• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İphone 5s yada Note 3 alıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Buckler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim elimde S3 var. Alalı 1 yıldan fazla oluyor sanırım. Bir çok kez düşürdüm ama ekranında tek bir çizik bile görmedim. Üstelik ekranı tam yere gelecek şekilde 1.5 metreden elimden kayıp beton yere düştü, yine de sapasağlamdı. Tabii bu her telefon için geçerli değildir sanırım. İşletim sistemi konusunda da bir sıkıntı yaşamadım.Alüminyum dedikleri kenarları soyundu, bunun dışında bir zararını görmedim telefonun. 4.3 güncellemesi gelmişti yakın zamanda. Ama Samsung'un bundan sonra S3'e bakacağını sanmıyorum daha da. Samsung her yıl çıkardığı yeni bir amiral gemisine karşılık bir öncekine s...tiri çekiyor. :ent Yani bende Samsung'u öneriyorum sana.

Note 3 diyen çokta ama samsung telefon çabuk yıpranıyor diyorlar anlamadım iphone 3 sene giderse samsung 1 sene diyorlar paran çok varsa samsung alın vs. ben 5s alırsam 6 çıkınca çok gerisinde kalmasından korkuyorum ama 6 nın çıkmasına çok var ne yapacağımı bilemedim :)

Yipranma konusu telefonu kullanmana gore degisir. Demirden yapilsa hor kullanana 1 ay dayanmaz :) telefonun teknolojinin gerisinde kalmadigi surece eskimez ki en yuksek teknolojiyi de Samsung sunuyor. Imkanin varsa Note 3'den cok S5 oneririm.

Her ne kadar samsung büyük ekran ve özellik bakımından üstün olsada İphone kullananlar bilir. Farkını hisseder Seçim senin kardeşim. Ayrıca samsung S5 cıkardı ama hala İphone'nin 8 MP kamerasının gösteriş üstünlügünü bir türlü gecemedi. :) Denenmiştir.

olaya şu yönden bak 2-3 sene önce samsungda ss2 ve sanırım not2 popülerdi şu anda s5 çıkıcak ve not3 çıktı :) iphone tarafında ise sanırım iphone 4 çıkmıştı.

Bu tespitten ben kendi adıma şunu çıkartırım eğer uzun süre kullanıcağım telefon alıcaksam samsung s serisinden uzak dururdum :) sebebi samsung s serisinde bir kaç özellik daha ekleyip piyasaya sürmesi :)

Her ne kadar samsung büyük ekran ve özellik bakımından üstün olsada İphone kullananlar bilir. Farkını hisseder Seçim senin kardeşim. Ayrıca samsung S5 cıkardı ama hala İphone'nin 8 MP kamerasının gösteriş üstünlügünü bir türlü gecemedi. :) Denenmiştir.

Kardeşim dalga mı geçiyorsun :)
iPhone'un karşılaştıracağın en son özelliği kamera.
Şu videonun 4K halini bilgisayarın kasmadan izleyebiliyor musun? :)
Samsung Galaxy S5 4K Video Test - YouTube

Heryerde Samsungun 1-2 sene sonra oluşan donmalarından bahsediyor yoksa bende note 3 taraftarıyım ve telefonumu temiz kullanırım :)

ıphone nin ısınma ve şarj sorunu var. bunları göz önünde bulundurursak note3 katkat iyi. Ama kamera olarak iphonede 8mp kamera olmasına rağmen çok daha net fotoğraflar çekilmiş.

Teknik özellikler bakımından üstün demişler . Beyler iPhone ve android telefonları karşılaştırırken sayılara bakarak yorum yapılmaz . iPhone un 8mp kamerası şuanki 20mp lik androidlerin kamerasından daha iyi çekiyor . işlemcisi kendi üretimi A7 işlemci ve 64 bit . Şuanda hiç bir telefonda yok 64 bit işlemci . Teknik özellikleri geçtim google play store çöp uygulama dolu . AppStore da bir gün gezin bakayım kaliteli uygulamaları görün bi . Onun dışında şuan aldığınız bir android telefon maksimum 1.5 yıl güncelleme alıyor . 4s 2011 de çıktı hala güncelleme geliyor . Android kendi içinde çok çöp biriktirir ve bir süre sonra format atmanız gerekir .

Bence ikisini de alma ama kesinlikle iphone ya da note alacam dersen iphone al

Multi By Java cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiçbir zaman MP ye bağlı kalmayın Lumia da 41 MP kamera var ama 8MPler bile daha iyi çekiyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
saçmalamanın tavan noktasına ulaşmışsın hiç lumia1020 karşılaştırma videoları falan izledinmi acaba hangi 8mp 1020den daha iyi foto çekiyo pm pls

saçmalamanın tavan noktasına ulaşmışsın hiç lumia1020 karşılaştırma videoları falan izledinmi acaba hangi 8mp 1020den daha iyi foto çekiyo pm pls

Telefon dünyasını bilmeden saçma sapan yorum atma.
41 mp kamera var ama tamamen 41 mp sana vermiyor en profesyonel kameralarda bile 41 mp yokken telefonda hiç olmaz.

Iphone'nun 8 mpsi samsungun 13 mpsinden daha iyi çekim yapıyor ona ne demeli

Lumiadaki 41 mp camera resmi olarak görülebilir ama buna inanan varmı bilmiyorum. 41 mp prof. fotoğraf makinesi bile yok diye biliyorum ki telefonda mı olacak? :) Tamam kaliteli çekebilir, iyi çekebilir eyvallah ama asla 41 mp olduğuna inanmıyorum.

Telefon dünyasını bilmeden saçma sapan yorum atma.
41 mp kamera var ama tamamen 41 mp sana vermiyor en profesyonel kameralarda bile 41 mp yokken telefonda hiç olmaz.

Iphone'nun 8 mpsi samsungun 13 mpsinden daha iyi çekim yapıyor ona ne demeli

Lafı çevirme 8mp 41mp den iyi çekiyor demiştin şimdi 13mpye düştün

Lumiadaki 41 mp camera resmi olarak görülebilir ama buna inanan varmı bilmiyorum. 41 mp prof. fotoğraf makinesi bile yok diye biliyorum ki telefonda mı olacak? :) Tamam kaliteli çekebilir, iyi çekebilir eyvallah ama asla 41 mp olduğuna inanmıyorum.

Nokia gibi köklü bir şirket bu dediğinizi düşünemedi tebrik ediyorum sizi inanın inanmak iyidir

Bende üsteki mesajımda kamera konusunu açtım biriside 4k diyor bize lazım degil 4k. Telefon alacak arkadaş secim senin ama bize soracak olursan evet İPhone 5s deriz, ya da biraz daha bekle İPhone 6 beklenilenden cok daha fazlası olacak.

Yav adam banlanmış alacağı telefonu çoktan almıştır.Bırakın tartışmayı Iphone samsung sizin tartışmalarınızı izleyip öyle yol kat etmiyor ki boş verin teknolojiyi siz kurtaracak değilsiniz. :)

Geri