• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaya101 Youtube Parası Tatlısı :D [DaB youtube parası köntörü :D]

Hepsine tatlı alacaktın hani lan ? :D [MENTION=67307]CaptainCoCo[/MENTION]

Eyv hacım :D Bu arada sana ulaşmaya çalıştım faceden vs pek cevap alamadım :D İşsizlere çağırıcaktım senide bulmuşken çağırıyım :D

Onun adı Koka Kola :)

Sen benim facede ekliydin ama sözlüm herkesi çıkardı faceden ikimizin bir sürü fotoğraflarını falan koymuş faceye kimseyi ekleyemiyorum. United adlı guilde yazdırdım kendimi.Önemli olan guild değil, geçmişi hatırlamak, hal hatır sormak. Temmuzdan sonra ben başlayacağım size yetişemem zaten :) Foruma da girmiyordum ban yediğimden beri öyle bir uğradım server açıyormuş Ümit Bey.Bizde başlarız kısmetse. Umut ulaşsın bana, mesaj atarsın faceden de fb.com/salihhalli

benimde yutupta 1lira18 kuruş kesinleşmiş param var parayı çekeyim söz leblebi tozu alıcam sana :D

Geri