• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

IPhone Kullananlara Soru

16gb yeterli geleceğini düşünüyorum.Nasılsa seneye İphone7 çıkışını yapar sıraya geçersiniz.

tüm akıllı telefonlarda şarj sorunu var 2 günü dolduran akıllı telefon görmedim gün sonunda hemen takıyosun şarja.
Telefonumu (Samsung Galaxy S4) en son 28/9/14 - 07.11~08.38 tarih ve saatinde şarj ettim, şuan itibari ile (29.09.14 - 20.08) hala %13 şarjı var. Telefonu kullanmıyorsun diyeceksin, sürekli olarak elimde.

iFM5Iz3.png

mdl7RNe.png

QVV4z1R.png

Kısacaksı, kullanmak var... Kullanmak var.

Senin yerinde olsam normal iPhone 6 64 gb alirdim. Arkadasimda plus var bende ise normal 6. iPhone 5s ten gectim ama 6 bile buyuk geldi baya. 6 plus cepte rahatsiz ediyor bence bide cok buyuk. Tabi sen bilirsin ama hem 64 gb almis olursun hemde daha az para vermis olursun. Eger hic almadiysan eline telefonu git bi bak once zorludan veya herhangi biyerden eline alip anca oyle anlarsin rahatsiz edermi falan videolardan falan cok anlasilmiyor.

Senin yerinde olsam normal iPhone 6 64 gb alirdim. Arkadasimda plus var bende ise normal 6. iPhone 5s ten gectim ama 6 bile buyuk geldi baya. 6 plus cepte rahatsiz ediyor bence bide cok buyuk. Tabi sen bilirsin ama hem 64 gb almis olursun hemde daha az para vermis olursun. Eger hic almadiysan eline telefonu git bi bak once zorludan veya herhangi biyerden eline alip anca oyle anlarsin rahatsiz edermi falan videolardan falan cok anlasilmiyor.

Iphone 6 note 3 ile aynı boyutta 5,5 inç ama biraz daha büyük yanyana getirdikleri zaman bu da çevrelediği kaplamadan dolayı öyle duruyor.
Küçük telefon hiç sevmem 4,7 inç ama kulandığım s4 bile 5 inç olunca plus istiyor insan

Iphone 6 note 3 ile aynı boyutta 5,5 inç ama biraz daha büyük yanyana getirdikleri zaman bu da çevrelediği kaplamadan dolayı öyle duruyor.
Küçük telefon hiç sevmem 4,7 inç ama kulandığım s4 bile 5 inç olunca plus istiyor insan

Haklisin ben 5s 4 inclikten gectigim icin buyuk geliyor ama sen kendine gore bak tabiki. Bu arada 64 gb almani tavsiye ederim o kadar para veriyosun ilerde sorun yasamassin rahat rahat kullanirsin

Geri