• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İphone 5 vs Samsung Galaxy S3

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MySharky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ulan dikkat ettimde bu telefonlar benim bilgisayardan güçlü işlemcileri var :)))

İphone 5'i olan bir arkadaşım cumartesi gecesi s3 e bilip bilmeden laf atıyodu daha sonra al kullan dedim biraz kurcaladı falan telefonda onda kaldı.Bu sabah beni arıyor takas edelimmi telefonları diye :D

iph5 ile s3 ü karsılastıranlara gülüyorum sadece :D
4s ile s2 karsılastırdınız,tamam s2 önde ama busafer iph5i geçicek tel yok piyasada.

Ve S3 fanatiği sahalarda :)
Bu adamla sakın yarışmayın S3'ün en ufak vidasına kadar biliyor.

Fanatik değilim hacım sadece Realistim ben. Fanatikler sadece kendi kullandıklarının tamami ile en iyisi olduğunu düşünürler ve diğer telefonlar hakkında araştırma yapmazlar.

Ben iPhone 5 hakkında da araştırma yaptım. iPhone 5 in kamerası S3 den biraz daha iyi ve iPhone 5 in inç başına düşen pixel sayısı S3 den biraz daha fazla tabi bu da ekranının S3 den daha küçük olmasından kaynaklanmakta. Bu ve bunun gibi bir kaç detay daha var. Ben bunları kabul ediyorum en azından ama daha önce de söylediğim gibi her iki telefonun da artıları ve eksileri toplanınca S3 biraz daha ağır basıyor ki işin maddi kısmını hesaba katmıyorum bile.

Maddiyatı işin içine sokmadan sadece özellik olarak S3, iPhone 5 ten biraz öndeyse ben kerizmiyim gidip arasında uçurum gibi fiyat farkı olan daha pahalı telefonu alayım. Buna sadece enayilik denilir başka birşey denmez. (Yok bu benim tercihim yok enayilik diyemezsin diye düşünecek entel ve danteller olabilir, yineliyorum bunun adı ENAYİLİKTİR... Sokağa atacak paranız çoktur can sıkıntısından para harcayacak yer arıyorsunuzdur. O telefona vereceğiniz fazla parayı bir hayır kurumuna bağışlayın en azından amaçsız bir saçmalık yapmaktansa bir işe yaramış olursunuz)

Kimse bana iphone kaliteli ve görünümü daha güzel demesin sakın. O kaliteli telefonu yüzüstü yere düşürün bakalım ne olacak, S3 te aynı şekilde yere düşürülürse bir şansı yok bildiğiniz cam tuz ile buz oluyor her ikiside. Tasarıma bakacak olursak cidden bu anlatılacak birşey değil, kimse fotolara ve videolara aldanmasın gitsin bir telefoncuya s3 ü eline alsın şöyle 2 dakika evire çevire bir incelesin tasarıma hasta olmazsa ben de birşey bilmiyorum :)

iPhone ne ya o da tasarım mı, her sene aynı tasarımı ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar ve fanatiklikten şuurunu yitirmiş enayilerde kapış kapış alıyor... Allah akıl fikir versin ne diyim... Bildiğiniz dikdörtgen hiç bir estetik ve kıvrım yok...

S3 ü reel de eline almadan bence şekli konusunda yorum yapma. S3 resimlerde ve videolarda göründüğünden çok daha şık ve zarif reelde. S3 ilk çıktığında bu ne biçim tasarım demiştim ve hiç beğenmemiştim. Daha sonra bir arkadaşım S3 aldı, onun elinde gördüm aldım inceledim yakından baktım tasarım muhteşem, tek bakışta tasarıma hasta oldum.

S3'ün geride kaldığı falan yok. Doğrusunu söylemek gerekirse iPhone 5'in S3'ten daha iyi olduğu bazı yönleri var misal kamerası ve bikaç şey daha ama her ikisinin de artılarını ve eksilerini toplayıp ortalamayı aldığımızda S3 biraz farkla daha önde.

4.1 çıkalı baya oldu baya geri kalmışsınız :))

Resime bakınca aldandım. :D
İnternette kötü yanlarından bahsetmişler.

Arkadaşım söyledi. 1 metreden düşmüş ve camı kırılmış. Birisi garantiye göndermiş, telefon 1 ay sonra gelmiş. 3 Ay sonra ekran morlaşmış. Bilmiyorum doğrumu.

HTC 5 liralık telefon mu yahu ? Htc tutkunuyum bende sadece windows 8 ve işletim hızından ama sanırım pil ömrü azmış. iphone 5 kadar *****ça bir markalaşma olamaz. a6 işlemci ve bir kaç cm uzama telefonu adı değiştirilerek satılmamalı. map ve rehber sorunlarını katmıyorum bile.samsung ile herhangi bir telefon karşılaştırılamaz bence

Arkadaş tutturdu Iphone5 alıcam diye yalvardım yakardım ikna edemedim SIII al daha iyi diye , resimi görmemiştim iyi gösteririmde görsün dağları ve odunları :up:

iphone5 ile yarışa giremez IPHONE Bikere kullanışlı gerek menüsüyle gerek işletim sistemi kullanması çok basit. Galaxy ele avuca sığmıyor :) Google Play Store ile Appstoreyi karşılaştırın bakalım bide...

iphone5 ile yarışa giremez IPHONE Bikere kullanışlı gerek menüsüyle gerek işletim sistemi kullanması çok basit. Galaxy ele avuca sığmıyor :) Google Play Store ile Appstoreyi karşılaştırın bakalım bide...

her ikisininde yeri ayrı görünüş bakımından iphone tabiki ama özelliklerde s3-s4 geçiyor

Geri