• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kara Borsa 2021 Efsane Fırsatlar Yakalamaya Hazırlan ( WoT Black Market 2021 )

jamesbond07

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Nis 2017
Puanı
123

Herkes için tatlı tekliflerle geri döndüm! Bizim gibi sözde aşağılık tiplerle yüz göz olmaktan huzursuzluk duymuyorsan, cebinde paran da varsa...

[BILGI]Kara Borsa
3 Mart 2021 TSİ 19.00 - 11 Mart 2021 TSİ 13.00[/BILGI]​

Kara Borsada işlerin nasıl yürüdüğünü kısaca hatırlatayım. İyi oku, tekrarlamayacağım.

Kural 1: Beni bulmak için kara kuzgunu takip et.

Tüm işleri SADECE Garajında yapacağız. Yeri mi öğrenmek istiyorsun? Kara kuzgunu takip et ve siyah arabaya bin. Doğrudan bana geleceksin.

Eğer kuzgunlardan hazzetmiyorsan Kara Borsaya eski usul giriş de yapabilirsin. Beni tam olarak şurada bulabilirsin.

Kural 2: Oyundaki tek aslan sen değilsin.

Kara Borsada herkes payına düşeni almak istiyor ama teklifler sınırlı. Eğer açık artırma da yoksa fiyatlar sabit. Yani ben de bir dilim alayım diyorsan teklifi bekletme. Teklifi, parti satışa açılmadan 5 dakika önce oyun istemcisinde görebilirsin. Teklif açık artırmaya giriyorsa TSİ 19.00 ve 07.00'de görebilirsin. Geç kalma. Bu saatlerden itibaren teklif vermeye başlayabilirsin.

Kural 3: Uyursan... kaybedersin.

Teklif edilen parti günde iki defa değişir; TSİ 19:00 ve 07:00'de. Her parti malda hangi tekliften ne kadar kaldığını görebileceksin. Oyunda kalırsan kazanırsın. Geç kalırsan avcunu yalarsın.

Kural 4: Cüzdanı hazırda beklet.

Mallar TSİ 19.00 ve 07.00 saatlerinde hazır olacak ama bunları 5 dakika sonra, TSİ 19.05 ve 07.05'te almaya başlayabilirsin. Bu zamanı iyi değerlendir. Tekliflerin ön izlemesi için başka vaktin olmayacak. Mallar satışa çıktığında boş işlerle uğraşma, yoksa istediğin ürünleri kaçırırsın.

Kural 5: Belirtildiği şekilde, sadece altın ya da kredi ile ödeyebilirsin.

Ne görüyorsan o. Eğer malın fiyatı kredi üzerinden biçilmişse, altın kabul edilmez. Aynısı tam tersi için de geçerli.

Kural 6: Olayların hepsi yedi günde bitiyor.
Peşimizde birileri olduğunu biliyorum. İzimizi saklamak için yedi günde bu işi bitirmemiz gerekiyor. Biz enselenmeden evvel bir şey alıp almama kararı senin. Son teslimat 10 Mart'ta yapılacak ve 11 Mart TSİ 13.00'e kadar mevcut olacak. Sonrasında ben kaçar.

Kural 7: Teklif yapmazsan kaybedersin!

Kapalı müzayedelerde yer almaya hazır ol. En gözde mallar için fiyatını belirle. Fiyat verme kuralları son derece net:

• Minimum sabit fiyat ve birim türüyle (kredi ya da altın) bir parti malı ve sınırlı sayıda teklifi (mesela X parça) açık artırmaya sunacağım.
  • Ödemeye razı olduğun fiyat teklifini ver. Teklif yaptıktan sonra ilgili miktar hesabından düşecek. Merak etme, kazanamazsan paranı geri vereceğiz. Kanun kaçağı olabiliriz ama insafsız değiliz.
  • Teklifini istediğin kadar değiştirebilirsin. Pazarlığını sıkı yap.
  • Açık artırma sonunda tüm teklifler dondurulur. Yani bundan sonra teklifini değiştiremeyeceksin.
  • Teklifi ilk X pozisyonunda olan oyuncular kazanır.
  • Kazananlar arzuladıkları partiyi alırken, diğer oyuncuların teklifleri hesaplarına iade edilir. Paranı geri alacaksın, ne eksik, ne fazla.

[YENİ!] Kural 8: Açgözlülük yapmazsan en tatlı ödülü kapabilirsin.

Sürpriz! Bu yıl bir açık artırma da yapılacak! Kurallar basit:

• Minimum sabit fiyat ve birim türüyle (kredi ya da altın) bir parti malı ve sınırlı sayıda teklifi (mesela X parça) açık artırmaya sunacağım.

• Diğer oyuncuların tekliflerinden haberin olmayacak, dolayısıyla ödemeye razı olduğun teklifi yap. Teklif yaptıktan sonra ilgili miktar hesabından düşecek. Kapalı müzayedede olduğu gibi, kaybedersen paranı iade edeceğiz.

• Tekliflerin rakamı X+1'i aştığında en yüksek teklifi göreceksin. Sonrasında bu parti mala para saçmak isteyip istemediğine kendin karar ver. Ufak bir ipucu. Eğer gerçekten bu müzayedeyi kazanmak istiyorsan harekete geç ve en yüksek teklifin üzerinde bir teklif ver. Ama yine de
  • burası Kara Borsa. Sözümüzün eri olacağız diye bir şey yok; kaybedersen kaybedersin. Birinin senin teklifini gölgede bırakabileceğini unutma.

• Rekabetçi teklif, en yüksek X teklif üzerinden hesaplanır ve 10 dakikada bir yenilenir. Son güncelleme, müzayede bitmeden 10 dakika önce yapılır.
  • Teklifini istediğin kadar değiştirebilirsin.

• Açık artırma sonunda tüm teklifler dondurulur. Sonrasında teklifini değiştiremezsin.

• Teklifi ilk X pozisyonunda olan oyuncular kazanır.

• Kazananlar arzuladıkları malı alır, diğer katılımcıların teklifleri hesaplarına iade edilir.

Son düzenleme:
Tahminim Kara Borsa Tank Satışı:

TL-1 LPC = Kredi Satış Müzayede ( Bronz )

Progetto M35 mod. 46 – Altın Müzayede ( Gold )

50TP prototype – Altın Müzayede ( Gold )

Aufklärungspanzer Panther – Altın Satış ( Gold )

Škoda T 27 – Altın Satış ( Gold )

WZ-111 Qilin – Kredi Satış ( Bronz )

3D Style for the E 50 Ausf M – Altın Satış ( Gold )

Somua SM – Altın Satış ( Gold )

Cromwell B – Altın Satış Müzayede ( Gold )

Bretagne Panther – Altın Satış ( Gold )

M54 Renegade – Altın Satış ( Gold )

IS-3 auto – Altın Satış ( Gold )

IS-2 Berlin – Altın Satış ( Gold )

AMX 50 Foch (155) – Kredi Satış

A-32 – Altın Satış ( Gold )

T-22 - Altın Satış ( Gold )

@sytgkdmr Kaçırma bu fırsatları kredi gold varsa

Son düzenleme:
Geri