce güldüm . Eyvallah ama bugün çok değişik bir gün anlayamıyorum hiçbirşeyi gereksizce bitiverdi. Buluşma detaylarını konuşurken tartışma çıktı ordan uzadı uzadı 3 saat falan sürdü ve ayrıldık demiyim de ara verdik kötü bir şekilde.

Son düzenleme:
Biter demiştim ama bu kadar kısa zaman da biteceğini düşünmemiştim eğer dertleşmek istersen falan ne bileyim buralardayım ben

Ya bitti derken öyle bitti değil yani bilemiyorum hissizim şuan. Bekliyorum sadece. Yardım isteğin için teşekkürler. En büyük yardım şuan bana tavsiye vermen olur . Beklesem mi yoksa yazsam mı . Kısaca konuştuklarımızı anlatayım. Bir sürü şey anlattık birbirimize ondan sonra sevmediğimiz huyları söyledik ve geçen tartışmaları konuştuk böyle yürümüyo ayakları falan. Ben seni üzmek istemiyorum dedi. Hep sorun çıkarıyordu ben alttan alıyodum bunun farkına varmış. Ben garip bi insanım bunun farkındayım seni üzünce kendimde üzülüyorum sen bunu haketmiyorsun falan. Kendimi anlamam lazım bekle zaman ver tarzı bişey oldu. Bende biraz bişeyler yazdım sonra görüşürüz falan işte öyle kaldı. Bu saatten sonra yazsam mı yoksa beklesem mi?
Not: İlişki uzun süredir var 3 ay falan oldu. 3 hafta önce de böyle bi problem olmuştu ama bu sefer çok ciddiydi . O zaman 2 hafta hiç konuşmamıştık sonra yavaş yavaş konuşmaya başlayıp tekrar düzelmiştik. Şimdi olay daha ciddi ne yapsam acaba

Kendimde üzülüyorum falan ben böyle bir şey hissetmesine,yaşamasına ihtimal dahi vermiyorum.%80 hayatında başka biri var.
Şimdi yazsam mı yazmasam mı diye sormuşsun açıkçası "
aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık" durumu oluştu.Yazarsan üstüne gitmiş olursun yazmazsan da umursamamış olursun.
Seçmek sana kalmış yani.

Not: 1 yıl süren ve 3 yıl süren ilişkilerim oldu.Körü körüne bağlanmanı tavsiye etmiyorum.Çünkü yarın başkası çıkar karşına bu sefer aynı hisleri onda da yaşarsın.Ben başkası çıkar dedim de bana çıkmadı,sanırım benim sistemde bug var.
#Reported.

Yazmak istiyorsan yaz ama kontrolünü kaybetme ben sinirli bir adamdım mesela kontrol kaçınca kızıyordum o da fazla özgürdü kendince hep interneti kapatır ertesi akşam anca gelirdi ama şimdi iyi ve kötü huyları söylerken insan kırılır haliyle sorun olur hırçınlaşır.Seni kırmak için söylememiş olablir ama hayatın da biri olabilir o yüzden sen ikinci planda oluyor olabilirsin ve sana kötü davranıyor da olabilir bilemedim tam olarak birde ayıp olmazsa kız kaç yaşında sen kaç yaşındasın bunlarda önemli de

