• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İşte Bu Yüzden Cristiano Ronaldo

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MySharky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar şunu anlamadım Ronaldo'nun yapmış olduğu bir hayır işi diyim her neyse işte bu konudan Messi'ye nasıl bağlantı kuruyosunuz anlamıyorum uzatmayın lütfen.

Arkadaşlar şunu anlamadım Ronaldo'nun yapmış olduğu bir hayır işi diyim her neyse işte bu konudan Messi'ye nasıl bağlantı kuruyosunuz anlamıyorum uzatmayın lütfen.

Aynen..

İnsanlığı,kişiliği,vicdanı takdir edilebilecek düzeyde olabilir ama sahada bunlar iş yapmaz malesef bu yüzden daha iyi diyemezsin.

Futbol yorumcusunun biri şöyle demişti Messi bir yetenek Ronaldo ise uzun emeğin sonucu bence çok isabetli bir laf her ikisinide tanımam ama Ronaldo yardımlarıyla daha çok tanınıyor.

Son düzenleme:
Geri