• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Jungle için hero önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
J4 veya lee al ama the mirageninde tavsiye lerini dinle meni tavsiye ederim

Evelynn en iyi jungle olarak görüyorum ben., TR'de rahatça geziniyorsun pink ward sadece başlangıçta 1 tane alıyor arada bi dragon yada baron wardlıyorlar bırakıyorlar :D Rahatça gank atıp takımın feedleniyor

skz90.png

Son düzenleme:
jarvan alıp sorun hallolmuştur :D

bu da ilk ranked maçım; (botlara karşı ve pbe az oynadım tabi :D)

skzsp.png

1 kere ölüm; kennen tarafından olması biraz acı oldu ama :D
skzun.png

iyi güzelde gardaş 9/21 tek masterie pagen var adc çıksa onla adcmi oynıyacan :D ap rünlerin büyü nüfuzu alanları boş addeki dmg verenleri boş yerlere koysana be qardaşım S:S:s

Aklıma gelmemişti qnq sağol :D

Normal kendim baştan ayarlıyorum adc gelincede :D

J4 alman çok iyi olmuş ben skin bile almayı düşünüyordum fakat okullar açılınca giremeyeceğim.

jarvana j4 demenin mantığı ney acaba c7 gibi bişey mi?

senin konulara benzet mesaj atmandaki mantıkla aynı. Fazla zorlamaya gerek yok..

Tavsiye veren herkese teşekkürler arkadaşlar, konu çözülmüştür. CheeBam*, DieWithHonoR ve TheMirage önerileri ve yardımları için teşekkür ederim.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri