• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Joymax 2006 Yılına Rollback Yapıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan asdf77
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bizim insanımız desen türkleri ima ettiğini anlardımda insanlar demişsin bende insanların sadece türk olmadığı alakasıyla araya sıkıştırdım sırf cevap vermek için mi yazdınız anlamadım?

Türkiyede yaşadığımıza göre, Türk olduğumuza göre, Türklere server açtığımıza göre bizden bahsettiğimi tahmin etmek güç olmasa gerek. İlle de yabancı, Türk veya insanımız demeye gerek yok. Bizden başka herşeyin bokunu çıkaran başka kim var ki ? Günde 100 tane serverin açılıp, 100 tane serverin kapandığı, 50 liraya 100 liraya sunucu şirketlerinin serveri açıp kapatmaktan aciz çoluk çocuğa server sattığı başka hangi ülke var? Başka kimden bahsedebilirim yani ?

@Deepblue bir şey fark ettim konun 1 yıl olmuş (sayı 365)

Hangi konu?

Türkiyede yaşadığımıza göre, Türk olduğumuza göre, Türklere server açtığımıza göre bizden bahsettiğimi tahmin etmek güç olmasa gerek. İlle de yabancı, Türk veya insanımız demeye gerek yok. Bizden başka herşeyin bokunu çıkaran başka kim var ki ? Başka kimden bahsedebilirim yani ?

Hangi konu?

Pardon joymaxtan bahsettiğimize göre evrensel konuşuyoruz sandım.

Pardon joymaxtan bahsettiğimize göre evrensel konuşuyoruz sandım.

Yaw arkadaş Joymax şöyle yapsa oynarız ederiz gibisinden yazmış ben de kendini kandırma oynamazsınız dedim. Joymaxtan bahsetmedim konuyu açan arkadaştan ve onun vatandaşı olan insanlardan bahsettim :) Arkadaş Türk sanırım, eğer arkadaş yabancı ise ve gelip Türk forumunda bu kadar düzgün Türkçe ile bunu yazmışsa o zaman tamam özür dilerim hata yaptım.

Yaw arkadaş Joymax şöyle yapsa oynarız ederiz gibisinden yazmış ben de kendini kandırma oynamazsınız dedim. Joymaxtan bahsetmedim konuyu açan arkadaştan ve onun vatandaşı olan insanlardan bahsettim :)
Anladım neyse konumuz bu değil zaten çok şey etmeye gerek yok[emoji4]

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw arkadaş Joymax şöyle yapsa oynarız ederiz gibisinden yazmış ben de kendini kandırma oynamazsınız dedim. Joymaxtan bahsetmedim konuyu açan arkadaştan ve onun vatandaşı olan insanlardan bahsettim :) Arkadaş Türk sanırım, eğer arkadaş yabancı ise ve gelip Türk forumunda bu kadar düzgün Türkçe ile bunu yazmışsa o zaman tamam özür dilerim hata yaptım.

hayelleri paris gerçekleri joymax :D

Vsro 90 cap'i oynayan varsa son durum nedir? Başlamaya değer mi? Online sayısı ne alemde? Başlarda oynadım sonra okul yüzünden bıraktım şimdi tekrar başlamak isterim. Birkaç Vietnamca kelime de bilmiyor değilim :D:D

zaten oyunu ayakta tutan silk çeken ve 125+ levellerde takılan paso item alım satımı yapan tipler ben dün girdim oyuna 50/50 guildimiz hala ama en son online / benim dışımda \ 2015 senesinde ve guild full 120+ :D yani bu insanlarda emeklerinin silinmesini istemez sonuçta gene güncelleme gelecek ve gene bu levelleri kasmak zorunda kalacaklar :D

Geri