• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kassadin OP

Diyorum iste sakin risk almayin. Bir lost alirsaniz diger oyun asilin, ikinciyi alirsaniz birakin inat etmeyin...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Diyorum iste sakin risk almayin. Bir lost alirsaniz diger oyun asilin, ikinciyi alirsaniz birakin inat etmeyin...

ben gold 5 de tünel kazıdım o yüzden :D zorladım winn streakla gold 4 çıktım iyi oyuncular falan geliyordu bu gece yine başladı afk feeder (bi oyunu 3 kişi bitirdik hatta) o moralle sende iyi oynamıyorsun zaten düştük yine gold 5 sezonu nerde bitireceğimi çok merak ediyorum birşey geliyor onu devam ettirince plat bile oluyorsun ama etmezse dibe vur :D

Sezon bitmek üzere neden riske atmıyım? Bu mmryi kaybetmem imkansız oyunların çoğunda başarılıyım zaten yaklaşık son 30 oyunumda arka arkaya 2 lose bile almadım ^^ Yani diamond yapabilirsem yapayım zaten platinumdayım başka bi olayım kalmadı.

Sezon bitmek üzere neden riske atmıyım? Bu mmryi kaybetmem imkansız oyunların çoğunda başarılıyım zaten yaklaşık son 30 oyunumda arka arkaya 2 lose bile almadım ^^ Yani diamond yapabilirsem yapayım zaten platinumdayım başka bi olayım kalmadı.

Bu mmr kaybetmen imkansiz devam et ^^

Bu mmr kaybetmen imkansiz devam et ^^

Sorunun ne benimle anlamadım plat 5 hesap ile diamond mmr kaybedebilceğimi mi düşünüyorsun? Ben oyun kaybedince 9 lp gidiyor kazanınca 27 geliyor bu rakamlarla benim hiç kaybım olmaz ;)

Sorunun ne benimle anlamadım plat 5 hesap ile diamond mmr kaybedebilceğimi mi düşünüyorsun? Ben oyun kaybedince 9 lp gidiyor kazanınca 27 geliyor bu rakamlarla benim hiç kaybım olmaz ;)

Saçmalama, benim başıma gelmesi benim hatam, herkeze aynısı olucak diye birşey yok. Kaybetmen o mmr'ı imkansız. Seninle bir sorunum yok rahat ol ^^

Geri