• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jangan Sro Database - D13 - 130 CAP - Herşey var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ErmVrs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ErmVrs

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2011
Puanı
12
Merhaba serverin kapandığını düşünürekten databaselerini yayınlamaya karar verdim. (sadece shard)

asd.rar

DB özelliklerine bu konudan bakabilirsiniz : JanGanSRO/Free 10,000 Silks/D13 Best Edits/Professional Private Server

kolaygelsin.

*Tüm haritalar çalışıyor

* 120-130 job templesi çalışıyor.
* Yeni uniqueler eklendi
* Fortress War, Holy Water Temple Forgotten World hepsi çalışıyor.
* %600 speed drug eklendi (başlangıçta veriliyor)
* Newbie rankı ile başlıyorsunuz.
* Tüm avatarlar ekli ( Phoenix ekli olmaya bilir %100 emin değilim.)
* Amalrun(angel spirit) ve adv elixir c-d ekli (12 dg için)

bir kaç resim .

678869509.jpg

437262266.jpg

db biraz eski olduğundan sro-r skilleri mevcut değil ama ekliyebilirsiniz. 121-130 mobları holy templede spawnlanıyor.

UYUMLU CLIENT : http://www.mediafire.com/?mmtrp31i5i6l7

Clienti editlemeniz için özel pk2 editor ve extractor. http://www.mediafire.com/?1kjs1e7i5hy1vey

Moderatörün son düzenlenenleri:
tesekkurler bırazdan kurup denıcem bakalım ıyı bıseye benzıyo deneyıp bakcaz :)

ellerine sağlık dostum bir şey sorucam klasik 130 cap oyun degilmi npcde sox itemler vs yok yani?

hayır ama istersen hazır boş npc var orda itemleri ekliyebilirsin.

çok güzel bende soxlar npcde olmasın istiyodum cok sagol

ezmanın ılk db ınde jupıter calısmıyodu onun fıxlenmıs ve yenı seyler eklenmıs halı ama guzel bısye benzıyor pıyasadakı coğu db den guzel.

hocam bu clientin ipsini nasıl degistiricem ip input hata veriyor key var diye napıcaz?

extractor ile divisioninfo.txt çıkarın sonra divisioninfo editorle düzenleyip tekrar editorle import edin.

bununla ilgili bir konu açabilirim yarın eğer verilmemişse.

Eger konuyu acarsan cok daha iyi olur gidime geliyor cünkü ben bu oyunun clientinde virüs buluyorum baska sroclient ve silkroad.exe kullanınca mediapk2 damage hatası veriyor. Şifre farklı oldugu için

blowfish değişince sro_clienttende değiştirmek gerekiyor sroclientide değiştirmeyi yapabilirsem yarın konu açacağım.

fortress war da sorun var hotan kalesine ışınlandım masaüstüne attı ?

fortress war tablolarını başka dbden çekersen sorun kalmaz.

Geri