• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstek Bilgisayar Oyunları

diablo 3, borderlands 2(hamachiden oynayabiliriz sana eşyalar konusunda yardım ederim)

hee bide en önemlisi assassin's creed serisi :)

----------

Yalnız diablo 3 act 1'e kadar ücretsiz sonrası için upgrade istiyo.

dead island ı indirdikten sonra güzelse buraya yazda bende indireyim :D

awesomenauts çok zevkli bir oyun
torchlight 2:grafikleri güzel ve harika bir yapım
Renaissance Heroes: fps oyunlarından tamamen farklı devrim yapmış diyebiliriz

Benden sana tavsiye oyun kapalı beta sürcecinde bence denemelisin oyun türü savaş aynı counter wolfteam vb. oyunlar gibi silahlı fakat osmanlıya dayalı karakterlerin ismi ayşe filan silahların isimleri osmalı silahlarına göre bence kesinlikle denemelisin bende indiricem oyunun adı Renaissance Heroes 17 nisanda kapalı beta olarak açıldı boyutu 2 gb heralde

Benden sana tavsiye oyun kapalı beta sürcecinde bence denemelisin oyun türü savaş aynı counter wolfteam vb. oyunlar gibi silahlı fakat osmanlıya dayalı karakterlerin ismi ayşe filan silahların isimleri osmalı silahlarına göre bence kesinlikle denemelisin bende indiricem oyunun adı Renaissance Heroes 17 nisanda kapalı beta olarak açıldı boyutu 2 gb heralde

güzel oyun bende indirem :)

----------

Sniper Ghost Warrior ve Sniper Ghost Warrior 2 denemelisin :)

indiriyorum :)

The Darkness 2
Dead Rising 2
Kingdoms of Amalur Reckoning
DMC (Devil May Cry) Serisi
Just Cause 2
Euro Truck Simulator 2
Gothic 3
Fallout 3
Dizisini izledikten sonrada Game of Thrones'u indirebilirsin ama yeni çıkan oyununu eski versiyonu dandiktir biraz.

Son düzenleme:
Geri