• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot win7 ve Xp Çalıştırma

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
arkadaşlar bende win7 var ve ils bot çaışmıyordu bunun çözümünü buldum :

[BILGI][NOT][/NOT][/BILGI]

1. Adım Bilgisayarıma sağ tıklayın.

2. Açılan pencereden “Gelişmiş Sistem ayarları” nı seçin.

3. Açılan pencereden Performans grubundaki Ayarlar… butonuna basınız.

4. Son olarak açılan pencerede ‘ Veri Yürütme Engellemesi ‘ sekmesine gelin ve ekle butonu ile APPCRASH ve BEX hatası veren uygulamayı seçip buraya ekleyin. Ardından uygula diyin.

Evet arkadaşlar. Windows Vista ve Windows 7 deki APPCRASH ve BEX hatası’nın çözümü budur…

Alıntıdır..

ILS dowload :
http://www.enjoy-botting.com/Downloads/E_ILS1.0a.rar

.Net Freamwork 3.5 :
.NET Framework 3.5 ndiriliyor > Gezginler

Bot yenidir bugludur bazılarında çalışmayabilir bende çok güzel çalışdı ufak tefek buglar var onlarda yakında çözülür...

Bu yöntem olmassa yönetici olarak çalıştırmayı ve uyumluluk modundan Xp Servis Pack 3 ile çalıştırın

Xpdede Güvenlik duvarını ve antivirüsü kapayıp deneyin bu yöntemler olmassa aklıma başka fikir gelmiyor yeni sürümü bekleyin.

Son düzenleme:
zbot çıkacak bir haftaya ama oda çalışmaz ne bicim bişi bu win7 ya

yanlız auto login şimdiden süper olmus oyun içinde çok fazla kastırıyo zorluyo pcyi benim normalden fazla yani inş bu hafta içi düzelir :)

kardes uyelık ıstıyor bot nerden alcam start client felan dıyom gırmıyor
bana teamdan ypaarmısın start dıyom gırmıyor lutfen acıl

Son düzenleme:
kardes uyelık ıstıyor bot nerden alcam start client felan dıyom gırmıyor bana teamdan ypaarmısın start dıyom gırmıyor lutfen acıl

http://www.enjoy-botting.com bu siteye gir üye ol bukadar basit herşeye team diyonuz teamdan kimsenin pc girmem yarın birgün bişe olsa geçende biri teamdan girdi o bişeler yapmışdır dese nasıl kanıtlıcam

Bende biraz sorunlu oldu botu denedim denedim simdi geri aldim herseyi fakat şimdi silkroadin launcherdan calistirmayi deneyince Bex aliyorum

Bende oyun bot filan sorunsuz açıldı oyuna girdim disconnect diyip tekrar bağlandı char gözükmüyor :S

XP için zaten hazırlamış olduğum gayet kolay bir konum vardı silmendeki amacı anlamadım ?

Son düzenleme: