• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İsronun Son Durumu Nedir Nereye Gidiyor ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bence kendi emeğin önemli, silkroad-r öneririm ben sana gelirsen merv serverindeyiz ha ben şarj sistemini istemiyorum diyorsan hadeste başla bende sıfır bir çar açayım kasılalım beraber

Athena iyi gibi, 30 dk dır istatistik yapıyorum ve en iyisi bu sw gibi. Oynayasım var fakat bot ile değil, eski tadı almak istiyorum efektler vs. herşey yenilenmiş diyorlar. 5 Yıldır iSRO 'ya uğramadım hiç.

Athena iyi gibi, 30 dk dır istatistik yapıyorum ve en iyisi bu sw gibi. Oynayasım var fakat bot ile değil, eski tadı almak istiyorum efektler vs. herşey yenilenmiş diyorlar. 5 Yıldır iSRO 'ya uğramadım hiç.

Çoğu şey değişti istersen bana skype telegram facebook herhangi bir sana ulaşıp konuşabileceğim bir bağlantı ver senle takılalım :)
Bu arada belli bir yerden sonra bot gerekiyor hacı çünkü atıyorum diyelim ki 1004 tane mob kes mob topla filan diyor onu elle yapmak kaç saatini alır bence bir yerden sonra gerek

"Bot ile değil" diye yanlışlıkla yazmışım. :D Acaba direkt 120 LV char almak mantıklı mı ?

Son düzenleme:
Beyler oyuna tekrar geri dönmek istiyorum 13 degreli 104 level wizz cleric çarım var fakat botum yok bana botunu paylaşabilecek fakat öğrenci olduğum için oyuna para yatıramam bana yardımcı olursanız mesaj atabilirsiniz teşekkürler iyi oyunlar

konuyu göz ucuyla okudum.yeniden başlamayı düşünenlere tavsiyem yol yakınken bu düşünceden vazgeçin :D oyun tamamen Pay2Win sistemine dönmüş durumda.sırf silk satabilmek için swleri şişirdiler, silahlar için + sınırını 15e çektiler, silkle satılan blue stoneleri eklediler.bunun karşılığında oyunda bize sundukları şey ne? yeni cap yeni dg ler ve yeniden para :D bu oyunu en uç noktalarda oynamış biri olarak söylüyorum.eğer oynamıyorsanız ve başlamayı düşünüyorsanız başlamayın bırakın paranız cebinizde kalsın.yada gidin private oynayın.oraya da para yatırırsınız orası da kapanır ama hiç değilse yatırdığınız miktar cüzzi olur ve zevkinizi alırsınız.ayrıca emek vererek te birşeyler yapabilirsiniz.yok illa ben başlıycam diyorsanız yine de karar sizin.

Siz devam edin yazmaya 5 ayım kaldı benim o zamana kadar güncel tutun cansınız öpüldünüz :D

13240071_220487925003853_6536429357535177969_n.jpg
Ben ara sıra girip unique falan kesiyorum, oyun dolu ama dolu olmasının sebebi her zaman ki gibi botlar :)

Ayrıca bir şey daha fark ettim Rev6 çarları güncellemeyi bırakmış [TABLE="class: stats"]
[TR]
[TD]Last Modified[/TD]
[TD]2015-07-26 9:56:50 AM[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Konuyu hortlatmış gibi olucam ama kusura bakmayın.
Modoratör arkadaşlarda yardımcı olamadığı için buradan sorucam artık.
Oyuna bağlanırken "The maximum number of login attempts has been reached" uyarısı alıyorum. Bu arada formlarda araştırdım ama genelde bot kullanan arkadaşların aldığı bir hataymış.
Bende bot olmamasına rağmen 3. karakteri sokarken böyle bir hata alıyorum neden olabilir ve çözümü bilen bir arkadaşımız var mı acaba ?

Konuyu hortlatmış gibi olucam ama kusura bakmayın.
Modoratör arkadaşlarda yardımcı olamadığı için buradan sorucam artık.
Oyuna bağlanırken "The maximum number of login attempts has been reached" uyarısı alıyorum. Bu arada formlarda araştırdım ama genelde bot kullanan arkadaşların aldığı bir hataymış.
Bende bot olmamasına rağmen 3. karakteri sokarken böyle bir hata alıyorum neden olabilir ve çözümü bilen bir arkadaşımız var mı acaba ?

Hatanın görselini de ekleyebilirmisin dostum?

Konunun görselini eklemek için bir saat kadar bilgisayar başında beklemem gerekiyor. Şöyle özetleyim görseli eklemek yerine.
Otomatik giriş deniyor ya kendi kendine oyun. 45 dakika 1 saat sonra sol alt köşede bu hatayı veriyor. Daha sonrasında ise oyuna girmeyi denemeyi bırakıyor.
Sorun şu ama dün bakımdan sonra serverlar "easy" olmasına rağmen aynı hatayı veriyordu.
Benimde aklıma direk olarak şu geldi "isro acaba aynı ip den 2 den fazla bağlantıya artık izin vermiyor mu ?"
başka acc ile de denedim değişen bişey olmadı maalesef.

Geri