• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Invader Online l 80 Cap l Full Chinese l Drop Sistem I 25.08.17 Büyük Açılış

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan inmaon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

inmaon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Tem 2017
Puanı
2
[BILGI] Serverımız
15.09.2017 19:00 'da Online olacaktır.

Hemen indir, Aramıza Katıl, Sorunsuz bir Deneyim Yaşa !
[/BILGI]

YNA34A.jpg

21392843_260017381174620_1389044237_o.png

[BILGI]Invader Online Detaylı Tanıtım Videolarımız ![/BILGI]

Son düzenleme:
Gerçekten güzel bir sisteme benziyor, başarılar :beer

Diğer sistemler gibi karmaşık olmaması iyi olmuş. Allah yolunuzu açık etsin. :wwe:

Gerçekten güzel bir sisteme benziyor, başarılar :beer

Bu kadar belli etmeyin bari güzel kardeşimm madem böyle bir planınız var daha dazla piyasayı takip edip güzel birşeyler yapılabilir.
1 Karış özellik var oda silkroadın kendisi zaten.

Sizin "bir suru ozelligi bulunan serverlar" diye nitelendirdiginiz serverlarin kagit uzerinde basarisi bulunan 1 yada 2 dir biz bu sistem ile karisikligi ortadan kaldirip playerin serverda sadece bota koysa bile kazanc saglayacagi Orta / Zor statude bir oyun planladik. Aslinda evet dediginiz gibi Gercek Silkroad budur eski ozlenen silkroad budur. Yorumunuz icin tesekkurler sizi de aramizda gormek isteriz.
Bu kadar belli etmeyin bari güzel kardeşimm madem böyle bir planınız var daha dazla piyasayı takip edip güzel birşeyler yapılabilir.
1 Karış özellik var oda silkroadın kendisi zaten.

Sistem çok hoş olmuş fakat konuya biraz görsel eklerseniz daha ilgi çekici olabilir. Bol Şanslar. :alkis

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Görsellerimiz yarın bize özgün bir şekilde eklenecektir. Facebook sayfamızı takip ediniz.

Adan zye herşeyi çalıntı arkadaşın datebase tasarımlar hepsi çalıntı multilerle kendine yorumda atmış tühh diyorum burdan yüzüne.

Dostum, kuyruk acınız niye var bilmiyoruz ama çalıntı vs. diyerek yine bize reklam yapıyorsunuz. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Gereksiz zırvalara boyun eğmegeceğimiz gibi bildiğimiz yolda devam edeceğiz. Yine de yorumunuz için teşekkür ederiz.

AFfiş güzel sistem 10 numara olmuş fakat 80 cap gibi bir sistemde SUN +12 dediğinizin aksine tüm dengeleri bozabilir. Bence bu konu hakkında biraz düşünün derim kolay gelsin :)

Güzel diğer server'lara göre oldukça sade ve olması gereken gibi fakat +12 olayı benimde kafamı kurcaladı .

Güzel yorumlarınız için teşekkürler, + sistemine gelecek olursak Yönetim olarak tekrar konuşulup karar verilecektir. +8 Max +2 adv olabilir ya da bu şekilde kalabilir ilerleyen günlerde net bir sonuç ile sizlere döneriz. Takipte Kalınız :wwe:

Server tanıtım bölümünde bulunan serverı biraz inceledim ve herkesin ortak noktası olan Stat Reset Scroll kafamı biraz kurcaladı. Bence oyununuzda bulunmaması gerekiyor diye düşünüyorum. Önceden de sistemin güzel olduğundan söz etmiştim zaten. Şimdiden başarılar sizlere. :)

- - - Güncellendi - - -

Merhaba Arkadaşlar, oyumuza ait görüntüler en kısa süre içerisinde sizlerle paylaşılacaktır.

Paylaş/Kazan eventimiz devam etmektedir. Gerekli bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Guild tanıtımlar için lütfen Mesaj atınız.

Bilgi almak ve güncellemelerden Haberdar olmak için

SAYFAMIZI TAKİP EDİNİZ.

20106692_809848172508753_7031766417542459642_n.png

- - - Güncellendi - - -

Download linkimiz eklenmiştir.​

Afişi kaldırıp bu şekilde yazmanız gayet güzel olmuş, Umarım Beta'da bir problem olmamıştır. Cuma ordayız !

Betamızda ufak tefek dengelemeler yapılmıştır. Şuan oyun tam anlamıyla Büyük Açılışımız için hazır durumdadır. Güzel yorumunuz için teşekkür eder sizlerı aramızda görmekten şeref duyarız.

- - - Güncellendi - - -

Herkese Merhabalar;
Invader Online REBORN Tekrar Doğuyor ! Invader Online olarak sizlere daha önce verdiğimiz tarihten çok sonra serverımızı Hizmete açmış bulunduk. Bu durum bazı sıkıntılar ortaya çıkardı. Invader Online yönetimi olarak 15.09.2017 saat 19:00'da Serverımız Hizmetinize ''SORUNSUZ'' bir şekilde dönüş yapıyor. Bununla birlikte tabiki oyunumuzda sizlerinde bizlere yapmış olduğunuz geri dönüşler neticesinde bazı değişiklikler yapmış olduk. Bunları size ilerleyen zamanlarda açıklayacağımız. Ayrıca server açılış tarihimize kadar bazı hediyelerimiz olacak, bunlar için lütfen gönderilerimizi takip ediniz, daha fazla bilgi almak için ''mesaj'' atabilirsiniz.

Invader Online Yönetimi

Geri