• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ıullılıuul

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pagedown
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dün alınmış üyelik aldığı gibi bu konuyu açmış fake bu :nse:

Herhangi bir spora başla Fitness olur boks olur yüzme olur %100 kesin çözüm bunun amacı arkadaş edinmek değil özgüven kazanmaktır. Bu arada şunu da söyleyeyim yaptığın sporda başarılı veya başarısız olman özgüvenini etkilemez her şekilde özgüven artıcak güven bana. Ama mutlaka dediğim gibi bir spora başla.
Edit: Tecrübeyle sabittir.

dün alınmış üyelik aldığı gibi bu konuyu açmış fake bu :nse:
l7lOtSB.jpg

ya bende de utangaçlık var ama bu evrede değil içimden şöyle düşünürüm birine birşey soracaksam "ucunda ölümmü var" ondan sonra rahatlar gider sorumuda sorarım işimide yaparım

Yeni üyelik açıp forumda yardım istemek yasak diye 1 yasak görmedim kayıt olurken varsa bileyim ?

foruma giriyorum ara sıra ama üyeliğim yok bende açım dedim ?

Yeni üyelik açıp forumda yardım istemek yasak diye 1 yasak görmedim kayıt olurken varsa bileyim ?

yasak demedim sadece düşüncemi belirtip fake olduğunu söyledim :mj:

Paranoyaklara gelsin benden

Paranoyakları,liselileri mazur gör öncelikle

Utangaçlığını gidermek istiyorsan da insanların arasına çık konuş onlarla bir konu aç patlasın gitsin spora başla kendine bir meşgale bul en olmadı doktora git konuş anlat derdini bir yolunu gösterir.

ayrıca her şeyi kafana takma sevgilin olup da ne olacak zaman ve para kaydından başka hiçbir işe yaramazlar açık ve net bir şekilde söylüyorum sevgilisi olmayanlar olanlara göre daha rahatlar ve daha huzurlular buna eminim.

Son düzenleme:
yaşadığın bu durum tamamen asosyal olmandan ve maddi manevi durumların etkisinde kalmandan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Psikiyatriye gitmeni tavsiye ederim sana sağlıklı bilgiyi onlar daha iyi verir,ve derdine bir nebze çare bulunur. Psikiyatriye gitmeye de çekiniyorsan işin çok zor.

hiç unutmam 3 sene önce sınıfın en güzel kızlarından yanıma geldi şu konuyu anlamadım anlatır mısın dedi anlatamadım :( daha doğrusu konuşamadım saçmalamaya başladım zaten kızın yüzüne bakamıyorum :D off off

Batakçıların bi sözü vardır hocam
Batakta ve yatakta eşi olmayanın eline mecburmuş

Yine azcık tip var demişsin biz napalım bizde o da yok .bende çıkmıyorum dışarı o yüzden :)

Yokmu akraban ortama soksun ben erkek arkadaşlarımın yanında normalim kızların yanında çok rahat oluyorum haddinden fazla kısacası bana çip diyolar :D erkek arkadaşm 30 tane ise kız arkadaşlarım 70 80 tane ben genelde kız arkadaş yapıyorum kendime tavsiye ederim arkandan vuran olmaz dikkate al bu lafımı 5 6 tane erkek arkadaşın olucagına 1 tane kız arkadaşn Olsun :)

Öyle yapınca direk abazan damgası yiyen arkadaşlarım vardı benim

----------

Yine azcık tip var demişsin biz napalım bizde o da yok .bende çıkmıyorum dışarı o yüzden :)
Bence tipim yok demek saçma, tamam tipsiz olabilirsin ama kendine biraz çeki düzen verirsen gayet de yakışıklı olursun. Mesela ben 1-2 sene öncesine kadar keko gibiydim.Düz kısa saç hiç tarak vs. kullanmam, hiç bir şeye dikkat etmezdim.Şimdi saçımı uzattım daha farklı şekiller veriyorum,Kemik gözlük aldım onu takıyorum. Gayet iyi oldu özgüvenim az da olsa arttı.Hatta bazı arkadaşlarım yolda tanıyamıyorlar.
Özet olarak kendine yeni bir imaj getir, her şey daha iyi olur.

tumblr_m7j9806yKI1raun8do1_500.png

Al sana kızların sevgilisinin 4 yıl önceki hali.

tumblr_m6puxv5xB61raun8do1_500.jpg

Bu ise bir diğeri

Geri