• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İphone 5 vs Samsung Galaxy S3

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MySharky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MySharky

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2010
Puanı
78
523495_352215484868572_2126386349_n.jpg

İphone 5 anca S2 ile kapışır kısaca . 2.5 bin İphone verceğine S2 1.4 - 1.5 Bin :)

Beklentileri karsilayamadi iPhone 5 herkes aynı fikirde ama iPhone belli bı kullanıcısı var ginede epey sattacaginin kanatindeyim.Bana göre şahsen fikrim iPhone 4s geliştirilmiş modeli gibi geliyor.

s3 ün 1280x720 gibi laptoplara yakın bir çözünürlüğe sahip olmasına rağmen iphone 5 ten daha fazla pil performansının olması bence galibi belirlemeye yeter:'(

s3 farklı şekilde önde ama şekil bakımından iphone derim

iPhone ve Apple sadece marka. :ent Samsung her yönden ağır basıyor. iPhone'den bile daha fazla güç tüketmesine rağmen bataryası daha dayanıklı. (En önemli etken.)

Beyler eğri oturup doğru konuşalım. Günümüzde, her ne kadar nedenini bilmesemde, bütün uygulamar, popüler şeyler, telefon kapları vs. ıphone için yapılıyor. Geçen s3 için kap aramaya gittim. Baktım bir yerde 30-40 kap var "ooo süper çeşit bol dedim" kadın tuttu kolumdan yan tarafa geçirdi beni küçük bir kutu çıkardı, o an hissettim zaten ne olucağını, içinde 4-5 kap vardı...

Yani gerçekten nedenini anlamıyorum, bir tarafta inanılmaz derecede zarif, şık ve kullanışlı bir telefon varken neden sen gidip herşeyi ıphone üzerinden yapıyorsun ve meşhur ediyorsun şu telefonu...

Belkide sorun bende, Iphone sevmiyorum, ısınamıyorum. Belkide çevremde herkezin elinde gördüğüm için sıkıldım. Çok sıradan geliyor. Çok kalın, kaba kütük bir telefon bence.

Üstüne üstlük S3 alıştıktan sonra ıphone oyuncak telefon gibi geliyor bana...

S3 her türlü önde ya kullanış vs... çok hoşuma gitti ve açıkçası Iphone'nun S3 ile yarışmaya bile şansı yok s2 ile yarışır ve adım farkıyla geçer belki.

s3 farklı şekilde önde ama şekil bakımından iphone derim

S3 ü reel de eline almadan bence şekli konusunda yorum yapma. S3 resimlerde ve videolarda göründüğünden çok daha şık ve zarif reelde. S3 ilk çıktığında bu ne biçim tasarım demiştim ve hiç beğenmemiştim. Daha sonra bir arkadaşım S3 aldı, onun elinde gördüm aldım inceledim yakından baktım tasarım muhteşem, tek bakışta tasarıma hasta oldum.

S3 geride kalıyor arkadaşlar..

S3'ün geride kaldığı falan yok. Doğrusunu söylemek gerekirse iPhone 5'in S3'ten daha iyi olduğu bazı yönleri var misal kamerası ve bikaç şey daha ama her ikisinin de artılarını ve eksilerini toplayıp ortalamayı aldığımızda S3 biraz farkla daha önde.

S III İşlemcisiyle yener. :D Android 4.1 olunca göreceğiz. :D

4.1 çıkalı baya oldu baya geri kalmışsınız :))

S3 ü reel de eline almadan bence şekli konusunda yorum yapma. S3 resimlerde ve videolarda göründüğünden çok daha şık ve zarif reelde. S3 ilk çıktığında bu ne biçim tasarım demiştim ve hiç beğenmemiştim. Daha sonra bir arkadaşım S3 aldı, onun elinde gördüm aldım inceledim yakından baktım tasarım muhteşem, tek bakışta tasarıma hasta oldum.

S3'ün geride kaldığı falan yok. Doğrusunu söylemek gerekirse iPhone 5'in S3'ten daha iyi olduğu bazı yönleri var misal kamerası ve bikaç şey daha ama her ikisinin de artılarını ve eksilerini toplayıp ortalamayı aldığımızda S3 biraz farkla daha önde.

4.1 çıkalı baya oldu baya geri kalmışsınız :))

Ve S3 fanatiği sahalarda :)
Bu adamla sakın yarışmayın S3'ün en ufak vidasına kadar biliyor.

Geri