• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar bota ıd ve password yazdığım zaman bekleme bölümü geliyor oraya kadar tamam ama bot sadece bir kere server trafik olduğu için tekrar deniyor daha sonrası için denemiyor tekrardan nedenini bilen varmı teşekkürler.

paso güncelleme sıkıldım k

----------

Virüs Total sitesi güncelmi beyler ? Daha güncel 2011 virus scan sitesi varmı bu virustotal eskidi artık

Sadece gold toplaması için all items katagorisini aç baştakini tıkla sağdaki çubuktan aşağı in shifte bas en alttaki iteme tıkla. Sağ tuşa basıp dont pick dont save yap. Tamamdır.

Cevapların Hepsini okumadım Belki Birisi yazmıştır ama
START BOT DİYİNCE TELEPORT ÇEKİO VE TÜM İTEMLERİ BANKAYA KOYUYO ???

----------

Yok MU Cevap Vercek Bi İnsan :D Mağdurum Da Mağdurum :shm:

Cevapların Hepsini okumadım Belki Birisi yazmıştır ama
START BOT DİYİNCE TELEPORT ÇEKİO VE TÜM İTEMLERİ BANKAYA KOYUYO ???

----------

Yok MU Cevap Vercek Bi İnsan :D Mağdurum Da Mağdurum :shm:

:D Basıma gelmedi hiç Sorunu Bilmiyorum:D

KONU GÜNCEL
#Resimler Yenilendi
#Anlatım Yenilendi
#Linkler Yenilendi
#Konu düzenlendi

İyi Forumlar

ya bota login oluyorum sro clienti gosteriorm sw'mi seciorm start client diorm sro_Client gelior ama oyun açılmıyor hep bekliyor sro client ama launcherden ve ya holy botdan girebiliyorum lutfen yardımcı olurmusunz?

oyuna giriyor ama char yok ortalıkta ...

----------

bottada cant conne connect .. felan diyor onn altındada sending login info ne yapmam gerek

Geri