• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İyi Bir Üye Olmak İçin...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sprite
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyi üye oLmak için
2 şey lazım
1. saygı.
2. herkese seviyeli davranıp yardım etmek
kısacası..

Bunlar süper şeyler. Zaten bunları yaptığında istersen normal üye ol istersen mesaj sayın en düşük olsun ama forumda yerin olur ve saygı değer biri olursun. Teşekkürler.

hσLγdaηqєя;285700' Alıntı:
Tam Ama Tam Beni Anlatmıssın Arkadasım Suana kadar Kimseye Bi Küfür Ettiqim Vs vs terbiyesizlik yapmadım Saygılarla..........

AYRICA Çok MÜTEVAZİSİN :D :D :D

kesinlikle doğru soyluyorsun kardeşim sana katılıyorum umarım herkes bu kurallara uyar .. =) herkese iyi akşamlar bütün müslüman aleminin bayramını kutluyorum bu arada

bütün mesajlara söyle baktimda herkez diyor ayni ben :D benide anlatmisim :hihi:

ama saka bir yana bunlar zaten normal bir insanin yapmali oldugu seylerdir, aslinda böyle bir konu acmaya bile gerek duymamaliyiz, herkez abi/abla/kardes gibi görmelidir bence bu benim görüsüm.
Eqz0Tiq dedigi gibi en önemli olan saygidir zaten saygin olmassa bunlarin hicbiri de olmaz.:)

güzel konu gercekten:) insallah herkez kurallara uyar.

Geri