• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Joymax'dan Silkroad'ın Türkiye Yayıncılığı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SoulFresh
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Velet oyuncu dediğiniz her yerde var.Ama türk sunucularında biraz daha fazla olacaktır tabide.

Arkadaşlar bu bahsettiğim çakma dosyalarla private server değil.RSRO,CSRO gibi bir yayıncılıktan bahsediyorum konu yanlış anlaşılmasın.

Yanlış anlaşılmıyor anladık bir kere okumak yeterli, sende bizi anlasan iyi olur.

Ne adam gibi adamlar gördüm private serverı olan bir çok joymax gm'sini cebinden çıkarıcak bir tanesi bile yok.

Sorun mesafe falan değil tüm sorun Türk playerlarda kısacası bu iş Türk'ler ile olmaz, uzun uzun yazmaya gerek yok nedenlerini denemesi bedeva bir private aç ve gör :)

Orası tartışılır tabi Türkiye'de onun altından kalkabilecek yayıncı var mı bilinmez.

500 600 milyarı geçer mi? :D

tüm masraflar geçerse beni aşar da belki ekstra ortakda bulunur

Son düzenleme:
Joymax'ın yapması gereken şey aslında şu, exp oranlarını düşürüp kendi private serverını kuracak yeni bir server olarak isro ya dahil edecek, diğer serverlar muhtemelen biter ama reklamıda iyi yaparsa private serverların önünü tamamen kesmiş olur, koysun servera 5bin kapasite full crowdet olacak mı bakalım :) birde pvp uygulamaları geliştirsin tamamdır işte

Türkler alsa player gelsede p.server tadında olur oyun metin2 gibi oyun açıldıgında 1-2 gün içinde hilesini bulur bizim insanımız öyle :D

League Of Legends gibi olur oyun zamanında lolün Tr serveri neden yok diye çok isyan edenler olmuştu şuanda bakıyorum Tr serveri full veled dolu.

Ha şöylede olabilir İsrodaki veledler toplanıp Tr serverine geçer adam gibi emek verende İsroda kalır.

sen işi özetlemişsin olayda bu zaten

yıla bakmamışım cevap yazmışım arkadaşa haha:ko

Buran takip et daha güncel kalırsın :)

AYMqnX.png

Geri