• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jangan Sro Database - D13 - 130 CAP - Herşey var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ErmVrs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
angel devili üstüne giyince oyundan atıyor samarkanda ışınlanınca oyundan atıyor cok sorunlu :S

samarkand pvp map olarak ayarlı düzeltebilirsin.

Dostum editor ve Exactorde virus var diyor baska upload eder msn veya divison ve versiyon edit için baska bişe söyler msn

virus olsa mediafireye uplanmazdı zaten sunucumdada kullanıyorum bunu.

divisioninfo editor yazarsan bulursun sitede vardı bende sişteden indirdim zaten.

2008r2 de denedim ve 2008r2 de denemenizi tavsiye ediyorum.

birkaç ttelelink düzenlemeleri yaparsan düzelecek o buglar basit şeyler.

Kardeşim Cliente Ne Launcherden Nede Loaderden Giremiyorum ben ya Loader ztn Media bulunamadı diyor

dostum işlem basamaklarını detaylı bir şekilde resimli olarak anlatan bi konu açarsan sevinirim..

bana biri vsro server kurabilir mi veya anlata bilirmi sevabına ?

Geri