• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kassadin OP

WOW I LAGGED

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Tem 2013
Puanı
28
EUW'de 30 -5 kassa win streak ardından TR'dede bi win streak daha yapmaya çalışıcam şuan 6-0'ım :D

Kısaca kassa elo boost gibi bişey :D

sptgh.png

arkadaş... çok troll var ya düşüp düşüp geri çıkıyorum bende goldda ;)

benim girdiğim maçlarda zaten direk kassadin ban atıyorlar o zaman napcan :D gerçi sen golddasın atmayabilirler

ben yeni sezonda gold ve ya en azından silver 1 ve ya 2 ye çıkarsam oynarım yoksa oynamam boşa zaman kaybı

Kassadinlede iyi elo kasılıyo ben Aatrox ile kasıyorum :D

http://i.imgur.com/UVkqFVD.jpg

Ibretlik mmr :D

Sonuç : Kazandık

benim girdiğim maçlarda zaten direk kassadin ban atıyorlar o zaman napcan :D gerçi sen golddasın atmayabilirler

Arkadaş goldta benle girince hep diamond adamlarla oyun oynuyoruz onlarda biliyor kassadinin olayını o yüzden 5 oyunun 4 ünde genelde First ban kassadin olur :D

Diamondta kassadin picklersen oyun carrylersin zaten.

Son düzenleme:
Süper bir mmr'ın var. Bak aynısı bende vardı, seri yakalayıp plat çıktım. Challangerlar ile oynadım sadece. 2 gün içinde plat 3 promote geldim. Ama geçen hafta sırf inat ettiğim için bütün mmr mahvettim ve şuan sıralamada sadece gold'lar ile oynuyorum. Sana tavsiyem, lütfen bak iyi bir arkadaş olarak öneriyorum, 2 lost aldıktan onra peşpeşe, tekrar oyuna girmeyi ciddi ciddi düşün.......

Süper bir mmr'ın var. Bak aynısı bende vardı, seri yakalayıp plat çıktım. Challangerlar ile oynadım sadece. 2 gün içinde plat 3 promote geldim. Ama geçen hafta sırf inat ettiğim için bütün mmr mahvettim ve şuan sıralamada sadece gold'lar ile oynuyorum. Sana tavsiyem, lütfen bak iyi bir arkadaş olarak öneriyorum, 2 lost aldıktan onra peşpeşe, tekrar oyuna girmeyi ciddi ciddi düşün.......
aurora sayesinde lig atlamak kolaylaştı :D

Bu mmr ile nereye gidicem bakalım, diamond yapmayı denicem. Solo girdiğimde durum bu ;

Skor : 5/2/6 sonuc kazandık :D 27Lp.

gjauUQe.jpg

Son düzenleme:
Geri