• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bot kurdum gzl çalışıyor fakat ilk 10 dk çok hızlı kasıyodu yaratıkları öldürüp diğerine hemen geçiyodu sonra yavaşlamaya başladı 3-4 sn duruyo sonra dalıyo nasıl hızlandırabilirim?

Botu açıyorum Login oluyorum ıd.pw ile sonra Start Client yapıyorum Black Ragur - SRO_CLIENT geliyor orda kalıyor.Login Ekranı gelmiyor bile sorunun çözümünü bile yardım edebilir mi acaba ? :)

Bilgisayarı yeniden başlat düzeliyor botta dc yedikten sonra bazen o hatayı verebiliyor mesela launcherdan girmeye çalışırken atıyorum elitesro 5 desin launcherdan denediğinde server kapal hatası veriyor yeniden başlttıktan sonra bilgisayarı sorun kalmaz

Bu botla uğraşa kadar gidim srokingle kasın yol çizme derdi yok 1 saattir kullanıyorum ve muhteşem..
sroking.com girip indirebilirsiniz.

zipdeki dosyaları cıkartıorm oyunun klasörünün içine sroclienti seçiyorum start yapıorm oyun açılmı

Beyler kullanmanızı hiç tavsiye etmem 100 Lw charım çalndı !! :/ bu bot yüzünden

Beyler :) Botu yapan ben değilim hatırlatırım , İstemeyen Kullanmıyor zaten :)

Verdigin linkte 100e kadar demişsin script ama 96 lvle kadar var maximum!

kimse yol çizmiyorki 1-100 arası kasma yeri hazır zaten 1dk inio sroking akıllılara zarar 5 yıldır o bot var bişey yapamadılar hayatımda gördüğm en ezik bot auto select bile sollar onu :P

Ne güzel konu Cok Teşekkür Ederim emeğine Sağlık Kardeş Güzel konu :)

botun sitesine üye olmak ücrete tabi mi yoksa ücretsizmi ?

Geri