• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ıullılıuul

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pagedown
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tek sorunum o değil bağne kızdan :D arkadaşımda yok pasifimmm

eğer büyük şehirde yaşıyorsan şu mantıkla yanaş ( özellikle otobüste ineceğin durağı soramama, para üstü isteme, birine yer sorma ve en önemlisi küçük bir sohbete başlarken kafanda şunu düşün), ben bu adamı bir daha ne zaman göreceğim ? çok samimi sohbetim olacak mı ? hakkımda bir şey dese beni kim kınayacak ? "tabi bu tanışma bölümünde etkisiz kalıyor" bu sayede bu utangaçlığı yenebilirsin. :)

eğer büyük şehirde yaşıyorsan şu mantıkla yanaş ( özellikle otobüste ineceğin durağı soramama, para üstü isteme, birine yer sorma ve en önemlisi küçük bir sohbete başlarken kafanda şunu düşün), ben bu adamı bir daha ne zaman göreceğim ? çok samimi sohbetim olacak mı ? hakkımda bir şey dese beni kim kınayacak ? "tabi bu tanışma bölümünde etkisiz kalıyor" bu sayede bu utangaçlığı yenebilirsin. :)

ya görürsem ya olursa ? :D

sex hikayeleri paylaşan sitenin birinde böyle bi başlık görmüştüm hayal kırıklığısın bro :D

Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi çocuklugumdan beri utangaçlıgım yüzüne hayatımı yaşayamadım 20 yaşına geldım kız arkadaşım olmıadı öyle bir utangaçlık tarzı yok biri selam verse utanıyorum hastalık aşamasına geldi bu durum çok kötü mesela azıcık arkadaşlar yakışıklısın der yani az da olsa tip var mesela bi kız baksa ben utanırım yani ya uzaklaşırım yada bakmam değişik bi insanım doktora gitsemmi bıktım böle yaşamaktan millet arkadaşlarıyla dolaşıyor arkadaşım bıle yok selam vermeye utanıyorum arkadaşın olurmukı :(
asosyallikten gelen bir utangaçlık olabilir dolayısıyla çık dolaş kimseyi kafaya takma :D

Hayatında görüceğin en asosyal insanlardan biriyim. Arkadaş çevrem bir şekilde var her ne kadar kalabalık olmasada, ama bir yere gezmeye dolaşmaya içmeye çağırdıklarında gitmiyorum. Bana göre değil, fazla hoşlanmıyorum bu tarz aktivitelerden. Üstüne çok utangacım, birinin gözlerinin içine baktığım nadirdir. İki cümleyi bir araya getiremem normalde zaten. Pişman veya üzgün müyüm !? Hayır. Ben kendimi böyle seviyorum hayatımdan allaha şükür çok mutluyum ^^

Kısacası fazla dert etme ^^

Yokmu akraban ortama soksun ben erkek arkadaşlarımın yanında normalim kızların yanında çok rahat oluyorum haddinden fazla kısacası bana çip diyolar :D erkek arkadaşm 30 tane ise kız arkadaşlarım 70 80 tane ben genelde kız arkadaş yapıyorum kendime tavsiye ederim arkandan vuran olmaz dikkate al bu lafımı 5 6 tane erkek arkadaşın olucagına 1 tane kız arkadaşn Olsun :)

Yokmu akraban ortama soksun ben erkek arkadaşlarımın yanında normalim kızların yanında çok rahat oluyorum haddinden fazla kısacası bana çip diyolar :D erkek arkadaşm 30 tane ise kız arkadaşlarım 70 80 tane ben genelde kız arkadaş yapıyorum kendime tavsiye ederim arkandan vuran olmaz dikkate al bu lafımı 5 6 tane erkek arkadaşın olucagına 1 tane kız arkadaşn Olsun :)
Sen işi büyütmüşsün :D

çağırıyorlar ama gıdemıyom ya ayıp olursa :DD

Geri