• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İyi bir insan değilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-NoPasaran

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
56
Arkadaşlar iyi bir insan olmak için ne yapmam gerek?

akışına bırak gerisi gelir.

Turuvasan iyi insan olup ne yapacan kötü, zalim,acımasız ve korkusuz ol :D

Herkeze saygılı ol.Kimseyi incitme.Düşene bir tekmeden sen vurma.

Ciddi ciddi soruyorum Anıl değişmek istiyorum sanırım artık eskisi gibi olmayacağım.

Ciddi ciddi soruyorum Anıl değişmek istiyorum sanırım artık eskisi gibi olmayacağım.

Ben seni sen olduğun için sevdim ama bu konu hakkında yardımcı olamam gibi zaten iyi insan nasıl.olunur ki karakter alakali bir durum sanirim mesela anlayışlı anlayışsız gibi zaten karakterinde oturmuştur bence değişemezsin.Vücud değil ki bu kilo al ver değişsin farklı bir olay :D

Dünya çok mu iyi be kardeşim (çok derinden girdim.) :D

Son düzenleme:
Birini Bir Şey Söylerken 2 Kere Düşün Geç Cevap Veririm Diye Korkma Geç Konuş Zamanla Alışırsın

Bunları söylediğine göre kötü olman pek mümkün değil. Kötü insanlar kötü olduklarını bilmez çünkü yaptıklarının gereklilik olduğunu düşünür. Eğer sen kötü birisi olduğunu düşünüyosan değişimine en büyük adımı atmışsın demektir.

(En hayırlınız, dünyası için âhiretini, âhireti için dünyasını terk etmeyendir.) [Hatib]

İyi insan olman için ayrı bir çaba gerektiren birşey yok kardeşim sadece kendin ol yeter :)

Tövbe et dergah'a git orada ki abileri dinle bir tane abi vardı çok kötü birisiydi böyle yaptı şuanda beladan uzak mutlu bir hayat yaşıyor.

Bahsettiğim kötülük dini anlamda olan değil insan anlamında mesela sokakta bir kere yemek yiyecektim hiç beğenmediğim yerler olduğu için yemedim sonra o gün mcden sadece küçük patates almış teyze oturmuş onu yiyordu ve ben hiç bişi yapamadım ben ondan bahsediyorum.

mevlana-yedi-ogudu.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri