• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Joymax'dan Silkroad'ın Türkiye Yayıncılığı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SoulFresh
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SoulFresh

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2013
Puanı
6
Merhabalar,

Soru açık ve net.Joymax'dan Silkroad'ın Türkiye yayıncılığı alınsa (çok çok uzak bir ihtimal çünkü Joymax İSRO'yu Türkiye çapın da olarak %40 oranın da yerelleştirdi) sizde nasıl bir durum olurdu ? Muhtemelen yayıncılığını alan firma 90 veya 100 cap yani Legend 3 veya Legen 4'ten oyunu başlatacak.Sizde Türkiye'de ki private serverlerin önünü kesermiydi veya siz bu oyunu oynarmıydınız ?

Ya arkadaş konu Silkroad oyun içeriği ile ilgili değil ki konuyu niye taşıyorsun ?

Ya arkadaş konu Silkroad oyun içeriği ile ilgili değil ki konuyu niye taşıyorsun ?
Her konuyu off topic'e açamazsınız malesef forumda ki diğer bölümler neden var o zaman,konunuz silkroad ile ilgili ve tartışmaya açık bir konu olduğu için gerekli bölüme taşınmıştır teşekkürler.

Son düzenleme:
Eğer İsro Tarzı 90 veya 100 Cap Eulu Olursa Bide Kapasite 1500 200 Olursa Private Serverler Söner...!

İsro'nun %40 ını etkileyeceğini sanmıyorum .Praivate leri öldürür kanaatindeyim.

Eğer İsro Tarzı 90 veya 100 Cap Eulu Olursa Bide Kapasite 1500 200 Olursa Private Serverler Söner...!

Muhtemelen yayıncılığı alacak olan firma legend 3 veya legend 4 den başlatacaktır oyunu.Aysı İsro gibi legend sistemi ile ilerlerler.Joymax böyle bir şeye yanaşırmı bilemiyorum ama İSRO 120'ye dayandı en sonj bildiğim kadarı ile ve daha ilerisi yok olursa da saçma olur.Joymax Silkroad'ın ömrünü uzatmak (Türkiye için geçerli) ve Türkiye pazarından hala kar edebilmek için yanaşabilir.Ama bunun için yayıncı firmadan neler isteceğini bilemiyorum.Türkiye'de onu kaldırabilecek bir firma var mı onu da bilmiyorum açıkcası.

Türk Gm'ler hile yapar,yapmasada yaptı denir,guildce oyun bırakanlar olur,lag olur,oyunun web sayfayında yüzbinlerce akıl veren olur,onu boyle yap bunu boyle yap diyen olur.

Kısacası bildiğin private olur.

İsro'nun %40 ını etkileyeceğini sanmıyorum .Praivate leri öldürür kanaatindeyim.

Bence o %40'ıda etkileyecektir.Çünkü Legend 8 (yanlış olabilir) 'de yapıcak hiç bir şey kalmadı en azından benim tahminim öyle.Oyunun bir heycanı kalmadı PvP ler dışında.Tekrardan Legend 3 ve 4 günlerine dönmek herkes isteyecektir.

----------

Türk Gm'ler hile yapar,yapmasada yaptı denir,guildce oyun bırakanlar olur,lag olur,oyunun web sayfayında yüzbinlerce akıl veren olur,onu boyle yap bunu boyle yap diyen olur.

Kısacası bildiğin private olur.

Sanmam öyle bir sorumluluğun altına girecek firma bu tarz durumlara engel olur.

Private Serverlerin borusu ötmeye devam edicekdir kanımca.

Ortalıkta bu kadar çok private varken hepside isro sisteminden daha kolayken ilgi alıcağını zannetmiyorum.

Ve En nefret Ettiğim Şey Playerlerin Oyuna Karışmaları Öneri V.b. Sunmları Ve Bunları Yönetimin Uygulaması İsrodaki Gmler Bunu Yapmıyor Ondan Kazanıyor. Bence
Ayrıyetten Gm Player İlişkisi Arasında Belirli Bir Seviye Olmalı.Oyuna Para Yatıranlar Kendini Oyunun Sahibi Sanmamalı Gm Sürekli Event Yapmamalı Lag Çok Olmamalı Sürekli Check Olmamalı Bunların Olması Gerekir Ancak Burası TÜRKİYE İse İşte Bunların Hepsinin Bir Arada Olması Çok O Yüzden En iyi Sro Serverleri Hep Yabancıların :)(Benim Kendi Görüşüm)

Alt Yapısı Türkiye Olan Hiç Bir İsroyu Oynamayı Düşünmüyorum :)

peki sebebi nedir ?
oysaki okadar güzel sro yapanlar var :)
ama bir yandanda sana katılıyorum.

bence ortak olabilir yani ortak olabilir yabancılarla ortak olarak daha eğlenceli olur şahsen ben yabancılarla rekabete girmeyi seviyorum.

Arkadaşlar bu bahsettiğim çakma dosyalarla private server değil.RSRO,CSRO gibi bir yayıncılıktan bahsediyorum konu yanlış anlaşılmasın.

peki sebebi nedir ?
oysaki okadar güzel sro yapanlar var :)
ama bir yandanda sana katılıyorum.

bence ortak olabilir yani ortak olabilir yabancılarla ortak olarak daha eğlenceli olur şahsen ben yabancılarla rekabete girmeyi seviyorum.

Üstte Yazdım Sebepleri :)

League Of Legends gibi olur oyun zamanında lolün Tr serveri neden yok diye çok isyan edenler olmuştu şuanda bakıyorum Tr serveri full veled dolu.

Ha şöylede olabilir İsrodaki veledler toplanıp Tr serverine geçer adam gibi emek verende İsroda kalır.

Geri