• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
en script de kendim ayarladım ama ama samarda doğduğumda hiçbir tepki vermiyor :( ( FLOOD YAPMAK İSTEMİYORUM . )

----------

bu çöpleri fln tek tek mi kaldırcaz ?

Adamlar yapmış ama becerememiş adam capralama biyerden biyere gidip geliyor toplama desen herşeyi kasaya koyuyo tek tek sec olmaz olmaz bırakın bu botu :@

Botta kasarken 5 dk sonra acayip lag başlıyor skillere basıyorum skillsiz vuruyor sonra başlıyor skillerle vurmaya pot basmıyor vs. sebebi ne olabilir?

Botta kasarken 5 dk sonra acayip lag başlıyor skillere basıyorum skillsiz vuruyor sonra başlıyor skillerle vurmaya pot basmıyor vs. sebebi ne olabilir?

Senden kaynaklı bir sorun değil :) Botdan dolayı paralı sürüme geçene kadar sorunları olucak en iyisi paralı sürüme geçince kullanmak

Senden kaynaklı bir sorun değil :) Botdan dolayı paralı sürüme geçene kadar sorunları olucak en iyisi paralı sürüme geçince kullanmak

Umarım kısa zaman içinde paralıya döner yoksa böyle kafayı yedirtecek çok problemli .Holybotu beğenmiyorduk bunu görünce holybotu arar olduk onuda E5 de kullanamıyoruz

anlamadım şey botda sorun var gold toplamaması için herşeyi işaretliyorm gidiyor topluyor sorun çkarıyor snrada.// nasl yapcaz

Benim charım herşeyi yapıyor kasma alanına gidiyor cleric bufflarını yapıyor sonra dc neden acaba

asd

botu indrp attım klasörn icine ama tklyrm tklyrm acılmyr?

Clienti görmüyor

Botu tıklyrm kayıt oldktan snra clientide seçiyrum snra start client diyorum ama clienti görmüyo please execute client diyor

----------

Cevapların Hepsini okumadım Belki Birisi yazmıştır ama
START BOT DİYİNCE TELEPORT ÇEKİO VE TÜM İTEMLERİ BANKAYA KOYUYO ???

----------

Yok MU Cevap Vercek Bi İnsan :D Mağdurum Da Mağdurum :shm:

trainig ayarlarını seç msela kasıldğn yere git trainigi tıkla yoksa hep o ilk tıkladığn yere gider.d ondan town cekerç.d

Botu açıyorum Login oluyorum ıd.pw ile sonra Start Client yapıyorum Black Ragur - SRO_CLIENT geliyor orda kalıyor.Login Ekranı gelmiyor bile sorunun çözümünü bile yardım edebilir mi acaba ? :)

Geri