• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jungle için hero önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
konu başlığındaki gibi jungle için hero lazım. Bronz 1 de takılı kaldım resmen :D 90 puana çıkıyorum feeder afk troll derken bronz 2 bile düştüğüm oluyor :D (ne zaman silver 5 silver 4 ile girersem bu başıma geliyor). Bana takımın en çok işine yarayacak (en azından beni şu lanet bronz'dan kurtaracak) jung herosu lazım. şuan mevcut jung herolarım;

(vi-fiddle-xin-udy-amumu-yi-cho-dr mundo-evelynn-jax-nunu-olaf-shaco-ww (belli başlıları) ).

4800 kadar önerilere açığım :D (jarvan IV düşünüyorum ama) en azından takımı ayakta tutsun. Yani feeder da olsa adama kill verebileyim :D çıldırma aşamasına geldim 2 kere terfiden (gümüşe) bronz 2 düştüm :D

maini jungle olan birisi bu konuya giriş yaptı şuan ;)
Hecarim alacaksın.Karşıda hecarim alınmışsa Nasus veya Sejuani alacaksın. Nocturne de güzel bir jungler.Solodaki adam tanky ise Kha zix alabilirsin.Nocturne alıp ordu kalkanı çıkıp onu broşa tamamlarsan o da tanky bir champ olur.J4 önermem çünkü mızrağını nerflediler zırh vermesini nerflediler takıma.J4 alırsan pişman olmazsın ama onu sonraki tercihlerine bırakabilirsin.Skarner çok bilinmez ama çok tehlikeli ganklar atabilirsin onunla da.

----------

+ soru ve görüşlerin olursa bana ö.m at elimden geldiğince yardım ederim ;)

Evelynn = Free Elo hem seri gank atarsın hem q ile rahat jungle dönersin bide trde meşhur olan 1 adet vision ward alırlar başka almazlar gank atarken çok rahat girer oyunu domine edersin

tamam da limit 4800 :D ya şöyle söyleyeyim derdimi anlarsınız; bronz 1 de bu sabah itibari ile 90 puanım vardı; şuan 0 lp. Jung alıyorum gank atıyorum çok da iyi gidiyoruz ama ne oluyorsa tf'de oluyor. Sup.lar ap çıkıyor, adc 1/8 oynuyor. Gank atarken adama kill vermek için 100 canda bırakıyorum, gidip 500 canla ölüyor vs.. Derdim büyük :D sup oynuyorum jung sadece topa gank atıyor.. Gümüş de oynayanlar bronz'dan daha beter. en azından bronz da takımı taşıyabiliyoruz ama gümüşlerle oynarken o olmuyor. Şuanlık alayım 1 jung herosu sağlam, ne kill vereyim ne başka bir şey. sadece jung görevimi yapayım o kadar diyorum. (vi ile zor oluyor, q için sürekli flash tp gibi skiller kullanıyorlar, 6 lv de 1.30 dk 1 gank atabiliyorum %100 başarı için) heca düşünüyordum fakat 6300 :( şuanlık noct ile lee arasındayım :D

tamam da limit 4800 :D ya şöyle söyleyeyim derdimi anlarsınız; bronz 1 de bu sabah itibari ile 90 puanım vardı; şuan 0 lp. Jung alıyorum gank atıyorum çok da iyi gidiyoruz ama ne oluyorsa tf'de oluyor. Sup.lar ap çıkıyor, adc 1/8 oynuyor. Gank atarken adama kill vermek için 100 canda bırakıyorum, gidip 500 canla ölüyor vs.. Derdim büyük :D sup oynuyorum jung sadece topa gank atıyor.. Gümüş de oynayanlar bronz'dan daha beter. en azından bronz da takımı taşıyabiliyoruz ama gümüşlerle oynarken o olmuyor. Şuanlık alayım 1 jung herosu sağlam, ne kill vereyim ne başka bir şey. sadece jung görevimi yapayım o kadar diyorum. (vi ile zor oluyor, q için sürekli flash tp gibi skiller kullanıyorlar, 6 lv de 1.30 dk 1 gank atabiliyorum %100 başarı için) heca düşünüyordum fakat 6300 :( şuanlık noct ile lee arasındayım :D
4800 biriktirdikten sonra 6300 biriktirmek zor değil.Hecarim Sejuani gibi jungler bulamazsın bak benden demesi

trde emin ol başlangıçdan sonra vision wardı anca ward kesmek için kullanıyorlar sen eve al %100 elo boost

4800 biriktirdikten sonra 6300 biriktirmek zor değil.Hecarim Sejuani gibi jungler bulamazsın bak benden demesi

sejani nin tipi kayık :D leesin jarvan veya hecarim al .lee sin ile gank atarsan ultin ile kill garanti hecarim ile oyun sonu tf leri kazandırırsın jarvan ile kimse kaçamaz senden

Jarvan aldım bende 1 hafta önce. Normal game oynuyorum. Gayet iyi. Zaten Normalde ward alan yok, free kill free win. :D

jungle ile oyunu döndüremezsin ama adc olarak oynu taşıyabilirsin vayne almanı öneririm :D

j4 ile harika işler yapabilirsin. Ve ben rankedda oynadıgım zaman hep oyunu taşıyorum. Çünkü enfes gang atıyor. Kaçabiliyorsun, ultinle adam ya flash kullanıyor yada eriyor. Eğer takımın normal seviyede bir takımsa çok rahat win alabiliyorsun.
Hecarim şuanlık almanı tavsiye etmem çünkü hecarim zor bir hero. İlk başlarda kasamaz isen çok sıkıntı çekersin.

jungle ile oyunu döndüremezsin ama adc olarak oynu taşıyabilirsin vayne almanı öneririm :D

şöyle söyleyeyim; adc bırakmıyorlar. son olan adamın dediği (gümüş 4 bu arada adam) adc or troll.. Vayne desen ranked da sürekli banlanıyor. Banlanmasa zaten sorun yok :D jung. adamlara bırakasım gelmiyor, ne zaman görsem bizim jung top da pusluyor. yani jung yok 2 top var gibi :D

----------

j4 ile harika işler yapabilirsin. Ve ben rankedda oynadıgım zaman hep oyunu taşıyorum. Çünkü enfes gang atıyor. Kaçabiliyorsun, ultinle adam ya flash kullanıyor yada eriyor. Eğer takımın normal seviyede bir takımsa çok rahat win alabiliyorsun.
Hecarim şuanlık almanı tavsiye etmem çünkü hecarim zor bir hero. İlk başlarda kasamaz isen çok sıkıntı çekersin.

j4 ne zaman görsem, direk vi alıyorum zaten :D fakat nerf olayından sonra j4 pek sıcak bakmıyorlar. Heca için şuan yeterince tecrubem yok, ip de yok :D

şöyle söyleyeyim; adc bırakmıyorlar. son olan adamın dediği (gümüş 4 bu arada adam) adc or troll.. Vayne desen ranked da sürekli banlanıyor. Banlanmasa zaten sorun yok :D jung. adamlara bırakasım gelmiyor, ne zaman görsem bizim jung top da pusluyor. yani jung yok 2 top var gibi :D

----------

j4 ne zaman görsem, direk vi alıyorum zaten :D fakat nerf olayından sonra j4 pek sıcak bakmıyorlar. Heca için şuan yeterince tecrubem yok, ip de yok :D
j4 nerf geldi de gayet suan kullanılabilir. Rankedlarda hala banlanıyor ve beni deli ediyorlar, tanky bir jungle istiyorsan j4 alıcaksın oyunu çevirebilen mf gibi heroların ultisini bozabilen bir hero

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri