• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnsanımdan tiksinmeye başladım.

Onlar geçmişte kaldı kardeşim artık herşey sahte öncedenmiş o asıl Türkler şimdi herkes sahtekar herkes kuyusunu kazmış birnini düşmesini bekliyor.

Hiçbirinide okumadım valla bukadar yazcagına gıt derslerıne çalış Asosyel

----------

Onlar geçmişte kaldı kardeşim artık herşey sahte öncedenmiş o asıl Türkler şimdi herkes sahtekar herkes kuyusunu kazmış birnini düşmesini bekliyor.
Sanarsın kendisi 90 yasında eskide kalmıs dıyor :D sende sahtekarsın sende herkezın kuyusunu kaznıyorsun ozaman he ? :)

La olum yorum atmadan önce bi düşününde yazın la

----------

Sanarsın kendisi 90 yasında eskide kalmıs dıyor :D sende sahtekarsın sende herkezın kuyusunu kaznıyorsun ozaman he ? :)

Sende düşünme,yani mantık olarak yorumda atma.

konunun içindeki tartışma(msı)nın dışında konuyla ilgili merak ettiğimden bir şey soruyorum. Telif hakkı yok ama adam yalan telif hakkı ihlali var diye şikayet mi ediyor onu anlamadım ? Yani yok ama var mı diyor ? eğer böyleyse youtube bunu incelemeden kanalı niye kapatıyor ?

Ellerine sağlık hacım.

Para Kazanıyor Diye İlla yardım edecek anlamınamı geliyor ?

Googleye Youtbeden nasıl para kazanılır diye yaz arat resimli anlatımdan tut sesli , videolu anlatımlar mevcut . Bunlara kafan mı basmıyor ?

Bunları geçtim forumdakileri yazılarına ve arkadaşların yorumlarına göre kendın naparsan yap dicek biirine benzemiyor kendisi :)
Eyvallah yorumun için adama açık açık anlatıyorum hala anlamıyor yapacak bişey yok.
Cocomu neyse nedir lan oldu olacak cocumuyo de :D:d:d:D:
cocomuyo ama bu :(
boşver kanka takma :)
Ne takıcam kanka kendi dalgası var takılıyor öyle :D
Liseli dolu. Ben bu yüzden Türkçe işine girersem ya özgün yaparım ya da özgün. :D Yazın acayipti yav telifler havada uçuşuyordu. Hafta başı gelince mutlaka 20 kanalım kapanıyordu la. :D Kış oldu da Allah'tan azaldılar.
Aynen hacım liseliler azaldı yine ama yazın doluşurlar :D
Aynen !

----------

Sen önce tanımadığın biri ile konuşurken nasıl konuşulur onu öğreneceksin sonra gelip benimle muhattap olacaksın.Ben elimden geldiğince yardım ediyorum herkese sanada anlattım o gün tekrar söylüyorum sen armut piş ağzıma düş diyorsun o yok.Gidip Burger King'e gidip ya bu köftede ne var desen sana içeriğini vermezler.Et var derler gönderirler benimde o hesap anladınmı şimdi beni ?Kimse sana 90 yaşındayım demedi kelime seçip alıyorsun boş yorumlar atıyorsun yorumlara cevap veremeyecek kadar acizsin acıyorum sana.
konunun içindeki tartışma(msı)nın dışında konuyla ilgili merak ettiğimden bir şey soruyorum. Telif hakkı yok ama adam yalan telif hakkı ihlali var diye şikayet mi ediyor onu anlamadım ? Yani yok ama var mı diyor ? eğer böyleyse youtube bunu incelemeden kanalı niye kapatıyor ?
Aynen öyle.Kendine ait olmayan bir videoyu telif olarak atma hakkına sahip gerisi karışık biraz karşı telif vs.

