• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstanbulspor l Avrupa Hayali...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bilgisayırınla alakalı o , mesela kariyer oluştururken sadece 1 tane lig seç birde oyuna girerken db boyutunu normal yap.
Onlar öyle de şu an tam olarak çıldırdım kayıtlı oyun yüklenemiyor diyor tüm emeklerim boşa gitti ulan :((((((((((

İstanbulsporu 4 yılda süper lige çıkardık ve 6. yılında avrupa kupasında çeyrek final oynadık.Ardından polanya milli takımıyla 4 yıllık sözleşme imzaladım , 2. yılımda '' Dünya Kupasında '' 3.lük kazandık.Ardından burdaki sözleşmemi fesh ederek '' Gençlerbirliği '' ile anlaştım, çok geçmeden 3 ay sonrada '' Fenerbahçeye '' 5 yıllık sözleşme attım fenerbahçede birçok başarı kazanmaya devam ediyoruz , 2.yılımda Şampiyonlar ligi finali oynadık , 3. yılımda ise Şampiyonlar ligi şampiyonu olduk.Şuan fenerbahçe ile yeni sözleşme yeniledim bu arada en çok kazanan menejerlerden bir tanesiyim.:)

Link verebilir misiniz? Bende oynayayım. 2006-2007 Versiyonlarını oynamıştım en son nostalji yapalım :)

Ben Emrespor'u bıraktım abi :D ulan en kral taktiği yapıyorum bak %80 topla oynama var maçta ama 89'da gol yiyorum ve 1-0 yeniliyorum. :D 5 kere falan olunca böyle atom fiziğine de fm'ye de lanet olsun deyip fenerbahçe'yle başladım. Şu an cl'de gruplardan çıktım. Sonraki turdayım. Emin adımlarla finale doğru ilerliyorum. :D

İstanbulsporu 4 yılda süper lige çıkardık ve 6. yılında avrupa kupasında çeyrek final oynadık.Ardından polanya milli takımıyla 4 yıllık sözleşme imzaladım , 2. yılımda '' Dünya Kupasında '' 3.lük kazandık.Ardından burdaki sözleşmemi fesh ederek '' Gençlerbirliği '' ile anlaştım, çok geçmeden 3 ay sonrada '' Fenerbahçeye '' 5 yıllık sözleşme attım fenerbahçede birçok başarı kazanmaya devam ediyoruz , 2.yılımda Şampiyonlar ligi finali oynadık , 3. yılımda ise Şampiyonlar ligi şampiyonu olduk.Şuan fenerbahçe ile yeni sözleşme yeniledim bu arada en çok kazanan menejerlerden bir tanesiyim.:)

Ne yapmışım ben ya :D

Geri