Kızın hayatında başkası yok . Sorun biraz ailesi yani kız beni istiyor ben onu istiyorum ama etkenler yüzünden şuan olmuyor yani. Başkası yüzünden olmadığına eminim. Benim kız da biraz seninki gibi kafasına göre anı yaşıyo yarın ne olur bilmeden ilerisini pek düşünmüyor yani canı nasıl isterse öyle yapıyor . Birbirimize karşı iyi kötü huyları söylerken sakindik çünkü daha önce tartışmıştık hep bu sefer sakin sakin söyledik hatta ağlaşma falan oldu biraz. Hayatında biri yok ama genel olarak hayatında ben ikinci plandayım bunun sebebi başkası değil dediğim gibi ailesi falan. Kız benden 3 yaş küçük ve bazı şeyleri anlamıyor daha tam olgunlaşmamış. Ama işin garibi o da bunun farkında bana sürekli diyor çocukluğuma ver anlıyorum ama yapamıyorum falan. Birde aile içi sorunlar olunca kız iyice bunalıyor. Böyle sıkıya gelemeyen biri .Yani bir gün canım cicim ikinci gün dümdüz biri olabiliyor. Bana da dediği tek şey üzmek istemiyorum demesi ama bu klasik bildiklerimizden değil yani konuşmayı bilmediğiniz için şuan klasik yalan gibi gelebilir ama öyle değil gerçekten sebeplerini şuan anlatamıyorum.Olay biraz bundan ibaret. Ve kız çok korkuyor bu kız erkek ilişki durumundan.

Kendimde üzülüyorum falan ben böyle bir şey hissetmesine,yaşamasına ihtimal dahi vermiyorum.%80 hayatında başka biri var.
Şimdi yazsam mı yazmasam mı diye sormuşsun açıkçası "
aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık" durumu oluştu.Yazarsan üstüne gitmiş olursun yazmazsan da umursamamış olursun.
Seçmek sana kalmış yani.

Not: 1 yıl süren ve 3 yıl süren ilişkilerim oldu.Körü körüne bağlanmanı tavsiye etmiyorum.Çünkü yarın başkası çıkar karşına bu sefer aynı hisleri onda da yaşarsın.Ben başkası çıkar dedim de bana çıkmadı,sanırım benim sistemde bug var.
#Reported.

Yukarda dediğim gibi hayatında başkası yok yazdım biraz konuştuk hatta baya bi konuştuk hem telefonda hem whatsappde. Ama şuan tek çare beklemek gibi gözüküyor . Ben elimden gelenin hepsini yaptım o söyleyeceklerini söyledi ben söyleyeceklerimi söyledim . Ve her şeyi de gayet iyi anlamış bana söylerken hepsini anlatıyor . E diyorum madem anladın niye uygulayamıyorsun? Diyor ki ben garibim bugün kendime diyorum tamam düzenli olcam anladım ama yarın baskı altında hissediyorum falan gibi. Kendimi daha anlayamadım diyor ciddi bi ilişkiye hazır değilim falan. Kendimi anlayıp gelcem bekle dedi bende bişeyler yazdım görüşrüüz dedim. Akşam iyi geceler mesajı atmış cevap vermedim. O kadar şeyi anladıysa bunları da anlayıp uygular olgunlaşsın biraz diye düşündüm. Maalesef çok çabuk bağlanan bir insan değilim ama bağlandığım zaman bitmez yani . Bİ lisede olmuştu 3 yıl sürmüştü platonik olduğu halde bir de bu var ama bu çok başka bişey . Yani dünyanın en güzelini verseler değişmem abi yok . Otelde çalışıyorum bir sürü çıtır gibi kızlar bikinili bilmem ne ama bakmıyorum ya bakamıyorum düşün bi erkek olarak bunu yapamıyorum. Bendede bug var reported +1

