• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İsronun Son Durumu Nedir Nereye Gidiyor ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Arkadaşlar steam alıcak muhabbeti geçiyor bir yandanda uptade'ler devam ediyor,güncel durumda bilgisi olan varmı sonuc nereye gidiyor ?

Seneye martın ilk haftası kapancak sağlam bir yerden kaynak

Arabia expansion 2 yolda ayrıca yıllardır oynadığımız ve şu haliyle bile populer olup Grafik bakımından çoğu MMORPG'den iyi olan bu oyuna kapanacak demeyiz apayrı bir trajedi.

Kapanacağı felan yok kasmaya dewam :D

LA9rlo.jpg

Askerlik bitsin bi bakalım daha 6 ayımız var o zaman ne olur anlarız zaten teşekkür ederim vakit ayırıp yorum yapanlar için.

Kötüye gidiyor kaybetmesinin tek sebebi 12 dg den sonra +basma olayını silke çevirmiş olmaları ve pvp serverlarınında etkisi var tabi ama eminim hepsini kapatıp 80 cap dan açsa serveri tekrar eski isro oyuncularını toplar fuller bütün serverları.

Kötüye gidiyor kaybetmesinin tek sebebi 12 dg den sonra +basma olayını silke çevirmiş olmaları ve pvp serverlarınında etkisi var tabi ama eminim hepsini kapatıp 80 cap dan açsa serveri tekrar eski isro oyuncularını toplar fuller bütün serverları.

peki bir soru soracağım 10 yıl 80 cap'da oyna ne olur ? sıkılırmısın sıkılmazmısın ? :)

Silkroad Private serverlar piyasaya çıktığından beri kazandıkları paralar çok yüksek ki düşünemiyorum bide çıkmadan önce Silkraod Online ne para kazanmıştır kim bilir o yüzden kapansa da onlara koymaz ama şunu da söylemeden geçemem kaz gelen yerden tavuk esirgemezler yani kapanmaz hayatta.

Aynen katılıyorum 12 degreye 5bin civarı harcayıp full'ün full'ü yaptımda 13 degrede 5 bin tlye koca bir sıfır ile karşılaşınca bir daha girmedim oyuna.

Evet geldi beklenen 2.ci Arabian kısımı resimlere bırakıyorum sizi :D

[SPOILE[/SPOILE]

Mesajı görmemişim fakat efsane olmuş... Yeniden başlatacaklar beni gerçi başlayasımda var yani. Ya char alıp nick değiştireceğim, ya da en baştan kasacağım. Sence hangisi ? ve hangi sw 'i önerirsin ?

Mesajı görmemişim fakat efsane olmuş... Yeniden başlatacaklar beni gerçi başlayasımda var yani. Ya char alıp nick değiştireceğim, ya da en baştan kasacağım. Sence hangisi ? ve hangi sw 'i önerirsin ?

Bence kendi emeğin önemli, silkroad-r öneririm ben sana gelirsen merv serverindeyiz ha ben şarj sistemini istemiyorum diyorsan hadeste başla bende sıfır bir çar açayım kasılalım beraber

Geri