• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaya101 Youtube Parası Tatlısı :D [DaB youtube parası köntörü :D]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Eveeet bildiğiniz gibi youtubeyi öğrettiğim kişilerden baklava istiyorum ee yüssüzlük :lve: :lve::lve:

Aynı şekilde @DaB Sağlam kankim umut :D Youtube parası kazandıktan ve parası yattıktan sonra telefona tl göndermiş çok mutlu oldum yerim ben onu :-*Buradan umuta çok teşekkür ediyorum :)

Sıra geldi Kaya efendiye :D Valla kayacım paranın hepsini harcıyacağım diye söz verdim gittim 1 kilo çikolatalı şöbiyet aldım.Geri kalan paraya lastik yapatırdım :D Arabanın ön sağ lastiği şeyolmuş :D Para bitti kısaca :haha
[MENTION=79837]Kaya101[/MENTION]

VpGqDP.jpg

Sonrada ben niye kilo aldım ameka diyon xd

Görünüşü baklava gibi bol şerbetli,tadı nasıl?

Afiyet olsun bu arada

[MENTION=67307]CaptainCoCo[/MENTION] senle anlaşmamız vardı :D sen bana youtube öğretecektin ben sana programlama :D

Pek iştah açıcı durmuyor ama afiyet olsun kardeşim :) DaB-Umut kardeşim konuya gelirse beni iyi hatırlar KayzerSoze-Salih ben bir uğrasın bana zamanında iyi dostluğumuz vardı :)

O ne ki adam şimdi yanımda 1.5 kuşbaşı birde siyah kola şipariş etti . ( cococola ) :haha

[MENTION=67307]CaptainCoCo[/MENTION] sen dün insanity başlamıyormuydun ya :D ne ara bıraktın :D

Pek iştah açıcı durmuyor ama afiyet olsun kardeşim :) DaB-Umut kardeşim konuya gelirse beni iyi hatırlar KayzerSoze-Salih ben bir uğrasın bana zamanında iyi dostluğumuz vardı :)

Eyv hacım :D Bu arada sana ulaşmaya çalıştım faceden vs pek cevap alamadım :D İşsizlere çağırıcaktım senide bulmuşken çağırıyım :D

O ne ki adam şimdi yanımda 1.5 kuşbaşı birde siyah kola istedi ( cococola ) :haha

Onun adı Koka Kola :)

karşim sende bana öğreticen dime netim gelsinde bi :D seni kaslı çocuk yapıcam o baklavalara gerek kalmıcak her sabah kalktığında aynaya baktığında baklava görücen ten renginde :D

Bize öğrettinde bizmi yollamadık erdooo :D

Geri