• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS BOT MultiBotting [Resimli]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BeBeT00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BeBeT00

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eki 2010
Puanı
55
Tüm Herkes Arıyordu ve çözümü bulduk max 6 tane açabiliyoruz. 7 de hata ve client crash veriyor...

Öncelikle 2 Adet Bot Klasörü Yapıyoruz. 2 sininde isimleri kullanacagınız charların isimleri olabilir yada farklı isimlerde olabilir.

2 charında karakter ekranında gözükmesini bekleyin ve ardından ilk önce birisini sonra digerini şeklinde oyuna sokun(combinasyon fark etmez)

2s1ljet.jpg

Ardından 2 Adet veya kaç tane char açıcaksanız o kadar silkroad klasörü yapıcaksınız. ben C sürücüsüne 1 D sürücüsünede 1 silkroad kopyalıyarak 2 adet ILS açmayı planladım siz 2 den fazlada yapabilirsiniz...

Ve sonuç olarak...

2ex6mw8.jpg

Bunu yapacak arkadaşların dikkatine

1-Clientlerden 1 veya 1 kaçına lag yapabilir çünkü bot baya bir özellik ile çalışıyor.
2-Dc yeme oranınız 1-2 artabilir
3-PC nizde kasma sorunu olabilir Aşırı CPU tüketme Sorunu

Güle Güle Kullanın Arkadaşlar.

Not:Sbot gibi 1 den fazla bot klasörü ile tek silkroad dosyası üstünden açılabilirdi ancak bot başlangıçta client ismini degiştirdigi için ve yerel ağlarda tek yuva adresine izin veriyor ve çakışmadan dolayı clienti açmıyor...

ben hep bu yöntemi kullanıyodum ama sanırım botta ufak bir bug var cpu kullanımı bazen %100 oluyor.

ben 2.bottan acamıyorum portları aynı o yüzden heralde onu nasıl değiştiricez

Portların oldugu ini dosyasını bi tanesini 16010 yapıyorsunuz digeri standart kalsın :)

botu kuruyorum sv dolunca disconnect veriyor ve elite sroyu bırakmama neden oldu bu bot tebrik ediyorum o botu:D

ils bot bir sorunla karşılaştı dio . ne yapmamız laızm ?

sen bota login olmadanmi açiosun yoksa bilerekmi sildin? orda bi pif noktası olaiblir ben açamadim çünkü 2 client açiliyo sorun yok 1. ye giriyo 2. ye girerken kendini kapatıyo client karakter seçme ekranı gelmeden atıyo.

Geri