Yukarda dediğim gibi hayatında başkası yok yazdım biraz konuştuk hatta baya bi konuştuk hem telefonda hem whatsappde. Ama şuan tek çare beklemek gibi gözüküyor . Ben elimden gelenin hepsini yaptım o söyleyeceklerini söyledi ben söyleyeceklerimi söyledim . Ve her şeyi de gayet iyi anlamış bana söylerken hepsini anlatıyor . E diyorum madem anladın niye uygulayamıyorsun? Diyor ki ben garibim bugün kendime diyorum tamam düzenli olcam anladım ama yarın baskı altında hissediyorum falan gibi. Kendimi daha anlayamadım diyor ciddi bi ilişkiye hazır değilim falan. Kendimi anlayıp gelcem bekle dedi bende bişeyler yazdım görüşrüüz dedim. Akşam iyi geceler mesajı atmış cevap vermedim. O kadar şeyi anladıysa bunları da anlayıp uygular olgunlaşsın biraz diye düşündüm. Maalesef çok çabuk bağlanan bir insan değilim ama bağlandığım zaman bitmez yani . Bİ lisede olmuştu 3 yıl sürmüştü platonik olduğu halde bir de bu var ama bu çok başka bişey . Yani dünyanın en güzelini verseler değişmem abi yok . Otelde çalışıyorum bir sürü çıtır gibi kızlar bikinili bilmem ne ama bakmıyorum ya bakamıyorum düşün bi erkek olarak bunu yapamıyorum. Bendede bug var reported +1

Aha,aynı ben la yenge :d Acayip sorumsuzluk var ya.Olgunlaşması çok zor ben sana diyim :d Tecrübe ile sabit yani :nse:

Aha,aynı ben la yenge :d Acayip sorumsuzluk var ya.Olgunlaşması çok zor ben sana diyim :d Tecrübe ile sabit yani :nse:

Sorumsuzluktan çok vurdumduymazlık var . Şöyle diyeyim beni kaybmetmeyeceğini biliyor. Yani her istediğnde yanında olacağımı. Ama geçen gün gece 3 e kadar konuştuk dedim ben artık yokum gidiyorum falan bi tırstı ertesi gün mesajlar aramalar falan işte kıymetini anladım ben hiç bırakmazsın sanıyodum ego tavan yapmıştı falan hepsini kendi ağzıyla söyledi :) Ama 2 gün sonra yine aynı çünkü ben şuan yine fazla iyiyim fazla duygusalım.
Peki nasıl çözülecek bu problem ne yapayım var mı bi çözüm yolu? Elbet olgunlaşır ama korkusu da olunca bu biraz zor oluyor.

Valla bi hastaneye yatır onu.
Şaka bir yana,aynı boku bende yedim." Zaten yanımda yaaa,ne olacak ki? " dedim garı gitti.Çözümü; ne çok konuş ne de çok az.Mesela mesajlara geç cevap ver.

Böylede yapabilirsin ;

elimlen-gonu%C5%9F_164959.jpg

Valla bi hastaneye yatır onu.
Şaka bir yana,aynı boku bende yedim." Zaten yanımda yaaa,ne olacak ki? " dedim garı gitti.Çözümü; ne çok konuş ne de çok az.Mesela mesajlara geç cevap ver.

Böylede yapabilirsin ;

elimlen-gonu%C5%9F_164959.jpg

Biraz öyle yapcam . Aslında çok değişik birisi gerçekten söylediği gibi garip bazen kıymet biliyor çok çok iyi bazen umrunda olmuyorum. Şimdi ne çok ne az yapcam o yazarsa konusuruz zaten dün kendisi iyi geceler yazmış cevap vermedim bugün ben bişey yazdım bakalım ne cevap vercek veya gün içinde ne olacak burdan bildiririm artık yardımlarınızı bekliyorum. Konu başlığı vs içeriği ölümüne kapışır hallere bak :) :P

Biraz öyle yapcam . Aslında çok değişik birisi gerçekten söylediği gibi garip bazen kıymet biliyor çok çok iyi bazen umrunda olmuyorum. Şimdi ne çok ne az yapcam o yazarsa konusuruz zaten dün kendisi iyi geceler yazmış cevap vermedim bugün ben bişey yazdım bakalım ne cevap vercek veya gün içinde ne olacak burdan bildiririm artık yardımlarınızı bekliyorum. Konu başlığı vs içeriği ölümüne kapışır hallere bak :) :P

Nazar deydi lan.İlk buluşmadan çıktık nerelere geldik.Yazık günah lan :pispis

Geri