• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İyi bir insan değilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahsettiğim kötülük dini anlamda olan değil insan anlamında mesela sokakta bir kere yemek yiyecektim hiç beğenmediğim yerler olduğu için yemedim sonra o gün mcden sadece küçük patates almış teyze oturmuş onu yiyordu ve ben hiç bişi yapamadım ben ondan bahsediyorum.

Düşüncelerini anladım ama belki teyzenin canı patates çekmiştir ondan yiyodur

glN9V2.jpg

değil tabiki :D :D :D

İyi bir insan olmak zorunda değilsin ki neden iyi insan olmak için gayret ediyorsun.Sal gitsin, kötü insan olursun iyi insan olursun farketmez pek bir şey.

Bilmem belkide kafayi yedim en iyisi daha az düşünüp popüler kültürün yaptigini yapmalayim

----------

Düşüncelerini anladım ama belki teyzenin canı patates çekmiştir ondan yiyodur
Yaninda ki hamburgeri reddedecek kadar zengin görünümlü değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri