• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternetten Kolayca Hediye Kazanmak İçin(Kaçırma)

Biriktiriyorum kardeşim onda sıkıntı yok :) Kargo bizden tamam puanlarda birikir o zamana kadar ama 1 Nisan şüpheli bir gün sonra şakaladık demesinler büyük harflerle :D

aga normalde mağaza hergün açık ama bu hafta bakıma girdi bazı ürünler stokta yoktu.Onlar ve yeni hediyeler gelebilir.

1 Nisanda Kandırdım xDee Yazmasın :D :D :D :D Aklıma o geldi direk :) ayrıca bu neden ing ?

Windows 8 Sekmesinden Müşterileriniz hızına ayak uyduran tabletler

Cevapları :

1=d
2=d
3=a
4=d
5=b

Sizde yaptıgınız metinleri paylaşırsanız iyi olabilir.

Windows8 İçin Hazır Olun

1=c
2=c
3=a
4=d
5=b

Son düzenleme:
sorulardan bişey anlamadımki :( bak 5 kuruş ödemicem demi boşuna uğraştırmayın beni

Son düzenleme:
1 saatte bu kadar kastım mağaza açılsın daha fazla kasarım :)

63286492.png

Anlamadığım olay şu sitenin ne karı var ? :D

Kimse babasının :) Hayrına Bişey vermez senin orda cevaplıcan bu kadar kolay olucak :) ve sonunda orjinal forma alıcan :) İletşim bilgilerini Tc onu bunu alırlar :) Zorda sana bi fatura kitlerler . 1 forma parası girer sonra 10 forma parası ödersiniz:D

Anlamadığım olay şu sitenin ne karı var ? :D

Kimse babasının :) Hayrına Bişey vermez senin orda cevaplıcan bu kadar kolay olucak :) ve sonunda orjinal forma alıcan :) İletşim bilgilerini Tc onu bunu alırlar :) Zorda sana bi fatura kitlerler . 1 forma parası girer sonra 10 forma parası ödersiniz:D

öyle birşey yok zaten bu gelen ürünler sponsor ürünleri intel reklam yapıyor gelen hediyeler beleşe geliyor onlara zaten.

lan elin messi si ronaldo su trilyonlar kazanıyo biz gelmişiz burda iki tane beleş eşya için g.tümüzü yırtıyoz. bırak adamlar biz ne kazanıyorsak 10 katını kazanıyorlar... hiç uğraşamam vakit harcamaya deymez.

lan elin messi si ronaldo su trilyonlar kazanıyo biz gelmişiz burda iki tane beleş eşya için g.tümüzü yırtıyoz. bırak adamlar biz ne kazanıyorsak 10 katını kazanıyorlar... hiç uğraşamam vakit harcamaya deymez.

Ona bakarsan sen internet kullanıyorsun TTNet Kazanıyor İNT'ni kapattır :(

Geri