"türk insanının GENELİ aç gözlü sahtekar üçkağıtçı geri kafalıdır. " "yüce asil milletiz felan diye eskidenmiş o anam"

Oraya "GENELİ" yazman neyi ifade edecek ya? Onu geçtim Türk milletinin yüceliği, asaletine kadar uzamış yorum, YouTube gibi sosyal bir kanalda takılan 15-16 yaşında ki asosyal bebeler yüzünden.

Bu yorumu atana da atmasında katkısı olanlara da gerçekten yazık.

"türk insanının GENELİ aç gözlü sahtekar üçkağıtçı geri kafalıdır. " "yüce asil milletiz felan diye eskidenmiş o anam"

Oraya "GENELİ" yazman neyi ifade edecek ya? Onu geçtim Türk milletinin yüceliği, asaletine kadar uzamış yorum, YouTube gibi sosyal bir kanalda takılan 15-16 yaşında ki asosyal bebeler yüzünden.

Bu yorumu atana da atmasında katkısı olanlara da gerçekten yazık.

Sen beni faceden silmiştin bende seni engellemiştim konularıma yorum atma benimle muhattap olma.

----------

Ya şimdi sana bi güzel sövüp ban yerdim de değmezsin ula bi git bebe

çok b*ktan bir nesil yetişiyor alttan.Genellemiyorum %50 den fazlası öyle ama ;)

çok b*ktan bir nesil yetişiyor alttan.Genellemiyorum %50 den fazlası öyle ama ;)

Genelleme yaptın şuan aslında yavaştan genel dediğin zaman zaten insanın aklına %70 gelir 50 yi geçen bir rakam gibi ben o yüzden diyorum çok boş ve aptal bir nesil yetişiyor.

Genelleme yaptın şuan aslında yavaştan genel dediğin zaman zaten insanın aklına %70 gelir 50 yi geçen bir rakam gibi ben o yüzden diyorum çok boş ve aptal bir nesil yetişiyor.
ya en basiti lisans 4.sınıf öğrencisiyim.Her sene zoraki bulunduğum sınıftaki insanların bir türlü büyümeyi başaramadığını görür fırsatım oldukça yüzlerine vurup sitem ederdim.Şimdi alt sınıflara bu sene gelenlere bakıyorumda benim kendi akranlarımdan daha beter haldeler. Bulunduğum ilçedeki genç(lise) tayfanın hali de hiç iç açıcı değil.
LoL deki son geyiği anlatayım size mesela.Kurdeleler verilmeye başlandı oynayanlar bilir... Karşı takımda iyi oynayan yada kendi takımında seni gıcık eden olursa onu oyun sonu sırf bu yüzden reportluyor ve kurdelesinin gitmesine neden oluyor hani çekemiyor onda o kurdelenin olmasını :D
Ve keşke oyunlarda kalsa herşey güncel hayatta neler oluyor takip bile etmek istemiyorum artık olayları gördükçe tiksiniyorum

olm boşversene la sen yabancı içerik aç yine o telif atanlar mal kıskanıyor çoğu o yüzden atıyor bana göre sanal üzerinden arkadaşım diyebildiğin kişiler varsa onlara yardım edebilirsin gerisi boş abi.

Çekememezlikten başka birşey değil!!!! Ne bu ya!!! Harbi diyorum aç gözlü bir millete sahibiz!! Sadece YouTube değil. Hayatın her yerinde aç bir milletiz.

Lhta5LE.png

Çekememezlikten başka birşey değil!!!! Ne bu ya!!! Harbi diyorum aç gözlü bir millete sahibiz!! Sadece YouTube değil. Hayatın her yerinde aç bir milletiz.

Lhta5LE.png

Aga türkçe çalışma valla ben akıllandım boşver yabancı çalış sıkıntı yok yabancıalrda :D

Aga türkçe çalışma valla ben akıllandım boşver yabancı çalış sıkıntı yok yabancıalrda :D
Lan 2.ihtarda ki video yabancıydı, herif yabancı videoyu yüklüyor, ardından ben yüklüyorum adam benim videom deyip bana telif atıyor.. Yabancılarda 0 sıkıntı abi..

Geri